הכנת המסמכים לחתונה בקפריסין

 • מחיר מוזל
 • תרגום תמציות רישום
 • חותמת נוטריון
 • חותמת אפוסטיל
 • משלוח מהיר
 • עלות מוזלת לגולשים באתר 

לקבלת השרות יש למלא את הטופס


  שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  האימייל: (חובה)

  צילום תמצית רישום צד א(גם צילום מהטלפון זה מצוין)

  צילום תמצית רישום צד ב

  קובץ נוסף

  קובץ נוסף

  מספר טלפון לבירורים

  כתובת לשליחת מסמכים (לא ניתן לשלוח למקום העבודה) ובקשות מיוחדות


  עשה ואל תעשה בחתונה בקפריסין

  10 טיפים למתחתנים בקפריסין

  מחפשים להתחתן בחו"ל בקלות, צרו איתנו קשר עכשיו 051-55-44-300

  שנייה לפני שטסים לחתונה אזרחית בקפריסין, טיפים אחרונים כדי שהכל יעבור בהצלחה

   

  אז החלטתם להתחתן בחתונה אזרחית בחו"ל? שיהיה במזל טוב. יש כמה טיפים קטנים שיכולים להפוך לכם את החיים להרבה יותר קלים ולהבטיח שהרגע המשמח יעבור בשלום ובהרגשה טובה. אז תעשו לעצמכם טובה, תשקיעו כמה דקות ותקראו. מי יודע, אחד מעשרת הטיפים האלו יכולים לעזור לכם ברגע האמת ולחסוך לא מעט כאבי לב ועגמת נפש, או שסתם להקל עליכם את החיים בדרך אל האושר.

  1.      חו"ל – אבל איפה?

  כבר מהכותרת ברור מה ההמלצה שלנו. קפריסין היא קרובה, זולה יחסית עם שמש רב ימות השנה. מלבד חופים משגעים, אוכל מדהים, קפה משובח והמון אווירה טובה – קפריסין גם מציעה את הנתיב הפשוט והקצר ביותר לחתונה עם הכי פחות בירוקרטיה ודרישות נלוות. אפשר להגיע אפילו באותו היום או יום לפני הטקס עצמו, בתי העירייה ערוכים לקיום חתונות אזרחיות ומרבית העובדים שם אפילו מתפקדים כצלמי חתונות לעת מצוא. למדריך המלא לחתונה בקפריסין לחץ כאן

  אם אתם זוג חד מיני ורוצים להיות רשומים בתעודת הזהות כנשואים (למרות שאין לרישום הזה תוקף חוקי בארץ) אז קחו בחשבון שאיחוד אזרחי בקפריסין לא מוכר כחתונה, גם לא לצרכי רישום בתעודת הזהות. המדינות היחידות בהן גם אזרחים זרים יכולים להתחתן בחתונה חד מינית הן: דנמרק, פורטוגל, קנדה, ארה"ב ואנגליה.

  2.      לא לשכוח אף חותמת!

  זה ממש לא נעים להגיע עד לקפריסין ולגלות ששכחתם מסמך בבית, שהגעתם עם מסמך לא מתורגם לאנגלית או שחסרה חותמת אפוסטיל או אישור נוטריוני. ארגנו את הכל מראש בתיק מסמכים שמיועד לחתונה. דאגו מראש לכל התרגומים, האישורים והחותמות הנחוצים. אפשר ורצוי להיעזר גם בשירותים של תרגום אישור וחתימה שיהפכו את כל התהליך גם למסורבל פחות וגם לזול יותר.

  3.      הכינותי מראש את הטבעות

  כדי להתחתן בקפריסין צריך שתי טבעות נישואין, בלי זה לא תוכלו להתחתן. נכון שרומנטי לקנות טבעת נישואין בחו"ל, אבל במקרה הזה זה לא מומלץ המחיר שתידרשו לשלם בקפריסין על טבעת נישואין לוקח בחשבון שאתם תיירים וגם שאין לכם ברירה או במילים אחרות – למרות שאין לכם מושג מראש מה יהיה היצע הטבעות, אתם יכולים להיות בטוחים שבקפריסין תשלמו עליהן יותר. ישראל היא מעצמה בכל הקשור לטבעות. ההיצע כאן גדול ואפשר להשיג טבעות שיענו בדיוק על הטעם שלכם ויכולות הכיס לספוג את העלויות. ומה יקרה אם תתקלו בטבעת המושלמת דווקא בפאפוס? תמיד תוכלו לקנות גם אותה…

  4.      לא חייבים טוקסידו, אבל בגד ים לא מספיק

  נכון שחתונה על החוף מקרינה קלילות וחוסר רשמיות, אבל שימו לב שבמקומות רבים בקפריסין, במיוחד באיה נאפה הידועה בזכות החופים המדהימים שלה, יסרבו לחתן אתכם ללא לבוש הולם, או לפחות לא בבגד ים או ללא חולצות. גם אם אתם ממש גאים בריבועים שיש לכם בבטן – ותרו על התצוגה במן טקס החתונה ובחרו באופציה שמרנית (קצת) יותר.

  5.      עדיף לדעת אנגלית

  חתונה זה לא עניין של מה בכך, בכל זאת מדובר בנדרים שמוחלפים, שבועה שאמורה להתחיל את יתרת החיים המשותפים שלכם ביחד. מארגני הטקס בקפריסין ישמחו לדעת שאתם מבינים את כל זה ובעיריות מסוימות ידרשו נוכחות מתורגמן במידה והם לא יהיו בטוחים שאתם מבינים את כל הנאמר. גם באותן עיריות שמקלות בעניין הזה, מתורגמן יכול לעזור לכם לצלוח בשלום משימות כמו הזמנת עותקים של תעודות הנישואים, מילוי טפסים, או תיאום מיקום של הטקס. שכירת שירותי מתרגם מקומי היא לא דבר יקר, אבל בזבוז זמן ועצבים הוא כן.

  6.      לשריין תאריך מראש

  העיריות דורשות שתמלאו מראש טפסים ותשלחו אליהן לפחות שבועיים שלושה מראש אבל כדאי לכם לעשות זאת לקראת תחילת התהליך כולו כי אולי אתם יודעים מתי שבועות, אבל לא בטוח שאתם יודעים מתי נחגגים החגים הלאומיים של קפריסין. מה שבטוח – העיריות לא בדיוק עובדות בתאריכים האלו – אפילו לא מי שאמור לארגן את טקס החתונה. אז אל תשכחו לבדוק מראש, לשריין את התאריך מול העירייה (ובעצם גם לקבל אישור שבתאריך הזה הם עובדים) ורק אז להתפנות לכל היתר כמו הזמנת טיסה ובתי מלון. להרשמה אונליין לחתונה בקפריסין לחץ כאן

  7.      לא לשכוח לצלם!

  צילום בחתונה בקפריסיןתמיד יש את האפשרות לשכור צלם מקומי שינציח את רגעי האושר שלכם, או להביא חבר צלם מהבית. גם אם לא התארגנתם מראש, ברב העיריות תמצאו את מי שישמח להנציח את טקס החתונה. לרב לא יהיה מדובר בצלמים מקצועיים אלא בעובדי בית העירייה עם ניסיון בצילום חתונות של תיירים. למרות הניסיון שיש להם, לא מדובר בצלמים מקצועיים אז אל תעשו להם את החיים קשים. אם לא שכרתם צלם מקצועי אז מצלמה פשוטה בהחלט תספיק גם להנצחת האירוע.

  8.      גם אם הדרכון בתוקף, אולי כדאי לחדש?

  לא צריך ויזה בשביל להכנס לקפריסין אבל החוקים שנוגעים לדרכונים זרים הם נוקשים למדי. לא מספיק להיות בעלי דרכון בתוקף בזמן הכניסה לקפריסין, הדרכון צריך להיות בתוקף גם שלושה חודשים אחרי שאתם מתכננים לצאת מקפריסין וצריכים להיות בו מספיק דפים פנויים בסופו לחותמות הנדרשות. אם יש לכם ספקות אם תוקף הדרכון הוא ארוך מספיק – חדשו אותו. אם תחדשו אותו דרך האינטרנט תחסכו זמן (וגם קצת כסף) אם תזכרו לחדש את הדרכון בחורף ולא בקיץ – תחסכו הרבה כסף.

  9.      לאחר זה מגניב, לאחר לחתונה בקפריסין זה לא

  הרבה מאד זוגות נישאים בקפריסין בחתונה אזרחית, כל כך הרבה זוגות שעורכי הטקס לא אוהבים איחורים. יש מקומות שבהם תקבלו רק מבט נוזף (שגם הוא לא נעים ביום החתונה), במקומות אחרים עלולים לקנוס אתכם, לבטל את הזמן המיועד ולצפות שתקבעו מחדש או פשוט לתת לכם להמתין עד שיתפנה זמן, לא חבל?

  10.  דאגו מראש להסעות

  התחבורה הציבורית בקפריסין זולה ונקייה אבל התכיפות שלה לא מאד גבוהה ואם אתם מתכננים פעילות לילית אתם עלולים לגלות שהאוטובוסים הלכו לישון לפניכם. בין אם אתם בדרך לחתונה או אחרי הטקס – לשבת לחכות בתחנת אוטובוס יכול להיות מורט עצבים ולא נעים בכלל. עליתם כבר למטוס כדי להתחתן בדיוק כמו שמתאים לכם, אז לא תדאגו לרכב צמוד? אפשר למצוא בכל עיר נהגים אמינים וידידותיים דרך TripAdvisor שלא רק שישמחו להסיע אתכם בצד הלא נכון של הכביש אלא אפילו יוכלו להמליץ לכם איפה כדאי לאכול, מה החופים הטובים ביותר ואיפה כדאי לבלות בערבים.

   

  קפריסין היא המקום האולטימטיבי לערוך בו את טקס החתונה המושלם, רק אל תשכחו את העצות האלו לפני שאתם נוסעים כדי שהדברים ילכו בצורה חלקה ובסוף תישארו רק עם טעם טוב וזיכרונות מתוקים שימשיכו ללוות אתכם כל החיים ביחד!

   

  טיפים לחתונה בקפריסין

  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך


   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד

   כתיבת תגובה