חתונה בקפריסיןשירותי חתונה בקפריסיןחתונה בזק ביום אחד בקפריסין

חתונה בזק ביום אחד בקפריסין

צלצלו אלינו לקבלת פרטים נוספים 051-5544300

 

Nikita Khalimonenkov
Nikita Khalimonenkov
2023-09-08
אלופים אלופים אלופים !!!! כל התהליך נעשה באופן סופר זריז ומקצועי !! תודה רבה !!!
avital bard
avital bard
2023-08-27
עזרו לנו לקבל את כל האישורים הנדרשים במהירות רבה! שירות מצויין תודה רבה לכם!
זהר רוגל
זהר רוגל
2023-08-03
עדיין בתהליך אבל עד עכשיו, וואו שירות נדיר והכי שטוב שקיבלתי ever בהערכה זוהר ר.

זוגות רבים בוחרים להתחתן בחתונה אזרחית בקפריסין: לפעמים מדובר ברצון לחתונה שאינה כוללת סממנים דתיים, לעתים הטקס הרבני עצמו אינו תואם לרצון המתחתנים הישראלים ובמקרים רבים אחרים הרבנות היא זו המערימה קשיים על הזוג להתחתן. כיוון שקפריסין כל כך קרובה לישראל, מרחק של פחות משעת טיסה בודדת, ישנה אפשרות להתחתן בקפריסין ביום אחד, אפילו מבלי לשהות לילה אחד בקפריסין.

האם חתונת בזק בקפריסין ביום אחד זולה יותר?

למראית עין, חתונת בזק בקפריסין, כזו שבה טסים מוקדם בבוקר ומשדה התעופה נוסעים ישירות לבית העירייה הקרוב, נרשמים ומתחתנים, יוצאים לסיור קצר בעיר בזמן שהשליח עושה את דרכו עם תעודות הנישואין להחתימן בניקוסיה בחותמת אפוסטיל, וחזרה בשעות הלילה לישראל – לכאורה סידור כזה עשוי להישמע זול יותר מסידור בו שוהים לילה או שניים במלון מקומי אבל לרב ההפרש במחיר הוא קטן אם הוא בכלל קיים. טיסות הלוך ושוב עם מספר ימי שהייה הן לרב זולות מטיסות הלוך ושוב באותו היום ואז גם ניתן לבחור בטיסות שזמני ההגעה והחזרה שלהן נוחות יותר.

ישנן חברות המתמחות בארגון חתונות אזרחיות בקפריסין, חלקן מציעות חבילות חתונה ביום אחד. אם אתם לחוצים בזמן או מחפשים לא להחסיר ימי עבודה כמה שניתן, כדאי לשקול חתונה מסוג כזה, כולל ארגון חבילה אשר תעזור לכם "ליישר" בעיות שעלולות לצוץ ברגע האחרון – ארגון עדים לחתונה, מתורגמן בעת הצורך או לדאוג כי תעודות הנישואין יוחתמו בחותמת אפוסטיל.

איפה מתחתנים בחתונות בזק ביום אחד בקפריסין?

חתונות בזק ביום אחד בקפריסין מתקיימות בלרנקה מכמה סיבות. הסיבה העיקרית היא כי שדה התעופה הבינלאומי הראשי של קפריסין נמצא בקרבת לרנקה. קירבה זו משמעותה כי לא יתבזבז זמן נסיעות בתוך קפריסין על מנת להגיע לערים אחרות.

הסיבה השנייה היא כי בניין עיריית לרנקה, הבניין בו תרשמו לנישואין ובקרבתו גם מתקיים טקס החתונה האזרחית עצמו, נמצא כעשר דקות נסיעה משדה התעופה.

הליך חתונת בזק אזרחית בקפריסין ביום אחד

לחתונת בזק בקפריסין יש להכין את כל המסמכים הדרושים בדיוק כמו לכל חתונה אזרחית רגילה אחרת בקפריסין. הדבר כולל השגת מסמכים המעידים על המצב המשפחתי: תמצית רישום ממרשם האוכלוסין (תעודה השקולה פחות או יותר ל"תעודת רווקות"), תעודות המעידות על סיום קשרים קודמים אם היו כאלו – תעודות גירושין ופטירה ותעודות התרת איחוד אזרחי קודם. לאחר השגת התעודות יש לארגן את התעודות ולהכינן לרישום טקס הנישואין בקפריסין. משמעות הדבר היא תרגומן לאנגלית וקבלת אישור נוטריוני לדיוק התרגום. בנוסף, חובה להחתים את כל המסמכים בחותמת אפוסטיל בבית המשפט אשר נותנת תוקף חוקי בינלאומי לכל המסמכים. ללא חותמת כזו, עלולים המסמכים לא להתקבל בבית העירייה בלרנקה והנסיעה עלולה להיות לשווא.

במקביל להשגת המסמכים יש להגיש בקשה לשריון תאריך לחתונה אזרחית בקפריסין. אם כבר השגתם את המסמכים, התרגומים, האישורים והחותמות הנדרשות ניתן לצרף אותן לטופס הבקשה ולקבל אישור על בדיקתם מבית העירייה. הליך זה מומלץ מאד, במיוחד בחתונות בזק ליום אחד כיוון שבמרבית המקרים, אם קיבלתם אישור לכך שהתעודות נבדקו מראש – גם אם יתגלה בדיעבד כי שכחתם שלב כלשהו בתהליך יש סיכוי שיוותרו לכם עליו.

לאחר קבלת התשובה מבית העירייה, תקבלו תאריך שעבורו יש להתחיל לחפש טיסות מתאימות.

מה עושים כאשר מגיעים ללרנקה בשדה התעופה?

הטיסות ללרנקה שעליכם לחפש הן טיסות היוצאות בשעות מוקדמות מישראל. טיסה מתאימה היא טיסה היוצאת בסביבות השעה שבע בבוקר. קחו בחשבון כי עליכם להתייצב בשדה התעופה כשלוש שעות לפני הטיסה – בסביבות ארבע בבוקר. אם אינכם מתכננים להחליף בגדים לקראת החתונה, כדאי לנסות ולהימנע מעלייה למטוס עם מזוודה. תיק צד עם המסמכים הנדרשים וכל מה שתזדקקו לו במהלך היום יספיק ויחסוך לכם זמן בעלייה למטוס ובירידה ממנו. אל תשכחו לקחת אתכם את הטבעות!

קרוב לוודאי שתנחתו בלרנקה בשעות הבוקר. ניתן לקחת אוטובוס, מונית או שאטל אל בית העירייה. עלות נסיעה באוטובוס היא 1.5 יורו, במונית, הנסיעה תעלה לכם כ-15 יורו. קחו בחשבון כי אם נקבעה לכם שעה מסוימת, עליכם להתייצב בבית העירייה בדיוק בזמן, ורצוי אפילו לפני הזמן. אפשר להזמין שאטל (בשיטת מדלת אל דלת) מראש מהארץ או לשאול על אחד כזה בשדה התעופה.

אוטובוסים יוצאים מהמפלס העליון בשדה התעופה אולם הם יוצאים רק אחת לחצי שעה. קו 425 יעזור לכם להגיע לאן שאתם צריכים. אפשר גם לרכוש כרטיס יומי לאוטובוסים בלרנקה בעלות של 5 יורו. יש להגיד לנהג לפני הרכישה ולהציג את הכרטיס בכל עלייה לאוטובוס במהלך היום. קחו בחשבון שתחנות האוטובוס בלרנקה הן לרב אינן מסוככות ומסומנות בפשטות על גבי עמוד עם סימן של אוטובוס עליו. רצוי להצטייד מפת אוטובוסים מראש או בשדה התעופה. בבית העירייה תוכלו להחליף בגדים במידה ותרצו לקראת הטקס עצמו שמתקיים בבניין סמוך.

בבית העירייה תדרשו להירשם, למלא טפסים ולשלם אגרה. לאחר שהות קצרה תגיעו לבניין בו מתקיים הטקס עצמו. את הטקס עורך קצין חתונות או ראש העיר עצמו. במידה ואין אתכם עדים, תוכלו לבקש מעובדי העירייה להיות עדים ואפילו לצלם תמונות. קחו בחשבון שאם אחד מכם או שניכם אינו דובר אנגלית היטב תתבקשו לשכור מתורגמן שיעזור לכם גם במילוי הטפסים וגם בעת הטקס עצמו. אם זה הוא מצבכם, כדאי להתארגן על מתורגמן מראש כדי לא להיתקע ביום החתונה, לחוצים ועם כל משקלם של חוקי מרפי על ראשיכם.

לאחר הטקס תוכלו להזמין תעודות נישואין והעתקים מאושרים, כולל לבקש להחתימם בחותמת אפוסטיל. כדי לקבל את החותמת, שליח יוצא מבית העירייה עם תעודות הנישואין לעיר ניקוסיה ושם, בבית המשפט, התעודות מוחתמות ומחוזרות באמצעות שליח ללרנקה. התהליך כולו אורך מספר שעות. בשעות אלו תוכלו לטייל באזור, לבלות במסעדה טובה ברחבי העיר או לשכור חדר ליום במלון סמוך כדי לנוח מעט. יום החתונה הוא לא רק מרגש אלא גם ארוך מבחינת שעות הערות (אחרי הכל קמתם מוקדם מאד בבוקר כדי להספיק לטיסת הבוקר ותחזרו רק מאוחר בלילה) וגם מבחינת הלחץ לוודא שהכל מתנהל כמו שצריך. מנוחת צהריים במלון אולי תייקר לכם מעט את יום החתונה אבל יכולה לעזור לכם להירגע וליהנות מהיום הקסום הזה.

בשעה שקבעתם עם העירייה, וכלו לחזור כדי לקבל את תעודות הנישואין המוחתמות ואיתן לנסוע לשדה התעופה בשעות הערב המוקדמות כדי להתחיל של שלושת השעות הנדרשות לפני הטיסה חזרה ארצה. החזרה ארצה תהיה בסביבות חצות.

מה אפשר לעשות בלרנקה בשעות שמחכים בהן לתעודות הנישואין?

לרנקה היא עיר תיירות מודרנית המציעה לתיירים בה מכל טוב: מסעדות מגוונות בשלל מחירים, ששה מוזיאונים מעניינים בשלל נושאים ובעיקר חופי ים משגעים. שימו לב שאם אתם מתכננים על אחד החופים, קחו בחשבון טיסה חזרה עם חול בבגדים (אם לא התארגנתן על מקלחת במלון), דבר שאולי עלול להעיב על האושר ביום זה.

מעבר לאתרי התיירות הרגילים כדאי גם לבקר במקומות הקטנים יותר. ביקור קצר יכול לספק חוויה בלתי נשכחת שתשלים את היום המיוחד ותמלא אותו בזיכרונות ייחודיים. אוהבי אמנות ייהנו מביקור בסטודיו של תיאו מיכאל – בית הסמוך למרכז העיר שבו האמן תיאו מיכאל יוצר תמונות מקוריות המציגות את לרנקה כפי שהוא מכיר אותה: את הארכיטקטורה המקורית, האווירה והדמויות הציוריות המאכלסות את העיר. אם יהיה לכם מזן ותתקלו בתיאו עצמו הוא יספר לכם על הרקע לכמה מתמונותיו ותוכלו אפילו לרכוש הדפסי מזכרת מיום חתונתכם.

מקום נוסף שכדאי לבדוק הוא Kallinikeio Municipal Museum of Athienou. מוזיאון קטנטן על ההיסטוריה המקומית: תחרה, גבינת חלומי ולחמים מיוחדים. אם יש לכם מזל, תוכלו להצטרף לסיור מקומי, לצפות בהכנת גבינה או לטעום מהמעדנים המקומיים.

המלצה אחרונה היא אפות'יקי 79.  מקום ייחודי – שילוב של בר, בית קפה, ספרייה, גלריית אמנות ומקום מגניב ומתאים במיוחד להפגש עם אנשים, לשחק משחקי קופסה ובעיקר להירגע באווירה טובה על כוס בירה או יין, לימונדה, לנשנש חטיפים בר ולהעביר כמה שעות רגועות עד לקבלת תעודות הנישואים והחזרה ארצה.

חתונה בזק ביום אחד בקפריסין

    הכנת המסמכים לחתונה אזרחית בקפריסין

       למה להתחתן דרכנו?

 • אנחנו משרד עורכי דין מוביל בתחום
 • תרגום תמציות רישום ניתנת ללא תשלום 
 • חותמת נוטריון לפי העלות הממשלתית
 • חותמת אפוסטיל – שירות שליחת ללא תשלום
 • משלוח מהיר לנקודות חלוקה דרך UPS
 • הכנת מסמכים לזוג רווקים ב927 ש"ח בלבד  

לקבלת השרות יש למלא את הטופס


  שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  האימייל: (חובה)

  צילום תמצית רישום צד א(גם צילום מהטלפון זה מצוין)

  צילום תמצית רישום צד ב

  קובץ נוסף

  קובץ נוסף

  מספר טלפון לבירורים

  כתובת לשליחת מסמכים (לא ניתן לשלוח למקום העבודה) ובקשות מיוחדות


  לאחר שליחת המסמכים הצוות המקצועי שלנו לחתונה בקפריסין יבדוק את המסמכים.
  ניצור איתכם קשר תוך זמן קצר לתחילת הליך מסודר.
  ההליך כולל הכנת המסמכים לקפריסין. תרגום תמציות הרישום + חותמת נוטריון ואפוסטיל.
  תשלום לחתימת מסמכים הוא לפי המחירון הממשלתי ללא פערי תיווך!
  תרגום מסמכים ושירות החותמת אפוסטיל ניתנים ללא תשלום
  שירות ללא תשלום למי שמבצע אצלנו את המסכים:
  הסבר מסודר על הרישום בעירייה
  מערכת לקביעת תורים ללא תשלום.
  הסבר מפורט של שלב אחר שלב ולווי מקצועי טלפוני
  הסבר ראשוני להסכם מוון לפני החתונה
  בכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון
  051-5544300
  או במייל

  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך


   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד

   כתיבת תגובה