חתונה בעירייה בקפריסין

לראשונה בישראל הרשמה אונליין בעברית לחתונה בקפריסין

ניתן לקבוע תאריך רק לאחר שיש לכם את המסמכים מוכים -צריכים עזרה בהכנת המסמכים צרו איתנו קשר 051-55-44-300

ניתן להירשם לחתונה בקפריסין בעיריית לרנקה, בעיריית איה נאפה, בעיריית פאפוס,עיריית לימסול,עיריית ניקוסיה, אראדיפו, פוליס

לראשונה בישראל אנחנו גאים להציג שיתוף פעולה בין אתר שלנו  free-wedding.info ובין עירייות קפריסין השונות.

אתרנו החליט לקחת חלק בפעילות למען הקהילה ולעמוד לצידם של הזוגות הצעירים המעוניינים להתחתן בקפריסין, בשיתוף פעולה ייחודי מסוגו הוחלט לאפשר לזוגות המעניינים להתחתן בקפריסין למלא טופס בקשה אונליין לחתונה בעיריות השונות בשפה העברית !

בכל אחד מעיריות תמצאו מידע בשפה העברית שיעזור לכם להחליט איפה אתם מעוניינים להתחתן ולפנות באמצעות טופס בקשה פשוט לעירייה הרצויה וכל זה בשפה העברית.

שיתוף הפעולה נוצר כידי להקל על הזוגות המעוניינים לקבוע מועד חתונה בעיריות השונות בקפריסין לפי בחירה של עיר ומיקום בתוך העיר.

עיריות קפריסין השונות המשתפות איתנו פעולה מעוניינות לעזור לכם להנגיש את המידע שאתם זקוקים וכל זאת בשפה העברית במטרה לשפר את שירות הלקוחות שלהם והיחסים מול ישראל.

זמן התארגנות לחתונה בקפריסין 

את החתונה יש להשתדל לקבוע לפחות שלושה שבועת מראש שימו לב שאתם קובעים את החתונה לתאריך שישאיר לכם מספיק זמן להתארגנות, מבלי להיכנס ללחץ מיותר. אתם צריכים לזכור שיש לכם להכין את המסמכים הדרושים : להזמין תמצית רישום ממשרד הפנים, לשלוח את תמצית הרישום לתרגום, להחתים אותה בנוטריון ובאפוסטיל. לקנות כרטיסי טיסה ולהזמין מלון.

שימו לב שאתם נזהרים להרחיק את תאריך החתונה מתקופות שצפויות להיות לכם באופן אישי תקופות לחוצות, כגון תקופות מבחנים לסטודנטים או זמנים של סיום פרויקט גדול בעבודה.

כיצד לקבוע את מיקום החתונה בקפריסין

ההמלצה שלנו למיקום החתונה בקפריסין הוא ע"פ הזמן בו אתם רוצים להישאר. במידה ואתם מעוניינים לטוס לחתונה בלבד ולחזור עדיף לטוס ללרנקה או לפאפוס כיון שלשם יש טיסות ישירות והמרחק משדה התעופה הוא קצר, כך שניתן לבחור מלון קרוב לבית העירייה  להתחתן ולחזור.

במידה ואתם מעוניינים לשלב גם חופשה מפנקת עדיף לבחור קודם כל דיל נניח באיה נאפה ולפי מיקום המלון לבחור את העירייה הקרוב ביותר.

פרמטר נוסף שאתם צריכים לקחת בחשבון הוא כמה מיוחד אתם רוצים את הטקס שלכם. ברוב העיריות ניתן לקבל שרותי חיתון במקומות נוספים כמו על חוף הים או שיט ביכטה. השרות הוא בתוספת תשלום של 350 יורו לערך ויש לבדוק בעירייה איזה שירותים הם מצעים.

 

הוזלת חתונה בקפריסין

כאשר מתחתנים בקפריסין ישנם מחירים קבועים ומחירים משתנים. העלות הקבוע היא עלות טקס החתונה שעולה 300 יורו ועלות המסמכים שעולים 850 שקלים, מעבר לזה ניתן לשחק במחירים.

למי שמעניין להוזיל את החתונה יש לקחת בחשבון שבחורף עלות הטיסות והמלונות זולים עד 50% מהקיץ וניתן לשדרג את החופשה שלכם בכמה רמות.

 טקס חתונה אזרחי בארץ

מרבית הזוגות הצעירים שמתחתנים בקפריסין עושים זאת כידי לא לעבור ברבנות, ברבים מן הזוגות עולה השאלה מתי כידי לטוס לקפריסין להתחתן? לפני או אחרי הטקס בארץ.

התשובה תלויה רק בכם אין חוק שמחייב אתכם להתחתן לפני או אחרי הטקס האזרחי שלכם, הכל שלאה של מה אתם מרגישים. אני כן יכול להגיד לכם שמרבית הזוגות מתחתנים בקפריסין לפני שהם מתחתנים בארץ ובכך הם יכולים לגשת למשרד הפנים מיד לאחר החתונה שלהם בארץ ולעשות שינוי סטאטוס לנשואים.

 

זמני החתונות בעיריות בקפריסין

בקפריסין ניתן להתחתן בין הימים שני – לשישי בדרך כלל בשעות הבוקר. בחלק מן המקומות תתבקשו להגיע יום קודם כידי להגיש את המסמכים שלכם ולמלא טופס מקומי עם הפרטים שלכם אז יש לקחות זאת בחשבון מבחינת זמני הטיסה שלכם.

 

הוראות הרשמה אונליין לחתונה בקפריסין

בהמשך העמוד תוכלו למצוא מיקומים שונים שבהם ניתן להתחתן בקפריסין, עד היום הייתם זקוקים לאתר את האיימל של אותה עירייה ולרשום להם מייל בשפה האנגלית.

בעזרת המערכת שלנו אתם יכולים למלא  את השמות שלכם באנגלית ואת התאריך שבו אתם מעוניינים להתחתן, פרטים אלו נשלחים ישירות לעירייה שבחרתם בנוסף לטופס בקשה שממלוא באופן אוטומטי לפי הפרטים השלכם.

חשוב להדגיש ששליחת הטופס דרך המערכת שלנו אינו מהווה אישור סופי, אלה רק בקשה ראשונית. 

לאחר שליחת הטופס דרך המערכת שלנו אתם צריכים לקבל תשובה ישירות מהעירייה בקפריסין בדרך כלל המענה הוא עד שלושה ימי עסקים (יש לזכור שהם לא עובדים ביום ראשון). לאחר  המענה הראשוני יש לשלוח לעירייה בקפריסין את המסמכים ואת צילום הדרכונים שלכם ולקבל לאישור סופי.

רק לאחר שיש לכם אישור סופי של המסמכים ושל התאריך החתונה אתם יכולים להיות רגועים.

הוראות לאפוסטיל על תעודת הנישואין בקפריסין

לאחר החתונה יש צורך להחתים את תעודת הנישואין בבית המשפט בחותמת אפוסטיל. תעודה שלא תחתם לא תתקבל ע"י משרד הפנים. את האפוסטיל ניתן להחתים באופן אצמעי או ניתן לבקש את השירות מן העירייה. יש להתעניין על השירות ישירות מול העירייה בזמן קביעת התור דרך המערכת.

קביעת מועד אונליין  לחתונה בקפריסין בלרנקה

לרנקה היא המקום בו רוב הזוגות מחליטים להתחתן. המיקום האסטרטגי של היכל החתונה הנמצא 10 דקות נסיעה משדה התעופה הפכו אותו לפופולארי מאוד בקרב הזוגות המתחתנים.

החתונה בלרנקה לא מתבצעת בבית העירייה כמו בעיריות האחרות אלה במבנה המיועד לחתונות אזרחיות ונמצא כמה דקות הליכה מבית העירייה.

המבנה הוא מבנה ששוחזר לאחרונה מהמאה ה -19, הממוקם ברחוב מסורתי צר ממש ליד הטיילת הציורית של נהר לארנקה. המבנה שוחזר בסגנון קפריסאי מסורתי, ונמצא ממש ליד בניין העירייה ובמרחק הליכה קצר מטיילת לרנקה.

מבנה ייחודי זה יספק לכם תחושה קפריסאית אמיתית לחתונה האזרחית שלכם, המבנה משלב  ריהוט מסורתי המשלים את הקסם לחדר החתונה. הטברנות היפות המשלבות נוף לים ומסעדות מצוינות לאורך הטיילת ישלימו את האווירה ואת החגיגות שלכם לאחר החתונה  האזרחית שלכם

מיקום ופרטים בניין העירייה לרנקה: 

  CIVIL MARRIAGE DEPARTMENT

  ZENONOS KITIEOS 5

  6023 LARNACA

  C/O ANDRY TZIONI / PARASKEVI ANASTASIOU

  [email protected]

  0035724816564 / 0035724816581

  arnaka.com

  Websitewww.larnaka.com

שילחו בקשה אונליין ישירות לעיריית לרנקה.

לקביעת מועד חתונה יש למלא את הטפס הבא:

  שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  האימייל: (חובה)

  מתי אתם רוצים להתחתן (חובה)

  יש לסמן במידה ויש לכם את המסמכים הדרושים- צילום דרכון, תמצית רישום,חותמת נוטריון וחותמת אפוסטילWe have the documents ready
  עדיין אין לכם את המסמכים הדרושים ? לחץ כאן 

  מעוניינים שהעירייה תעשה לכם שירות אפוסטיל? סמנו כאןwe would like to use the municipality service for the apostille stamp.

  מעונינים לשלוח בקשה מיוחד -יש לרשום אותה באנגלית

  *יש לקבל מייל אישור מן העירייה לאחר פניה זו

  • יש לקבל אישור במייל לאחר ההרשמה.
  • יש צורך לשלוח צילום של המסמכים לאישור סופי של התור

  קביעת מועד אונליין  לחתונה בקפריסין איה נאפה

  מבקשים לבצע את המסמכים בצורה שונה שעולה יותר כסף, אין בית משפט בעיר ולכן אין החתמת אפוסטיל באותו היום.

  איה נאפה הוא אחד היעדים התיירותיים הטובים ביותר ברחבי העולם, איה נאפה ידוע מאוד כאתר נופש קוסמופוליטי מאז 1994. איה נאפה נחשב לאחד ממקומת החתונה אידיאלים בקפריסין שבו אלפי זוגות ממדינות רבות באירופה ובמזרח התיכון בוחרים להתחתן ולחוות ירח דבש רומנטי .

  איה נאפה ממוקם בחוף המזרחי של קפריסין קרוב מאוד לפמגוסטה סיטי. עיירה של יופי טבעי – חופים חוליים זהובים עם גוונים בהירים של מים כחולים, שקיעות רומנטיות מן הרקע המושלם לחתונות .

  איה נאפה מציג לכם צד היסטורי ותרבותי עם אנשים ידידותיים ומסבירי פנים. בהחלט מקום ייחודי עבור אלה שרוצים לבלות עם היקרים ללבם ביום המיוחד של חייהם .

  נישואין אזרחיים יכולים להיות חגיגיים בעיריית איה נאפה על פי חוק הנישואין 101 (I) של שנת 2003. טקסים אזרחיים מבוצעים באולם העירייה איה נאפה.

  מיקום הטקס באיה נאפה

  הטקס עצמו הוא שירות אזרחי קצר שנערך על ידי ראש העיר או על ידי אחד קציני הנישואין מיום שני עד שישי בין השעות :11.00-18.00, ובימי שבת בין השעות 11.00 – 14.00, למעט בחגים מקומיים .

   

  טקסים אזרחיים מבוצעים באולם העירייה איה נאפה, האמפיתיאטרון או מקום מורשה אשר יש רישיון לעשות חתונות ועל המקומות החדשים אשר נוצרו לאחרונה על ידי עיריית איה נאפה. חתונה באיה נאפה הם אידיאליים כדי ליצור את היום המיוחד שלכם ביום מיוחד מלא זיכרונות שיימשך לעד. תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של מקומות זמינים, המתאימים ביותר לרצונות שלכם … מטקס שקיעה בים, לאולם נשפים רשמי או לטקס יחף רומנטי על החול הזהוב.

  מיקום ופרטים בניין העירייה ב איה נאפה

  פירטי התקשרות:בית העירייה איה נאפה חתונה בקפריסין

  איימל : [email protected]

  Anna Assioti Zakheou

  Weddings Department

  25 Agias Mavris Street

  P.O.Box 30026

  5340 Agia Napa, Cyprus

  Tel. :  (+357)23816309, 23816327

  Fax.: (+357)23723904

  www.facebook.com/ayianapacivilweddings

  www.agianapa.org.cy

   

  שילחו בקשה אונליין ישירות לעיריית איה נאפה.

  לקביעת מועד חתונה יש למלא את הטפס הבא:

   שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

   שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

   האימייל: (חובה)

   מתי אתם רוצים להתחתן (חובה)

   יש לסמן במידה ויש לכם את המסמכים הדרושים- צילום דרכון, תמצית רישום,חותמת נוטריון וחותמת אפוסטילWe have the documents ready
   עדיין אין לכם את המסמכים הדרושים ? לחץ כאן 

   מעוניינים שהעירייה תעשה לכם שירות אפוסטיל? סמנו כאןwe would like to use the municipality service for the apostille stamp.

   מעונינים לשלוח בקשה מיוחד -יש לרשום אותה באנגלית

   *יש לקבל מייל אישור מן העירייה לאחר פניה זו

   • יש לקבל אישור במייל לאחר ההרשמה.
   • יש צורך לשלוח צילום של המסמכים לאישור סופי של התור
   • בדרך כלל האפוסטיל מגיע יום אחרי החתונה יש לקחת זאת בחשבון

   קביעת מועד אונליין לחתונה בקפריסין ניקוסיה

   *לחתונה בניקוסיה יש צורך בתעודת לידה וחותמת אפוסטיל של משרד החוץ

   ניקוסיה הינה עיר הבירה של האי קפריסין, בעלת היסטוריה של מעל  1,000 שנים למרות המורשת המפוארת שלה ניקוסיה יודעת לשלב בין תרבות ומודרניות. ניקוסיה מוקפת בחומות הוונציאניות, שנבנו במאה ה -16 על ידי הכובשים הוונציאנים, בלב העיר ניתן למצא את  ניקוסיה העתיקה המציגה לתיירים מוזיאונים, כנסיות ומקדשים עתיקים, בניינים ניאו-קלאסיים, רחובות צרים ורומנטיים המלאים קסם.

   ניקוסיה היא עיר בעלת עבר תרבותי עשיר שהותיר בה כמה צלקות במשך השנים בעיקר במלחמת הכיבוש ע"י הכוחות הטורקיים.

   ניקוסיה היא מרכז קפריסין עם כל משרדי הממשלה הגדולים, משרדי המוסדות הפיננסיים ושפע של עסקים גדולים, בינוניים וקטנים. מחוץ לחומות הוונציאניות של עיר ניקוסיה נמצאת עיר מודרנית מודרנית בעלת תחושה קוסמופוליטית של עיר אירופאית. העיר מומלצת לאוהבי התרביות האהובים לשלב בין הישן לחדש ובין הרומנטי למודרני

   אם אתה מעוניין בטקס נישואין אזרחיים ב עיריית ניקוסיה יש צורך להגיש בקשה למשרד הנישואין אזרחיים באמצאות טופס ההרשמה המצורף.

   טקס נישואין אזרחיים מתקיים בבית העירייה של ניקוסיה, בכיכר אלפתריאס

   להלן פירוט העמלות בגין הנהלים הנ "ל של הנישואין האזרחיים:

   לפי נוהל מיוחד – € 281,92 (שבו רוב הישראלים מתחתנים )

   על ידי הודעה של נישואין – 128,15 € ( מי שיכול להגיע ולהגיש את המסמכים שבועים מראש)

   עותק מאושר – 13,67 € (עותק נוסף של תעודת הנישואין)

    

   ימי עבודה ושעות עבודה:

   ימי שני עד שישי מ -8: 00 – 15:00.

   מיקום ופרטים בניין העירייה ב ניקוסיה

    

   • LEFKOSIA (NICOSIA) MUNICIPALITY

   AddressP.O.Box 21015, 1500 Lefkosia (Nicosia)

    

    

   Tel357 22 797000

   Fax357 22 663363

   Email: [email protected]

   m[email protected]

   Websitewww.nicosia.org.cy

   שילחו בקשה אונליין ישירות לעיריית ניקוסיה.

   לקביעת מועד חתונה יש למלא את הטפס הבא:

    שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

    שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

    האימייל: (חובה)

    מתי אתם רוצים להתחתן (חובה)

    יש לסמן במידה ויש לכם את המסמכים הדרושים- צילום דרכון, תמצית רישום,חותמת נוטריון וחותמת אפוסטילWe have the documents ready
    עדיין אין לכם את המסמכים הדרושים ? לחץ כאן 

    מעוניינים שהעירייה תעשה לכם שירות אפוסטיל? סמנו כאןwe would like to use the municipality service for the apostille stamp.

    מעונינים לשלוח בקשה מיוחד -יש לרשום אותה באנגלית

    *יש לקבל מייל אישור מן העירייה לאחר פניה זו

    • יש לקבל אישור במייל לאחר ההרשמה.
    • יש צורך לשלוח צילום של המסמכים לאישור סופי של התור
    • בדרך כלל האפוסטיל מגיע יום אחרי החתונה יש לקחת זאת בחשבון

    קביעת מועד אונליין לחתונה בקפריסין לימסול

    • לחתונה בלימסול יש צורך בתעודת לידה וחותמת אפוסטיל של משרד החוץ, אנחנו לא ממליצים להתחתן בעירייה אחת

    עיריית לימסול מציעה לזוגות את ההזדמנות להתחתן במקומות מגוונים כמו מזח חוף הים, גן החיות של לימסול, או אפילו את הטירה מימי הביניים במרכז העיר העתיקה. שילוב של אווירה רומנטית והשמים הכחולים. לימסול צוברת פופולריות כמיקום חתונה בשנים האחרונות.

    כאשר זוג מחליט להתחתן בשטח ציבורי ,השטחים הציבוריים שהוזמנו לטקס החתונה סגורים לציבור במהלך הטקס והקבלה על מנת להציע פרטיות לבני הזוג ואורחיהם. חתונות מאורגנות על ידי עיריית לימסול הם בדרך כלל עניינים קטנים יותר, ולא חתונות קפריסאי מסורתיים גדולים. המזח בלימסול מרינה יכול לארח עד 150 אורחים, ואילו חתונות עד היום יש בהשתתפות עד 100 אורחים.

    בנוסף, זוגות שבוחרים במיקום אחר מלבד העירייה מחויבים בתוספת של 500 אירו, הכוללים את הפריטים הבאים:

    • ביתן עם וילונות לבנים
    • 50 כסאות
    • שטיח לבן
    • טול לבן לקשט מקום
    • 2 שולחנות
    • שמפניה לזוג
    • עץ זית מיניאטורי דקורטיבי במתנה לבני הזוג

    מיקום ופרטים בניין העירייה ב לימסול

    שילחו בקשה אונליין ישירות לעיריית לימסול.

    לקביעת מועד חתונה יש למלא את הטפס הבא:

     שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

     שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

     האימייל: (חובה)

     מתי אתם רוצים להתחתן (חובה)

     יש לסמן במידה ויש לכם את המסמכים הדרושים- צילום דרכון, תמצית רישום,חותמת נוטריון וחותמת אפוסטילWe have the documents ready
     עדיין אין לכם את המסמכים הדרושים ? לחץ כאן 

     מעוניינים שהעירייה תעשה לכם שירות אפוסטיל? סמנו כאןwe would like to use the municipality service for the apostille stamp.

     מעונינים לשלוח בקשה מיוחד -יש לרשום אותה באנגלית

     *יש לקבל מייל אישור מן העירייה לאחר פניה זו

     • יש לקבל אישור במייל לאחר ההרשמה.
     • יש צורך לשלוח צילום של המסמכים לאישור סופי של התור
     • בדרך כלל האפוסטיל מגיע יום אחרי החתונה יש לקחת זאת בחשבון

     קביעת מועד אונליין  לחתונה בקפריסין GEROSKIPOU MUNICIPALITY (ההמלצה שלנו פאפוס)

     בית העירייה נמצא כשלושה קילומטר בלבד מבית העירייה המרכזי של פאפוס

     ומומלץ הרבה יותר מלהתחתן במבניין העירייה המרכזי.

     הערה: בגלל שזו אחת העיריות העמוסות בקפריסין לוקח להם לפעמים עד שבועיים לספק אישור תאריך

      

     מיקום ופרטים בניין העירייה GEROSKIPOU MUNICIPALITY  : 

     • GEROSKIPOU MUNICIPALITY   

     AddressP.O.Box 63015, 8210 Geroskipou

     Tel357 26960797, 357 26960823

     Fax357 26963840, 357 26961247

     Email: [email protected]

     Websitewww.geroskipou-municipality.com

     שילחו בקשה אונליין ישירות לעיריית GEROSKIPOU MUNICIPALITY (מחוז פאפוס).

     לקביעת מועד חתונה יש למלא את הטפס הבא:

      שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

      שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

      האימייל: (חובה)

      מתי אתם רוצים להתחתן (חובה)

      יש לסמן במידה ויש לכם את המסמכים הדרושים- צילום דרכון, תמצית רישום,חותמת נוטריון וחותמת אפוסטילWe have the documents ready
      עדיין אין לכם את המסמכים הדרושים ? לחץ כאן 

      מעוניינים שהעירייה תעשה לכם שירות אפוסטיל? סמנו כאןwe would like to use the municipality service for the apostille stamp.

      מעונינים לשלוח בקשה מיוחד -יש לרשום אותה באנגלית

      *יש לקבל מייל אישור מן העירייה לאחר פניה זו

      • יש לקבל אישור במייל לאחר ההרשמה.
      • יש צורך לשלוח צילום של המסמכים לאישור סופי של התור

      קביעת מועד אונליין  לחתונה בקפריסין בפאפוס

      לעיריית פאפוס יש להגיע יום לפני החתונה להסדר המסמכים ולהגיע יום אחרי החתונה לקחת את המסמכים מוכנים.

      העירייה הראשית של פאפוס בעיתית במקצת ואנחנו לא ממליצים להתחתן בה אלה במקומות קרובים שנמצאים במחוז.

      מבקשים לבצע את המסמכים בצורה שונה שעולה יותר כסף

      לאלה שכן מעוניינים רצוי לשלוח את ההרשמה גם דרך האתר שלם: הרשמה אונליין

      ניתן לראות פרטים במקומות נוספים במחוז פאפוס בהמשך העמוד

      עיריית פאפוס, מובילה יותר מ -20 שנה, מחתנת אלפי זוגות מכל רחבי העולם. זוגות אשר רוצים רוצים להתחתן במקום הולדתה של אפרודיטה, האלה היוונית של אהבה ויופי פאפוס הוא המוקם המושלם.

      העיר פאפוס ממוקמת בחוף המערבי של האי, ונחשב לאחד היעדים הפופולריים ביותר במדינה לחתונה אזרחית. פאפוס היא עיר של היסטוריה ותרבות, מקום של יופי ייחודי, אתר נופש קוסמופוליטי וישוב מסבירי פנים. חלום עבור אלה המבקשים לבלות את הימים החשובים ביותר של חייהם באתר נופש עוצר נשימה לחוויה חד פעמית שלא תשכחו.

      עיריית פאפוס ממוקם בלב ליבה של העיר והיא הבחירה הפופולרית ביותר לחגוג חתונה אזרחית. בית העירייה בפאפוס נבנה בשנת 1955 בסגנון קלאסי ומוקף במגוון של מבנים היסטוריים, והוא הבחירה האלגנטית ביותר להנצחת החתונה שלכם. בחירה מצוינת עבור זוגות המעוניינים לקבל את החתונה שלהם בתוך מקום מפגש.

      למי שמעוניין להביא איתו חברים ומשפחה בבית העירייה זה ישנם שני חדרי חתונה האחד מתאים לעד 30 אנים והשני גדול יותר ויכול להחיל עד 80 אנשים. השכרת חדרים אלו ניתנת לפי שעה בתשלום נוסף למי שמעוניין.

      עיריית פאפוס התפתחה מאוד בשנים האחרונות ועושה כל מאמץ כידי למשוך אליה כמה שיותר זוגות מתחתנים. לכן השירות והמגוון של אפשריות החתונה הוא כנראה הגדול ביותר שניתן למצוא בקפריסין.

      חוץ מהחתונה המסורתית מציעה עיריית פאפוס מגוון רחב של אפשרויות נוספות כמו:

      בית מלון

      החתונה יכולה להתבצע באחד המלונות מפוארים העליון של העיר. ממוקם לאורך קו החוף ומשקיף על הים התיכון, כל בתי המלון מספקים מקומות חתונה מעוצבים במיוחד, בגנים שלהם או על חוף הים.

      בתשלום נוסף של: 350,00 €.

      יאכטות

      עבור חוויה מיוחדת באמת, אתה יכול שכר יאכטה פרטית שלך לבצע את החתונה שלך. החתונה מתבצע על סיפון יאכטה יוקרתית בנמל פאפוס, ואחריו שיט רומנטי לאורך קו החוף.

      בתשלום נוסף של: 350 €.

      טירת פאפוס

      אם אתם אוהבים להיות מיוחדים ורוצים להתרגש באמת, טירת פאפוס מימי הביניים היא בחירה שלכם.

      התירה ממוקמת על הים, בתוך אזור נמל ציורי

      תשלום נוסף: 200 €.

      מוזיאון האתנוגראפי

      עבור חתונה מסוגננת עם מגע של ההיסטוריה המקומית המוזיאון האתנוגרפי של פאפוס הוא הבחירה האידיאלית. באזור חיצוני המעוצב במיוחד, ניתן לערוך טקס חתונה פרטי בסביבה מסורתית.

      תשלום נוסף: 100 €.

      פארק מוניציפלי

      חתונה יכולה להתבצע בסביבה אידילית באמת, בין עצים ושיחים, הממוקם במרחק דקות ספורות בלבד מן העירייה. מקום מסתור רומנטי של העיר; אופציה חלופית עבור אותם זוגות המחפשים את הפרטיות והמיקום המיוחד שלהם.

      תשלום נוסף: 100 €.

      אמבטיות אוטמאניות (טורקיות): חמאם

      בקרבת מקום השוק הישן, המרחצאות העות'מאניים (התורכיים) מספקים בחירה אידיאלית עבור אלה המבקשים לחגוג את החתונה שלהם בסביבה המשלבת בין הישן והחדש בהרמוניה מושלמת. המרחצאות העות'מאניים פועלים כיום כמרכז תרבות עירוני ואזור חיצוני מופלא מעוצב כדי לענות על הצרכים של טקס חתונה בלעדית. חתונות קטנות יותר יכול להתבצע גם מבפנים.

      תשלום נוסף: 100 €.

      חוף למבה

      תמיד חלמתם להתחתן על חוף הים במקום רומנטי?, ללא ספק, זה הבמקום המושלם לכך.חוף למבה יכול לגרום לקסם לקרות. המים הציוריים של הים התיכון מספקים רקע מדהים ליהנות מחלום חלומי. חזית החוף היפה של למבה שוכנת במיקום נוח, במרחק של רק 15 דקות ממרכז העיר פאפוס

      תשלום נוסף: 200 €.

       

      ללא ספק עיריית פאפוס היא מקום חתונה מוביל בקפריסין. הסיבות העיקריות לכך שפאפוס הפך ליעד פופולרי כל כך בקרב הזוגות הן:

      (א) החתונה תקפה מבחינה משפטית ומוכרת בכל העולם

      (ב) הנוהל הוא פשוט מאוד ומהיר

      (ג) זוהי הזדמנות מצוינת לשלב חתונה עם חופשה ירח דבש

      על פי הוראות חוק הנישואין האזרחיים 104 (I) משנת 2003, כל מי שרוצה לחגוג את חתונתו עשוי לפנות בעצמו למשרד הנישואין האזרחי של עיריית פאפוס, הנמצאת באולם העירייה של פאפוס. החתונה ניתן לחגוג תוך 1-3 ימי עסקים.

      מיקום ופרטים בניין העירייה פאפוס : 

      • PAFOS MUNICIPALITY

      Address:P.O.Box 60032, 8100 Pafos

      Tel357 26 822350, 357 26 822353

      Fax357 26 822364

      Email[email protected]

       [email protected]

      Website : http://www.pafos.org.cy/index.php/en/page/home

      שילחו בקשה אונליין ישירות לעיריית פאפוס.

      לקביעת מועד חתונה יש למלא את הטפס הבא:

       שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

       שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

       האימייל: (חובה)

       מתי אתם רוצים להתחתן (חובה)

       יש לסמן במידה ויש לכם את המסמכים הדרושים- צילום דרכון, תמצית רישום,חותמת נוטריון וחותמת אפוסטילWe have the documents ready
       עדיין אין לכם את המסמכים הדרושים ? לחץ כאן 

       מעוניינים שהעירייה תעשה לכם שירות אפוסטיל? סמנו כאןwe would like to use the municipality service for the apostille stamp.

       מעונינים לשלוח בקשה מיוחד -יש לרשום אותה באנגלית

       *יש לקבל מייל אישור מן העירייה לאחר פניה זו

       • יש לקבל אישור במייל לאחר ההרשמה.
       • יש צורך לשלוח צילום של המסמכים לאישור סופי של התור
       • יש להגיע יום לפני החתונה ובדרך כלל האפוסטיל מגיע יום אחרי החתונה יש לקחת זאת בחשבון

       קביעת מועד אונליין  לחתונה בקפריסין PEGEIA MUNICIPALITY (בפאפוס)

       המיקום נימצא במרחק 14 קילומטר מבית העירייה הראשי (20 דקות נסיעה במונית)

       לא נותנים שירות של החתמת אפוסטיל

        

       מיקום ופרטים בניין העירייה

       • PEGEIA MUNICIPALITY

       AddressP.O.B. 8560, 8560 Pegeia

       Tel357 26621244

       Fax357 26621571

       Email[email protected],

       [email protected]

       Websitewww.pegeiamunicipality.com

       שילחו בקשה אונליין ישירות לעיריית

       PEGEIA MUNICIPALITY

       (מחוז פאפוס).

       לקביעת מועד חתונה יש למלא את הטפס הבא:

        שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

        שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

        האימייל: (חובה)

        מתי אתם רוצים להתחתן (חובה)

        יש לסמן במידה ויש לכם את המסמכים הדרושים- צילום דרכון, תמצית רישום,חותמת נוטריון וחותמת אפוסטילWe have the documents ready
        עדיין אין לכם את המסמכים הדרושים ? לחץ כאן 

        מעוניינים שהעירייה תעשה לכם שירות אפוסטיל? סמנו כאןwe would like to use the municipality service for the apostille stamp.

        מעונינים לשלוח בקשה מיוחד -יש לרשום אותה באנגלית

        *יש לקבל מייל אישור מן העירייה לאחר פניה זו

        • יש לקבל אישור במייל לאחר ההרשמה.
        • יש צורך לשלוח צילום של המסמכים לאישור סופי של התור

        קביעת מועד אונליין  לחתונה בקפריסין POLIS CHRYSOCHOUS MUNICIPALITY 

        בפוליס יש צורך בתעודת לידה 

        המקום לא מומלץ בגלל בקשה חדשה שלהם מתאריך ה28/4/23 לגשת לבית המשפט ולהצהיר על רווקות בנוסף למסמכים. 

        תיהנו מהיום היפה ביותר בחייכם באזור פוליס, המקום שבו אפרודיטה – אלת האהבה והיופי נהגה לפגוש את אדוניס, המאהב שלה, שבו היופי הטבעי הוא יוצא דופן, והנה מיתוסים ואגדות חיים עדיין.

         

        פוליס, מספק את הרקע המושלם לחתונה. עם שקיעות מרהיבות, שממה טבעית, ים כחול נוצץ וכמה מן המקומות היפים ביותר.

         

         

        מיקום ופרטים בניין העירייה

        • POLIS CHRYSOCHOUS MUNICIPALITY

        AddressP.O.Box 66019, 8830 Polis Chrysochous

        Tel357 26321321, 357 26322448

        Fax357 26322278

        Email[email protected]

        Websitewww.polis.municipality-cyprus.com

        שילחו בקשה אונליין ישירות לעיריית פוליס

        לקביעת מועד חתונה יש למלא את הטפס הבא:

         שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

         שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

         האימייל: (חובה)

         מתי אתם רוצים להתחתן (חובה)

         יש לסמן במידה ויש לכם את המסמכים הדרושים- צילום דרכון, תמצית רישום,חותמת נוטריון וחותמת אפוסטילWe have the documents ready
         עדיין אין לכם את המסמכים הדרושים ? לחץ כאן 

         מעוניינים שהעירייה תעשה לכם שירות אפוסטיל? סמנו כאןwe would like to use the municipality service for the apostille stamp.

         מעונינים לשלוח בקשה מיוחד -יש לרשום אותה באנגלית

         *יש לקבל מייל אישור מן העירייה לאחר פניה זו

         • יש לקבל אישור במייל לאחר ההרשמה.
         • יש צורך לשלוח צילום של המסמכים לאישור סופי של התור

         נשמור על קשר

         צור קשר חתונה בקפריסין

         יש לכם שאלות נוספות?

         עדכונים שצריך לעשות באתר

         נשמח לעזור במה שאפשר!

          השם שלך (חובה)

          האימייל שלך: (חובה)

          נושא

          ההודעה שלך

          הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד