הכנת המסמכים לחתונה אזרחית בקפריסין

       למה להתחתן דרכנו?

 • אנחנו משרד עורכי דין מוביל בתחום
 • תרגום תמציות רישום ניתנת ללא תשלום 
 • חותמת נוטריון לפי העלות הממשלתית
 • חותמת אפוסטיל – שירות שליחת ללא תשלום
 • משלוח מהיר לנקודות חלוקה דרך UPS
 • הכנת מסמכים לזוג רווקים ב927 ש"ח בלבד  

לקבלת השרות יש למלא את הטופס


  שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  האימייל: (חובה)

  צילום תמצית רישום צד א(גם צילום מהטלפון זה מצוין)

  צילום תמצית רישום צד ב

  קובץ נוסף

  קובץ נוסף

  מספר טלפון לבירורים

  כתובת לשליחת מסמכים (לא ניתן לשלוח למקום העבודה) ובקשות מיוחדות


  לאחר שליחת המסמכים הצוות המקצועי שלנו לחתונה בקפריסין יבדוק את המסמכים.
  ניצור איתכם קשר תוך זמן קצר לתחילת הליך מסודר.
  ההליך כולל הכנת המסמכים לקפריסין. תרגום תמציות הרישום + חותמת נוטריון ואפוסטיל.
  תשלום לחתימת מסמכים הוא לפי המחירון הממשלתי ללא פערי תיווך!
  תרגום מסמכים ושירות החותמת אפוסטיל ניתנים ללא תשלום
  שירות ללא תשלום למי שמבצע אצלנו את המסכים:
  הסבר מסודר על הרישום בעירייה
  מערכת לקביעת תורים ללא תשלום.
  הסבר מפורט של שלב אחר שלב ולווי מקצועי טלפוני
  הסבר ראשוני להסכם מוון לפני החתונה
  בכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון
  051-5544300
  או במייל
  חתונה בקפריסין מחיר זול

  הזמנת טיסה ומלון במחיר מוזל לחתונה בקפריסין

  מעונינים לבצע טקס חתונה בחו"ל צרו איתנו קשר עכשיו – 0515544300

  Nikita Khalimonenkov
  Nikita Khalimonenkov
  2023-09-08
  אלופים אלופים אלופים !!!! כל התהליך נעשה באופן סופר זריז ומקצועי !! תודה רבה !!!
  avital bard
  avital bard
  2023-08-27
  עזרו לנו לקבל את כל האישורים הנדרשים במהירות רבה! שירות מצויין תודה רבה לכם!
  זהר רוגל
  זהר רוגל
  2023-08-03
  עדיין בתהליך אבל עד עכשיו, וואו שירות נדיר והכי שטוב שקיבלתי ever בהערכה זוהר ר.

   

  חתונה אזרחית בקפריסין יכולה להיות ממש זולה! איך? תקראו ותדעו!

  חתונה אזרחית בקפריסין ממש לא חייבת להיות עסק יקר. עם קצת עבודת הכנה אפשר לסגור את כל הסיפור בבערך 1500 ₪ לאדם – התחלה מוצלחת לחיים ביחד, שלא דורשת להסתפק במנה חמה בשנה הקרובה. במחיר הזה אפילו אפשר להוסיף חבר או שניים בתור עדים, אפילו להזמין את המשפחה!

   

  חסכון בחתונה בקפריסין מתחיל במסמכים

  עוד לפני שבכלל ניגשים לכל נושא הטיסה והמלון, יש כמה דברים שצריך לדאוג להם ואפשר לסכם אותם במילה אחת – הניירת. כדי להתחתן בקפריסין צריך להשיג מסמכים, לתרגם לאשר ולהחתים אותם, לצלם אותם ואת כל אלו להגיש (עם סרט חגיגי או לא) לעירייה בקפריסין שתחתן אתכם. כל הדברים האלו – עולים כסף, ולא מעט.

  אז כמה זה עולה ואיך אפשר להוזיל את העלויות? בואו ונתחיל בלהוציא אישור רווקות מרשם האוכלוסין. כאן אי אפשר להוזיל את העלויות כי… זה בחינם. פותחים את הדפדפן, ממלאים בקשה ולא שוכחים להגיד למה אתם מבקשים את האישור ו… מחכים. אחרי שבועיים בערך אישור הרווקות  (או בשמו המלא – תמצית מרשם אוכלוסין) מגיע לכתובת שאתם רשומים בה בתעודת הזהות. אם אתם רשומים עוד בבית של ההורים – אל תשכחו לבדוק האם הגיע.

  אחרי שהוצאתם את האישור הזה, הגיע הזמן לחטט בבוידם. אם רלוונטי – תעודות פטירה או גירושין. עד כאן – לא עלה כלום, חוץ מזמן.

  תמונות פספורט, האפליקציה שצריך לבדוק

  חוץ ממסמכים תזדקקו גם לתמונות פספורט, במיוחד אם אתם מוציאים דרכון ישראלי ראשון. תמיד אפשר לקפוץ לחנות שבה מצלמים תמונות כאלו ומדפיסים אבל יש גם אופציה זולה יותר. אם יש לכם אנדרואיד, תורידו את האפליקציה Passport Photo Id Studio – כבר היום אפשר להשתמש בה כדי לצלם תמונות דרכון שתקפות לדרכון הישראלי (וכמאה מדינות נוספות). קפריסין עדיין לא נכללת ברשימה – אבל כשגרסה חדשה יוצאת כל שבועיים, כדאי לעקוב. את התמונות שמצלמים עם האפליקציה עדיין צריך להדפיס – אבל דף נייר צילום מתאים או שליחת התמונות עם google cloud לכל מדפסת רשת הופכת את המשימה הזו לאפשרית בהחלט, וזולה במיוחד.

  לא לשכוח לחדש את הדרכון!

  המסמך האחרון שתזדקקו לו הוא דרכון בתוקף – וכזה שהתוקף שלו ימשך גם שלושה חודשים אחרי שתחזרו מקפריסין. עלויות הוצאת דרכון ראשון או חידוש דרכון הן זהות, וכאן כבר אפשר לחסוך. אם לסכם את השורה הסופית – באינטרנט זול יותר מאשר בלשכה, ובחורף זול יותר מאשר בקיץ. הכי זול – אם אתם עדיין חיילים. חדשו את הדרכון בחורף דרך האינטרנט, עלות החידוש עומדת על 155 ₪ נכון לפברואר 2018. לחיילים – חצי מזה (75 ₪).

  שנייה לפני שמסיימים עם המסמכים

  חבילת חתונה בקפריסין טיסה ומלוןלא להתרגש, כבר אספתם את כל המסמכים שתזדקקו להם. לפני שתוכלו להשתמש בהם בקפריסין, הם זקוקים לכמה התאמות, חותמות ואישורים. קודם כל – בקפריסין לא מדברים עברית (וגם לא רוסית). בקפריסין מדברים יוונית ואנגלית – לכן כל מסמך שהוא לא בשפות האלו צריך להיות מתורגם, רצוי לאנגלית. זה לא כל כך פשוט או זול כמו שזה נשמע. גם אם לדעתכם האנגלית שלכם מצוינת, יש חוקים וכללים נוקשים בכל מה שנוגע לתרגום מסמכים ורצוי ללכת עם מתורגמן מקצועי שמכיר את התחום. כאן מסתתרת הוצאה של כמה מאות שקלים.

  איך אפשר לחסוך? קודם כל לוודא שמתרגמים רק את מה שחייבים לתרגם. תמצית מרשם האוכלוסין כוללת לא מעט דפים – אבל אתם לא צריכים לתרגם את כולם, רק את אלו שכוללים את פרטי הזיהוי שלכם ואת האישור על המצב המשפחתי. עלות התרגום נקבעת על פי המילים המתורגמות – מעוגל למאה הקרובה (כלפי מעלה, תמיד). לרב אפשר זה יסתכם בערך ב-200 מילה. בנוסף, תמיד אפשר להיעזר בתרגום קבוצתי שיוזיל את העלויות. תרגום אישור הרווקות של שני בני הזוג יעלה כ-150 ₪ במקום כ-400 ₪ לזוג ללא שימוש בשירות.

  אם כבר הולכים על תרגום קבוצתי אפשר כבר ללכת על השירות המלא שכולל לא רק את תרגום המסמכים אלא גם קבלת אישור נוטריוני עליהם והחתמה בחותמת אפוסטיל – שני דברים שגם להם תזדקקו. אישור נוטריוני מאשר שהתרגום והמקור זהים, וחותמת אפוסטיל נותנת לכל אלו תוקף בינלאומי. השירות המלא יעלה לכם כזוג כ- 850 ₪. אם תבחרו להחתים את האישורים לא דרך השירות, אתם עלולים להיתקל במחירים גבוהים בהרבה וגם במקרים בהם הנוטריונים יפסלו את התרגום שנעשה. חתימה נוטריונית בלבד תעלה כ-864 ₪ (המחירון קבוע ל-100 מילה) וחותמות אפוסטיל כ- 70 ₪ נוספים. חותמת אפוסטיל ניתן להשיג בבית משפט השלום. בנוסף כמובן שצריך לתרגם את המסמכים לאנגלית בעלות גבוה.

  השוות מחירים למלונות לחתונה בקפריסין

  אחת הדרכים הנוחות ביותר להזמין מקומות במלונות היא דרך האתר Booking למשל. נכנסים, בוחרים תאריכים ויעד ונותנים לאתר לחפש את הדילים הכי טובים שקיימים באותו הזמן. כדי לעשות את עבודת הסינון שלכם קלה יותר (ואת הבחירה לטובה וחכמה יותר), שימו לב לסינונים האפשריים מצד ימין של המסך. אפשר לסמן את התיבה שאומרת "שירות הסעות מ ואל שדה התעופה" השירות הזה יהפוך לכם את החיים להרבה יותר נוחים ופחות מלחיצים. אם בחרתם דווקא ללכת על האפשרות של השכרת רכב אז תוכלו לוותר על הסימון הזה ולהמיר אותו בסינון "חנייה חינם". לבתי המלון בערים אפשר להגיע גם באוטובוסים שהם זולים (כיורו וחצי) נקיים ונעימים אבל שימו לב לשעות סיום הפעילות.

  עוד סינונים שכדאי לשקול לעשות:  "עמדת הקבלה פתוחה 24 שעות ביממה" – חלק מהטיסות הזולות נוחתות בשעות הלילה הרבה אחרי שעות העבודה. אין דבר יותר מבאס מלהגיע למלון ולגלות שאין מי שיקבל אתכם, "גלישה חופשית לאינטרנט אלחוטי", "ארוחת בוקר כלולה" וכמובן – "מיטה זוגית".

  אפשר בהחלט למצוא מקומות נחמדים לשהות בהם גם בטווח המחירים הזול ביותר, לדוגמה מלון סאן רמו בלרנקה שבו תוכלו לשהות בעלות של כ- 154 ₪ ללילה.  המלון יחסית קרוב לשדה התעופה (כ-15 דקות נסיעה) ולעיר עצמה ומציע, מלבד שירות מעולה (חפשו את אנדריאס), גם ארוחת בוקר קונטיננטלית, בריכת שחיה, בר, חדר משחקים וחדר כושר. אם בא לכם מקום בסגנון קצת שונה, דירות נונדאס היל ממוקמות במרחק של כשני ק"מ משדה התעופה בלרנקה ואפילו מציעות שירותי הסעה מ- ו-אל שדה התעופה. במקום תקבלו ארוחת בוקר אנגלית / אירית מושלמת ובתור השלמה מטבחון מתפקד מלא בחדר ואפילו מכונת כביסה ומגהץ – וכל זה בעלות של כ- 200 ₪ ללילה.

  גם באזורים אחרים בקפריסין תוכלו למצוא דילים מדהימים על מלונות, לדוגמה ריזורט פאנארטי בפאפוס נמצא במיקום מעולה קרוב לחוף ולמרכז העיר, גם שם תפגשו במטבחון ועלות השהייה היא בסביבות ה- 120 ₪ ללילה ובאיה נאפה כדאי לבדוק את מלון דירות האירוח מיריאמה או מלון קליאופטרה אנקס –שניהם במרחק הליכה ממרכז העיר ובעלויות של בין 140-200 ₪ ללילה.

  טיפים שכדאי לזכור: כמו בכל אזור תיירותי, המחירים קופצים כאשר התאריכים המבוקשים הם בשיאה של עונת התיירות (ובחלק מהמלונות ידרשו תשלום נוסף על הפעלת מיזוג). לנסיעה זולה הזמינו חדרים בין נובמבר למרץ ותזכו לנוחות גם במזג האוויר וגם במחיר. טיפ נוסף קשור לאפשרות ביטול: אם כבר שריינתם תאריך לחתונה וטיסה, אפשר להוזיל את עלות החדר אם מוותרים על דמי הביטול.

  אופציה נוספת אפשרית היא חתונות בזק: אפשר בכלל לוותר על המלון, לחפש טיסה (סדירה ויותר יקרה לרב) בשעות הבוקר ולחזור בערב – נשואים.

  השוות מחירים טיסות לקפריסין

  יש כמה חברות תעופה שמקיימות טיסות מקפריסין לישראל, חלקן טיסות סדירות וחלקן טיסות לו-קואסט. אפשר בהחלט למצוא טיסות זולות במיוחד סביב ה-380 ₪ לטיסת הלוך ושוב לנמל התעופה בלארנקה בחברות כמו ריינאייר, אל על אפ (קו לו קואוסט) או טוס. טיסות אפילו זולות יותר אפשר למצוא לפעמים דווקא לפאפוס בעלות של כ- 120 ₪ לכרטיס הלוך ושוב, למשל דרך גוליבר. עלות טיסה סדירה יכולה להגיע למחיר כפול ואפילו משולש מזה. יש היום לא מעט מנועי חיפוש לטיסות ברחבי האינטרנט שיעזרו באיתור הטיסות הזולות. גוליבר הוא מנוע אחד, דוגמה לאחר הוא איסתא שם תוכלו להגדיר יעד ואפשרות לחפש בטווח תאריכים גמיש ואפילו לראות את העלויות בשקלים.

  דברים שכדאי לשים אליהם לב ברכישת כרטיס טיסה: מתי מגיעים לשדה התעופה בקפריסין. חלק מהטיסות מגיעות בשעות המאוחרות של הלילה, ולעתים יש איחורים, במיוחד בטיסות לו קואסט. אם אתם מסתמכים על הגעה למלון עם אוטובוס – שימו לב האם האוטובוס משדה התעופה עדיין פועל בשעות הללו. דבר נוסף שאותו כדאי לקחת בחשבון הוא טיסות של הדקה האחרונה. אפשר להשיג טיסות מאד מוזלות, אבל לא כדאי לסמוך על זה. גם כאן, הכלל של "לא בעונת העומס" תופס: טיסות זולות תמצאו בעיקר בעונת החורף ובאמצע השבוע.

   

  אפשר בהחלט להתחתן בקפריסין בעלות זולה יחסית של כ- 1500 ₪ לאדם (ואפילו פחות מזה אם לוקחים בחשבון מלווים). יומיים מלון וטיסה יכולים להגיע ל-700 ₪ לאדם, העלות הנוספת היא רק לזוג עצמו בהכנת המסמכים הדרושים.

  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך


   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד