טיפים לבחירת צלם לחתונה

מעוניינים בחתונה ללא הרבנות? צלצלו אלינו לקבלת פרטים נוספים 051-5544300

 

הסכם ממון

 

הפקת חתונה אינה דבר של מה בכך. מדובר בהפקה מורכבת שדורשת שורה של החלטות לא פשוטות- איפה, כמה ,למה, מתי וכיצד וכל זה כאשר אנחנו נתונים ללחץ תמידי מצד החמות, ההורים, האחים והחברה מסביב. אחת ההחלטות הקשות ביותר בדרך להפקת החתונה היא בחירת בעלי המקצוע שאיתם נעבוד. אנחנו רוצים מצד אחד נותני שירות מקצועיים ואיכותיים שיהיו גם הוגנים במחיר ולא יחגגו על חשבוננו. ענף החתונות רווי בעלי מקצוע מצלמים, די ג'יים, תאורנים, מתופפים, מפיקים והבחירה היא בהחלט לא פשוטה.

אחת הבחירות

אחת הבחירות המורכבות בנוגע לחתונה היא בחירת הצלם. צלם באירוע הוא דבר חשוב מאין כמוהו. נכון שכיום כולם מצלמים, אולם צלם טוב ישאיר אתכם עם מזכרת יפה מהחתונה שתלווה אתכם עוד שנים רבות. משופם כך זוגות רבים מתקשים להחליט כיצד לבחור צלם. ערכנו עבורכם מאמר שמציע כמה טיפים לבחירת צלם כדי שתהיה לכם לא רק חתונה מוצלחת ,אלא גם הוכחה לכך.

התנסות בשטח

בבואנו לתת לכם טיפים לבחירת צלם לחתונה הדבר החשוב ביותר הוא התנסות בשטח. ודאי יצא לכם להתבונן באלבום חתונה או שניים בשנים האחרונות. אם ראיתם אלבום איכותי עם צילומים שמצאו חן בעיניכם קחו כרטיס ביקור ופנו לאותו צלם. היעזרו בחברים שהתחתנו לאחרונה ושמעו מהם מהי התרשמותם מאיכות הצלם ובקרו באתרי אינטרנט. רבים מציעים טיפים לחתונה וגם טיפים לבחירת צלם לחתונה ומוכנים לענות על שאלות אישיות דרך המייל.

עבודות קודמות

אם כבר בחרתם כמה שמות אופציונאליים, כדאי לערוך פגישה שבה תראו עבודות קודמות של הצלם ותשמעו ממנו על אופי העבודה שלו. חשוב לזכור שצילום רק נתפס כאובייקטיבי. למעשה צילום הוא תוצאה של החלטות מקצועיות שמקורן בצלם עצמו. ישנם סגנונות שונים לצלם חתונה, זוויות שונות, נקודות מבט וכל אחד בוחר את מה שמתאים לו. ייתכן שחברים שלכם אהבו צלם מסוים שאליו אתם לא ממש מתחברים וזה בסדר. בחרו את מה שמדבר אליכם.
בזמן אמת
חשוב לראות את הצלם בזמן עבודתו. אם ניתן בקשו ממנו להצטרף אליו לחתונה אחת כדי לראות מקרוב את האופן שבו הוא עובד בחתונה. האם הוא בולט מידי, האם הוא מתקשר עם הזוג, כיצד הוא מתנהל מול האורחים ועוד.

כמה עולה צלם לחתונה

צילום החתונה הוא תפקיד גדול, תפקיד אשר תוצאות ביצועו ילוו אותכם כול חייכם המשותפים, כדאי לבחור צלם לחתונה איכותי ומומלץ, כזה שאתם מתרשמים מתמונותיו, וחשים שהתקשורת איתו נעימה וזורמת. עלות צילומי חתונה יכולה להשתנות בהתאם לסוג הצילומים שאתם מעוניינים בהם, ותמחור הצלם. נהוג שצילום סטילס בלבד יעלה בין 2500-5000 ש"ח. צלם חתונה שמתבקש לצלם גם אלבום חתונה, ווידאו בנוסף לסטיליס ידרוש סכום הנע בין 5000-15000 תלוי במקצועיותו, בהיקף הכיסוי המבוקש, ובציוד שיפעיל, לדוגמא לעיתים כלולה בעיסקה זו מצלמת רחף המושכת את העלות אל גבולה העליון. בנוסף, צלם חתונה יוכל להציע לכם אופציות עיצוביות שונות כמו אלבום מעוצב או אלבום דיגטלי.

 

 

חתונה בקפריסין בקלות ובזול

ניתן להתחתן ביום אחד

החתונה מוכרת במשרד הפנים

רק 40 דקות טיסה

שיירות יעוץ חינם 

צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת פרטים

051-5544300

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך


  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך


   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד

   כתיבת תגובה