מתחתנים והשמחה רבה – מה עושים עם הכסף בתום המסיבה?

מעוניינים בחתונה ללא הרבנות? צלצלו אלינו לקבלת פרטים נוספים 051-5544300

 

הסכם ממון

 

חתונה היא אירוע משמח מאין כמותו וזוגות אשר מתכננים בצורה נכונה את האירוע, יכולים בהחלט לצאת עם רווחים לא מבוטלים, אשר ישמשו אותם במהלך החיים. חתונה- עסק כלכלי חכם חתונה הפכה בעידן הנוכחי לעסק כלכלי לכל דבר ועניין ומרבית מהזוגות רוצים להיות ייחודים ומקוריים ועל כן הם בוחרים באולם האירועים המפואר ביותר, משלבים אטרקציות מרהיבות, בוחרים בקייטרינג אנין טעם, רב מזמר ועוד.

עוד לפני שנגיע לקטע במאמר הממליץ לכם על אופציות ההשקעות והחסכונות של הכסף, נציין ועל קצה המזלג (משום שזה לא מטרת המאמר) כי חשוב להפיק חתונה בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם ולא מעבר על מנת שלא תצאו בהפסדים ואם ישארו רווחים מה טוב.

אם ההורים משלמים על החתונה הרי שאת מרבית הכסף אתם יכולים לשמור לחיים העתידיים שלכם ושל הילדים שיגיעו בעקבות החתונה המשמחת. מה עושים עם הכסף של החתונה מרבית מהזוגות המתחתנים בשעה טובה ומוצלחת, מצליחים להרוויח סכומי כסף לא מבוטלים באירוע. חלק מהזוגות יוצאים לירח דבש בו הם משקיעים את מרבית מהרווחים אך אחרים מסתפקים בטיול פחות גרנדיוזי ובוחרים לחסוך את הכסף לטווח ארוך או קצר בין אם זה במסגרת השקעה בתיק השקעות מנוהל, השקעה בתוכנית חיסכון ועוד.

אין ספק כי ההחלטה לחסוך ולהשקיע את הכסף היא ההחלטה הנבונה ביותר משום שהחיים עוד רצופי התמודדויות וסכום הכסף הנצבר בחתונה בהחלט יכול לעזור ולצורך העניין:
הון התחלתי לרכישת בית – הכסף הנצבר מהמתנות של החתונה יכול בהחלט להתווסף לחסכונותיכם ולהגדיל את ההון העצמי לקראת רכישת הבית. ככל שההון העצמי יהיה גדול יותר, כך תזדקקו למשכנתא נמוכה יותר ולהיפך. גם אם הרווחים הסתכמו בכמה עשרות אלפי שקלים, הרי שההבדל בסכום המשכנתא אותה תאלצו לבקש מהבנק הופך לקטן יותר.
כסף ראשוני לגידול הילדים – כידוע ילדים דורשים השקעה כספית לא מבוטלת המתחילה מעגלה, מיטה, שידת החתלה, ממשיכה לביגוד מוצצים ובקבוקים ובטח שלא מסתיימת במטרנות וטיטולים.

סכום הכסף אותו צברתם בחתונתכם, בהחלט יכול להוות עבורכם קרש קפיצה עם בוא הצאצא המרחיב את התא המשפחתי שלכם.
השקעת הכסף באפיקים מגוונים עתידים להגדיל את השקעתכם וככל שתבצעו השקעה נבונה יותר ובשילוב של בעל מקצוע מוביל מהתחום, כך תוכלו גם לשמור על כספכם וגם להרוויח תשואה מכובדת.

לימודים – אם התחתנתם וטרם נרשמתם ללימודים או לחילופין סיימתם תואר ראשון ואת השני דחיתם בשל חוסר יכולת כלכלית, זה הזמן להשתמש בכסף ללימודים ולרכוש את עתידכם המקצועי שיניב פירות בשנים הבאות.

לסיכום, אין ספק כי הסכום אותו הרווחתם מחתונתכם יכול לשמש אתכם לשנים רבות קדימה ולמטרות חשובות ומגוונות. החשוב מכל הוא לא להיכנס לאופוריה ולא לבזבז את הרווח היום מבלי לחשוב על המחר שהרי בכל זאת אתם כבר משפחה וחשוב לדאוג לעתיד.

 

חתונה בקפריסין בקלות ובזול

ניתן להתחתן ביום אחד

החתונה מוכרת במשרד הפנים

רק 40 דקות טיסה

שיירות יעוץ חינם 

צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת פרטים

051-5544300

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך


  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך


   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד

   כתיבת תגובה