הכנת המסמכים לחתונה אזרחית בקפריסין

       למה להתחתן דרכנו?

 • אנחנו משרד עורכי דין מוביל בתחום
 • תרגום תמציות רישום ניתנת ללא תשלום 
 • חותמת נוטריון לפי העלות הממשלתית
 • חותמת אפוסטיל – שירות שליחת ללא תשלום
 • משלוח מהיר לנקודות חלוקה דרך UPS
 • הכנת מסמכים לזוג רווקים ב927 ש"ח בלבד  

לקבלת השרות יש למלא את הטופס


  שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  האימייל: (חובה)

  צילום תמצית רישום צד א(גם צילום מהטלפון זה מצוין)

  צילום תמצית רישום צד ב

  קובץ נוסף

  קובץ נוסף

  מספר טלפון לבירורים

  כתובת לשליחת מסמכים (לא ניתן לשלוח למקום העבודה) ובקשות מיוחדות


  לאחר שליחת המסמכים הצוות המקצועי שלנו לחתונה בקפריסין יבדוק את המסמכים.
  ניצור איתכם קשר תוך זמן קצר לתחילת הליך מסודר.
  ההליך כולל הכנת המסמכים לקפריסין. תרגום תמציות הרישום + חותמת נוטריון ואפוסטיל.
  תשלום לחתימת מסמכים הוא לפי המחירון הממשלתי ללא פערי תיווך!
  תרגום מסמכים ושירות החותמת אפוסטיל ניתנים ללא תשלום
  שירות ללא תשלום למי שמבצע אצלנו את המסכים:
  הסבר מסודר על הרישום בעירייה
  מערכת לקביעת תורים ללא תשלום.
  הסבר מפורט של שלב אחר שלב ולווי מקצועי טלפוני
  הסבר ראשוני להסכם מוון לפני החתונה
  בכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון
  051-5544300
  או במייל

  חתונה אזרחית בקפריסין – סוגים שונים של חבילות נישואין בקפריסין

  מעונינים לבצע טקס חתונה בחו"ל צרו איתנו קשר עכשיו – 0515544300

  Nikita Khalimonenkov
  Nikita Khalimonenkov
  2023-09-08
  אלופים אלופים אלופים !!!! כל התהליך נעשה באופן סופר זריז ומקצועי !! תודה רבה !!!
  avital bard
  avital bard
  2023-08-27
  עזרו לנו לקבל את כל האישורים הנדרשים במהירות רבה! שירות מצויין תודה רבה לכם!
  זהר רוגל
  זהר רוגל
  2023-08-03
  עדיין בתהליך אבל עד עכשיו, וואו שירות נדיר והכי שטוב שקיבלתי ever בהערכה זוהר ר.

  בשנים האחרונות יש עליה מתמדת במספר הזוגות שמחליטים להתחתן בחתונה בקפריסין, לעתים אלו זוגות שאינם יכולים להתחתן ברבנות משום שאלו זוגות פסולי חיתון, ולעתים אלו זוגות חילוניים שפשוט מעדיפים להתחתן חתונה אזרחית פורמאלית ולא חתונה דתית תחת כבלי הרבנות.

  העלייה במספר הזוגות שמתעניינים באפשרות של חתונה אזרחית בקפריסין, הביאה לכך שחברות התיירות השונות, וחברות הנסיעות השונות, הבינו את הפוטנציאל התיירותי העצום הקיים בנישה של חתונות אזרחיות בקפריסין, והחברות הללו, פיתחו חבילות שונות של חתונות אזרחיות בקפריסין.

  יש חבילות הכוללות חתונה אזרחית בקפריסין ונופש בקפריסין, חבילות כאלו כוללות בתוכן את כל השירותים הנדרשים לקראת טקס החתונה האזרחית בקפריסין,כמו למשל הכנת הניירת לקראת החתונה האזרחית בקפריסין, וכן את כל נותני השירותים כמו נוטריון, מתרגם, וכד'. בנוסף לכך כוללת החבילה נופש בבית מלון בעיר שבו ייערך הטקס החתונה האזרחית, וכמובן שיש אפשרות להרחיב את החבילה ולהוסיף לה אקסטרות כמו למשל ארוחה משפחתית חגיגית במסעדה (במקרה בו בני המשפחה מגיעים גם הם אל טקס החתונה הנערך בקפריסין ) .

  סוג אחר של חבילה הוא חבילה של חתונה אזרחית בקפריסין וחזרה לישראל עוד באותו יום, חבילה כזו מיועדת לזוגות שמעוניינים לערוך חתונה אזרחית בקפריסין ולחזור כבר באותו יום, אלה בעיקר זוגות שאין להם עודף זמן לבילוי ונופש בקפריסין, והם עורכים חתונה אזרחית בחו"ל בלית ברירה, ומה שחשוב להם הוא לקבל את המסמך המאשר כי הם זוג נשוי שזכאי לקבל את כל אותם זכויות שזכאי לו זוג נשוי שהתחתן ע"פ דת משה וישראל.

  חבילות הנישואים האזרחיים בקפריסין הן כה מגוונות היום, והזוגות יכולים לבחור את החבילה המתאימה להם, ולסגנון חייהם, יש חבילות שבהם החתונה האזרחית בקפריסין נערכת בעיירה קטנה ופסטורלית על שפת הים, ויש חבילות שבהן החתונה האזרחית נערכת בעיר גדולה ומרכזית כמו לרנקה, יש חבילות זולות שבהן הזוג ישן בבית מלון פשוט וזול, ויש חבילות חתונה אזרחית בקפריסין, שבהן הזוג יוכל ליהנות מלינה בבית מלון יוקרתי.

  מה שבטוח הוא שכאשר זוג מזמין מחברת נסיעות כלשהי, חבילה של חתונה אזרחית בקפריסין הוא יכול להיות רגוע ושקט, ולדעת שחברת הנסיעות תהיה אחראית על כל הניירת, ועל כל הצעדים הארגוניים שיש לבצע לקראת עריכת החתונה האזרחית בקפריסין.

  אל תוותרו על טיול בקפריסין לאחר חתונה אזרחית בקפריסין

  היום ידוע שכל שנה מעל ל-1000 זוגות מתחתנים בטקס של חתונה אזרחית בקפריסין, חלק קטן מהזוגות הללו חוזר עוד באותו יום לישראל , ומרבית הזוגות נשארים עוד יומיים או שלושה בקפריסין. את היומיים הללו אפשר לנצל לא רק לחופשת בטן גב מפנקת אלא גם לטיולים בקפריסין שיש בה לא מעט אתרי טבע, ואתרי ארכיאולוגיה.
  כך למשל זוג שהחליט על עריכת חתונה אזרחית בקפריסין בעיר לרנקה יכול ליהנות ביומיים שלאחר החתונה מטיולים ברחבי לרנקה וסביבותיה, בטיולים הללו ניתן לפגוש לא מעט אתרים היסטוריים , כנסיות , מצודות, חופי ים, ועוד.
  ואילו זוג שהחליט על חתונה אזרחית בלימסול אסור לו לוותר על סיורים וטיולים בעיר לימסול ובאתרים שבקרבתה, גם כאן תוכלו למצוא אתרים היסטוריים רבים, ולצידם טיולים חקלאיים ביקבים המשתרעים על מרחבים עצומים, או מנוחה באחת מרצועות החוף הבראשיתיות של לימסול.

  מי מכם שיזמין חתונה אזרחית בקפריסין בעיר פאפוס ימצא עיר עתיקה מימי האימפריה הרומית ולצידה עיר מודרנית מלאה בקניונים ואתרי שופינג. אז לאחר שתסיימו את החתונה האזרחית שלכם אל תפספסו סיור במוזיאון הארכיאולוגי בפאפוס, או בנמל העתיק של פאפוס וכמובן שכדאי לכם לצאת גם לפאפוס החדשה ולשבת בבית קפה מפנק או לצאת למסע שופינג ממש כמו בישראל.

  אלו הם רק כמה דוגמאות לטיולים ולסיורים שתוכלו לערוך בקפריסין לאחר שתסיימו את החתונה האזרחית שם, אז מי מכם ששוקל חתונה אזרחית בקפריסין, חבל שימהר לחזור לישראל עוד באותו יום וכדאי שיישאר בקפריסין עוד יומיים לאחר החתונה וינצל אותם כדי להכיר את אתרי הטבע ואתרי ההיסטוריה הנמצאים בקרבת העיר שבה הוא עומד לערוך את החתונה האזרחית שלו.

  לכן כאשר אתם עומדים בפני השיקולים היכן לערוך את החתונה האזרחית שלכם ולמשך כמה זמן להישאר בחו"ל לאחר החתונה האזרחית שלכם, אל תשכחו שמגיע לכם גם ליהנות מהחוויה של טיול באותה ארץ שבה אתם עומדים לערוך את החתונה האזרחית שלכם, לכן זכרו לא לקחת החלטות בפזיזות ולעשות שיעורי בית רציניים בכל מה שקשור לנושא של חתונה אזרחית בחו"ל.

  אנו מציעים לכם מגוון פתרונות לארגון חבילת הנישואים האזרחיים שלכם

  כמשרד הוותיק ביותר בתחום הנישואים האזרחיים והתיירות הכללית לקפריסין, ביכולתנו להציע לכם מגוון רב של פתרונות ואפשרויות ליום החתונה האזרחית שלכם. למשרדנו היכרות רבת שנים עם כל הגורמים והרשויות בקפריסין, כמו גם עם בתי המלון וגורמי התיירות המקומיים. כסיטונאי מוביל של חברת התעופה "סייפרוס איירוויס", וכנציגים של מבחר בתי מלון בקפריסין, נוכל להציע לכם חבילות מיוחדות ולייעץ ולהתאים לכם את סוג החבילה בהתאם לדרישות ותקציב.

  קפריסין כיום מהווה מוקד משיכה לאלפי זוגות מאירופה כמו גם מישראל הבאים לטקסי "חתונה אזרחית". טקסי "נישואים אזרחיים" בקפריסין מוכרים וחוקיים במרבית מדינות העולם, כמו גם על ידי משרד הפנים הישראלי, וזוגות הנישאים בנישואים אזרחיים בקפריסין יכולים להירשם כזוג נשוי עם שובם לארץ.

  זוגות היוצאים לקפריסין להינשא בטקס "חתונה אזרחית" יכולים להינות ממגוון הנופים המשגע של האי המקסים, חופי ים מדהימים ונקיים, אוכל טוב, ותושבים מקסימים ומכניסי אורחים. חבילות לטקסי "נישואים אזרחיים" יכולות להיות משולבות עם שהייה בבתי מלון מפנקים או אפילו טיסה ליום אחד הלוך וחזר.

  כשמדובר בארגון החתונה האזרחית שלכם, אתם לא יכולים להרשות שמשהו "יתפקשש". ארגון נישואים אזרחיים הינו תהליך אמנם לא מסובך במיוחד, אולם נושא אחריות כבדה.

  קפריסין כיעד המושך זוגות רבים מכל רחבי העולם לטקסי "חתונה אזרחית", תומכת ותורמת רבות לייעול ופשטות התהליך, וכן מתאפשר לחזור לארץ אף מייד עם תעודת הנישואים כשהיא מאושררת ועם חותמת אפוסטיל אפילו עם יצאת לחבילת נישואים ביום אחד. כן כן, ניתן לצאת לחתונה אזרחית בקפריסין בשעות הבוקר ולחזור עוד באותו היום למי שממש ממהר לחזור.

  זוגות אחרים היוצאים להתחתן בקפריסין משלבים את טיסתם באחד מבתי המלון באי המקסים, ונהנים מכל מה שהוא מציע- חופי ים מדהימים, אוכל טוב, אנשים מקסימים, נופים עוצרי נשימה, וכל זאת ממש ממש קרוב.

  עקרונית, חתונה אזרחית בקפריסין ניתן לארגן במהירות, ואם שלחתם אלינו את המסמכים הנכונים היום, תוכלו לצאת מחר לנישואים אזרחיים. משרדנו נמצא בקשר ישיר ויומי עם הרשויות המתאמות בקפריסין, וביכולתנו לדאוג לתיאום טקס הנישואים שלכם במהירות וביעילות רבה. כל אחד מעובדי המשרד הינו בעל נסיון רב והיכרות אישית עם כל הגורמים, ואנו נשמח לתת מענה מהיר ולסייע ככל האפשר בארגון יום הנישואים האזרחיים שלכם.

  קפריסין משמשת כיום כיעד העיקרי לזוגות המבקשים להינשא בטקס נישואים אזרחיים. ארגון החתונה האזרחית הינו מהיר יחסית ויעיל, והאי השכן קפריסין יכול להציע לזוגות המתחתנים מגוון אפשרויות החל מחבילות חתונה אזרחית ביום אחד, חבילות נישואים מוזלות בבתי מלון קטנים, וכלה בחבילות משולבות במלונות יוקרה מפנקים ויחודיים לאי.
  מזג האוויר הנוח ברוב ימות השנה בדומה לארץ, מאפשר לזוגות המתחתנים להגיע לאי בכל ימות השנה, ולשלב את חופשת הנישואים שלהם הן אם בילוי בחופי הים המדהימים והן בטיולים בהרי הטרודוס המכוסים שלגים בימי החורף.
  העיקרון המלווה את השוהים בקפריסין הוא פשוט לנסוע לטייל ולאכול. הנופים הם עוצרי נשימה, והמסעדות הקפריסאיות ידועות במאכלים האוטנטיים שלהן אשר די מזכירים את המאכלים בארץ. גם במסעדות הפשוטות ביותר תמצאו מנות טריות ואיכותיות ברמה שלא תבייש אף מסעדת יוקרה.

  חתונה אזרחית בקפריסין ניתן לארגן במהירות רבה ובפשטות יחסית. הזוגות יכולים לצאת הן ליום אחד מהבוקר ולחזור באותו ערב לארץ עם כל המסמכים מאושררים, או לשלב את ירח הדבש עם שהייה באחד מבתי המלון באי. לבחירתכם מגוון בתי מלון לכל תקציב, החל ממלונות דירות פשוטים וכלה במלונות בוטיק וספא יוקרתיים ויחודיים לאי קפריסין. משרדנו מכיר היטב את מרבית בתי המלון בקפריסין וכל אחד מעובדינו ישמח לייעץ ולהתאים לזוג הנישא את החבילה המתאימה ביותר ליום הנישואים.

  ככלל, טקסי חתונות אזרחיות נערכים בעיריות. רוב הטקסים נערכים בעיריית לרנקה לאחר הנחיתה מישראל, ולאחר מכן מגיעים למלון. ניתן לערוך את הטקס גם במספר בתי מלון המורשים לכך, ולזמן את ראש העיר לשם בתוספת מחיר הנגבית ע"י העירייה. מומלץ בעיקר למשפחות גדולות או קבוצות המצטרפות לזוג לנישואים האזרחיים.

  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך


   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד