השימושים לאישורי נוטריון

 

צרו קשר עכשיו להצעת מחיר ללא תשלום 051-55-44-300

אישורי נוטריון הם אישורים הניתנים במשרדי נוטריון בתל-אביב, ובכל רחבי הארץ. נוטריון בתל אביב מעניק שירותים מאפשרים ביצוע של תרגום נוטריוני על ידי נוטריון אשר שולט ברמת שפת אם בשפות המקור ושפת היעד של המסמך.

אישור נוטריון מאפשר לקבל אסמכתא למהימנות ונכונות של המסמך על פי חוק הנוטריונים, אשר נחקק בישראל בשנת 1976, מעניק לנוטריונים בארץ את הסמכות המשפטית החזקה ביותר בכל הקשור לתרגום ואישור מסמכים. שירותי נוטריון בתל אביב כוללים עריכת אישורי נוטריון וכן תרגום מסמכים שונים כגון תרגום צוואות ומסמכים משפטיים, אישור על תרגומי מסמכים והעתקי מסמכים, חוזי שכירות והסכמי ממון, תעודות רשמיות כגון תעודות נישואין או תעודות לידה ועוד. חתימת נוטריון על מסמכים מהווה אישור על זהות חותם המסמך והנכונות שלו, וכן האישור מעניק אסמכתא לכך שהמסמך נחתם מרצונו החופשי של החותם.

חשיבות הדיוק בביצוע אישורי נוטריון ועבודת נוטריון ובין השאר בעבודת תרגום נוטריוני של נוטריון בתל אביב או בכל מקום אחר, היא גדולה, ועליו להקפיד במיוחד על הפרטים הקטנים ולהימנע מטעויות, על אף שכל נוטריון הוא עורך דין ישנם הבדלים בין עורך דין לנוטריון מוסמך, כאשר מקצוע עריכת הדין נחשב לפרטי.

אם בידי נוטריון הסמכות להעניק את מגוון האישורים השונים ביניהם תרגום נוטריוני עבור: יפויי כוח, אימות הסכמי ממון, אישור תעודות לימוד, תעודת פטירה, כאמור תרגום נוטריון ועוד. בעוד עורך דין הסכם ממון יקבל תוקף משפטי אך ורק לאחר אישורו של נוטריון לאימות ההסכם.

בידי נוטריון, כמו גם נוטריון בתל אביב,  סמכויות חשובות ביותר שבעיקרן מתמקדות במתן אישורי נוטריון וביניהם, תרגום נוטריוני. בשל כוחם המשפטי הרב של האישורים הנ"ל המהווים כראיה כבדת משקל והעלולים לפגוע בצדדים.

 

האם כדאי לחפש נוטריון במנועי החיפוש?

בין אם מדובר על נוטריון או על אנשי מקצוע אחרים, תופעת החיפוש של נותני שירות במנועי החיפוש גוברת בשנים האחרונות. רבים מנצלים את הקלות היחסית והזמינות של חיפוש בגוגל כדי למצוא את מספק השירות הראוי עבור תרגום מסמכים או אישורי נוטריון. האם נוטריון אשר נמצא בראש דף החיפוש בגוגל הוא גם המומלץ ביותר עבור תרגום מסמכים או תרגום משפטי?

כדי לענות על השאלה, יש לספק רקע על התחום של מנועי החיפוש. בשנים האחרונות מתקיימים שיעורי הכשרה רבים המעניקים לסטודנטים מיומנויות בביצוע מניפולציות על גוגל וקידום האתר שלהם. לכן, ההנחה שנוטריון טוב או מומלץ המספק אישורי נוטריון או תרגם מסמכים יופיע בראש הרשימה היא שגויה – קידום אתרים ומניפולציות על גוגל הפכו להיות מראה שכיח ברשת האינטרנט, הן עבור בעלי מקצוע כמו נגרים או נוטריונים המספקים אישורי נוטריון.

בנוסף, בראש רשימת החיפוש מופיעות "תוצאות ממומנות" המופרדות בצבע משאר תוצאות החיפוש. לכאורה נדמה שאלו אותן תוצאות החיפוש, ואולם מדובר באנשי נוטריון המספקים תרגום משפטי או תרגום מסמכים אשר שילמו למנוע החיפוש כדי להיות נוכחים בראש הרשימה.

רבים מן המעורבים בפעילות של במציאת נוטריון בגוגל עבור אישורי נוטריון טוענים שמשרד של עו"ד לא ישקיע סכומים מיותרים בקידום האתר אלא אם ההשקעה תצדיק את עצמה – כלומר, שהכסף הושקע משום שמדובר בעסק מצליח. ואולם, הדבר נכון חלקית – נכון שלעסקים מצליחים יש את הכלים לקידום האתר שלהם עבור תרגום משפטי, ואולם לא קיים קשר בין טיב השירות לבין המיקום במנוע החיפוש. משרד מסוים יכול למצוא שקיים חוסר בשירותי תרגום מסמכים במשרד, ולכן יחליט לקדם את הדף על השירות כך שיעלה בדף התוצאות הראשון.

לכן, הנוטריון הראוי ביותר עבור תרגום משפטי עשוי להופיע בעמוד 7 של תוצאות החיפוש. מומלץ לערוך בדיקה מעמיקה של מספק השירות, לשוחח איתו באופן אישי, ובעיקר לוודא שהנוטריון שולט בשפת המקור והיעד של המסמכים.

מחפש נוטריון לתרגום?

 • קבלו יעוץ טלפוני ראשוני ללא תשלום
 • לקביעת פגישה חיגו 0515544300

לקבלת פגישת יעוץ יש למלא את הטופס

  שם + משפחה (חובה)

  האימייל: (חובה)

  צרף צילום של המסמכים(גם צילום מהטלפון זה מצוין)

  קובץ נוסף

  קובץ נוסף

  קובץ נוסף

  מספר טלפון לבירורים

  ספרו לנו קצת מה אתם צריכים  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך


   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד

   כתיבת תגובה