אישורי נוטריון

 

צרו קשר עכשיו להצעת מחיר ללא תשלום 051-55-44-300

אישורי נוטריון הם אישורים רגישים, בעלי חשיבות גדולה מאד ואמינות גבוהה לא רק עבור אנשים פרטיים אלא גם עבור עסקים שונים. בשנים האחרונות הפכו אישורים נוטריוניים לנדרשים מאד היות ובזכותם ניתן לבצע מגוון רחב של עסקאות ושל פעולות שונות באופן בטוח ואמין תוך ידיעה שבמידה ותהיה בעיה, הזכויות המגיעות ידרשו ותהיה אפשרות לייצג טענות בבית משפט באופן אמין טוב ומקובל. אישורי נוטריון יכולים גם לשמש עבור מגוון גדול מאד של תחומים שונים ועל כן, יש להם דרישה גבוהה ופופולארית.

אישורים במגוון גדול של תחומים שונים

אישורים נוטריוניים הם אישורים אשר ניתן להוציא במגוון רחב של תחומים. אישורי נוטריון משמשים למטרות רבות כמו אישורים על מסמכים מתורגמים משפות זרות כמו חוזים, הוראות הפעלה למוצרים, מסמכים משפטיים ונפוצים במקומות בהם יש קשרים בין לאומיים רבים. כמו כן, אישורים על מסמכים נאמנים למקור כמו חוזרים מצולמים ואף אישורים לייפוי כוח המוכיחים כי האדם אשר נתן את ייפוי הכוח עשה זאת ללא שום איום, בצלילות דעת ומרצונו החופשי.

לא כל עו"ד יכול להיות נוטריון

הקבילות הגבוהה של אישורים נוטריוניים מגיעה מהעובדה שלא כל עו"ד יכול להיות נוטריון. בכדי להיות נוטריון על עורך הדין לעמוד בתנאים רבים מאוד שלא כל אחד עומד בהם ולכן בית המשפט יכול לסמוך על אישורי נוטריון שונים אותם הוא מקבל ולהיות בטוח כי מדובר באישורים אמינים אשר עליהם ניתן לסמוך מעל לכל ספק, דבר אשר יכול להעניק למיוצגים בבתי המשפט עם האישורים הללו יתרונות רבים מאוד.

ייפוי כוח נוטריוני

יפוי כוח נוטריוני הוא למעשה מסמך אשר מתאים בסיטואציות בהן אדם מקבל אחריות בנושאים רגישים וחשובים כמו עניינים כלכליים, עסקי נדל"ן וכד'. כיום מגוון גדול של אנשים שמעתיקים את מקום מגוריהם לחו"ל לתקופות קצרות או ארוכות נותנים לבן משפחה או לחבר קרוב עליו הם סומכים ייפוי כוח נוטריוני שיאפשר לו להתנהל אל מול הבנקים או רשויות המיסים ולבצע את הפעולות השונות עבור אותם האנשים אשר הסמיכו אותו לכך. היות ואותו מיופה מקבל גישה שאינה מוגבלת לרכוש האדם, חשוב לתת לו את יפוי הכוח אשר נחתם בנוכחות של נוטריון מקצועי המוודא שאותו ייפוי כוח נוטריוני נחתם מרצונו החופשי של אותו אדם ולא בעקבות איומים, סחיטה או דבר הדומה לכך.

תפקידו של הנוטריון בתהליך החתימה על יפוי כוח נוטריוני

תפקיד הנוטריון בהליך חתימה על יפוי כוח נוטריוני הינו לוודא שהאדם המייפה את הכוח עושה זאת מרצונו החופשי ואינו נתון תחת סחיטה, איומים או לחץ חיצוני אחר והוא חותם על יפוי כוח נוטריוני מרצונו החופשי ובצלילות דעת. ייפוי כוח נוטריוני מעניק לרשויות כגון בנקים, רשויות המיסים ומקומות נוספים את היכולת להתנהל מול אותו מיופה כוח ולתת לו שירות ללא חשש. תפקידו של הנוטריון רגיש וחשוב מאד בסיטואציה זאת היות וישנן מגוון רחב של פעולות אותן נדרש הנוטריון לעשות כדי להיות בטוח בכל התהליך ולהיות בטוח כי התהליך חוקי.

חשיבות בחירת נוטריון מקצועי

לפני שאתם ניגשים לחתום על יפוי כוח נוטריוני חשוב למצוא נוטריון מומחה ומקצועי אשר איתו תוכלו להיות בטוחים יותר. בדקו את הניסיון של בתחום הענקת ייפוי כוח נוטריוני וכל פרט אחר שיסייע לכם.

 

סוגי אישורי נוטריון

וטריון הוא עורך דין שהוסמך על פי החוק לאמת, לערוך ולאשר מסמכים משפטיים שונים. עבור בית משפט ישראלי אישורים נוטריוניים מהווים את אישור מקוריותם וחוקיותם של מסמכים משפטיים שונים לרבות תרגומים של מסמכים אלו לשפות שונות. אישורי נוטריון נועדו אם כן, על מנת אשר מסמכים משפטיים שמהווים ראיות או הוכחות חוקיות בתהליכים משפטיים או במסגרת חתימות על חוזים ועל צוואות. מה שמסדיר את הפעילות המקצועית של נוטריונים בארץ וקובע אילו אישורים הם יוכלו להנפיק, מתי ובאילו תנאים, הוא החוק הישראלי משנת 1976.

פירוט של שירותים ואישורים נוטריוניים

ברשימת שירותי נוטריון המסופקים על ידי כל נוטריון בישראל נכללים השירותים הבאים; ביצוע אימות חתימה, מתן אישורים נוטריוניים על חוקיות החתימה על המסמכים, הנפקת אישורי נוטריון אודות למקוריות ומהימנות של העתקי מסמכים משפטיים כמו חוזים או צוואות, הנפקת תרגומים משפטיים של מסמכים ואימות חוקיות התצהירים וההצהרות המוגשים בפני בתי המשפט ומוסדות חוק אחרים. בנוסף לכך, נוטריון מוסמך לאשר כי אדם מסוים חי, להעניק אישור לנכונות של המצאי וגם לחתום על אישור הסכמי הממון.

תפקידם של נוטריונים במסגרת חתימה על הצוואות

על פי חוק הירושה הישראלי, אישורי נוטריון נדרשים על מנת לאמת את חוקיות הצוואה, אך לפני הנפקת האישור הנ"ל, נוטריון גם חייב להשתתף בתהליך עריכה של הצוואה על מנת לאמת את חוקיות הליך כתיבתה. לאחר שהצוואה מוכנה, אישורים נוטריוניים נדרשים לשם אימות החתימה ובמידה ומתעורר הצורך לתרגמה לשפות זרות, גם אז נוטריון ישתתף בהליך אימות המסמך. ללא אישור נוטריוני הצוואה לא תיחשב לבעלת תוקף ולא תהיה מאומתת לשם הוצאתה לפועל. במילים אחרות, שירותי נוטריון בתחום זה נועדו על מנת להפוך את הצוואה לבעלת תוקף משפטי.

מחפש נוטריון לתרגום?

 • קבלו יעוץ טלפוני ראשוני ללא תשלום
 • לקביעת פגישה חיגו 0515544300

לקבלת פגישת יעוץ יש למלא את הטופס

  שם + משפחה (חובה)

  האימייל: (חובה)

  צרף צילום של המסמכים(גם צילום מהטלפון זה מצוין)

  קובץ נוסף

  קובץ נוסף

  קובץ נוסף

  מספר טלפון לבירורים

  ספרו לנו קצת מה אתם צריכים  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך


   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד

   כתיבת תגובה