הכנת המסמכים לחתונה ניקוסיה

 • מחיר מוזל
 • תרגום תמציות רישום
 • חותמת נוטריון
 • חותמת אפוסטיל
 • משלוח מהיר
 • עלות מוזלת לגולשים באתר 
 • זוגי 878 ש"ח  
 • יחיד 578 ש"ח

לקבלת השרות יש למלא את הטופס


  שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  האימייל: (חובה)

  צילום תמצית רישום צד א(גם צילום מהטלפון זה מצוין)

  צילום תמצית רישום צד ב

  קובץ נוסף

  קובץ נוסף

  מספר טלפון לבירורים

  כתובת לשליחת מסמכים (לא ניתן לשלוח למקום העבודה) ובקשות מיוחדות

  תשלום לחבילת נוטריון:

  לאחר שליחת הטפסים יש לשלם על השרות.

  878 ש"ח תרגום זוגי –

  578 ש"ח תרגום יחיד –

  פוחדים לשלם כי אתם לא מכירים אותנו? אנחנו מבינים אותכם. אין לכם מה לדאוג יש לכם אחריות על השרות שלנו, בכל בעיה תוכלו לקבל את הכסף חזרה : הגנת הקונה של paypal

  בנוסף תוכלו לשלוח לנו רק את המסמכים ולאחר שניצור איתכם קשר תוכלו להשלים את התשלום. תמיד תוכלו ליצור איתנו קשר במייל 

  [email protected] בכל שאלה או בעיה.

  חתונה אזרחית בקפריסין – האופציה המועדפת ע"י זוגות המעוניינים להתחתן בחתונה אזרחית

  מעונינים לבצע טקס חתונה בחו"ל צרו איתנו קשר עכשיו – 0515544300

  חתונה אזרחית בקפריסין

  כפי שכולנו יודעים במדינת ישראל אסור להתחתן בחתונה אזרחית, והממסד היחיד שרשאי לערוך חתונה בישראל הוא הרבנות , והחתונה שנערכת חייבת להיות חתונה דתית ע"פ ההלכה. מציאות זו מביאה לכך שיש לא מעט זוגות שאינם יכולים להתחתן תחת חסות הרבנות, (זוגות מעורבים, זוגות שבהם הבעל הוא כהן והאישה גרושה, זוגות שבהם יש ספק לגבי יהדותם ועוד.) כל הזוגות הללו נאלצים לערוך חתונה אזרחית בחו"ל .
  זוגות רבים שמעוניינים להתחתן בחתונה אזרחית, בוחרים לערוך את החתונה האזרחית שלהם בקפריסין, משום שחתונה אזרחית בקפריסין, יש לה כמה יתרונות ע"פ חתונה אזרחית בפרגוואי או בפראג.

  היתרונות של חתונה אזרחית בקפריסין הם :

  חתונה אזרחית בקפריסין אינה דורשת מהזוג לבצע יותר מדי פרוצדורות ועליהם להביא רק מספר מסמכים וטפסים .
   חתונה אזרחית בקפריסין עלותה זולה יחסית לחתונה אזרחית ביעדים אחרים, זאת משום שהטיסה לקפריסין אינה יקרה והשהות בקפריסין אינה יקרה כמו השהות בפראג או בפרגוואי.
   היות וקפריסין קרובה לישראל והטיסה לקפריסין מחירה אינה יקר, יש לא מעט מקרים שבהם אל טקס החתונה האזרחית בקפריסין מצטרפים גם בני משפחה וחברים קרובים של בני הזוג המתחתן.
   מנתונים רשמיים עולה כי כמעט כל שנה מתחתנים מעל 1000 זוגות בטקס חתונה אזרחית בקפריסין, וכל שנה עולה מספר הזוגות המתחתנים בקפריסין.

  העלייה המתמדת במספר זוגות המעוניינים לערוך חתונה אזרחית בקפריסין, הביאה לכך שיש היום לא מעט חברות המתמחות בארגון חתונות אזרחיות בקפריסין, ויש גם שפע של דילים וחבילות של חתונה אזרחית בקפריסין הכוללים בתוכם טיסה לקפריסין, ההכנות והארגון לקראת החתונה, ונופש בבית מלון בקפריסין.

  מי שמעוניין לבחור דיל של חתונה אזרחית בקפריסין, צריך להחליט קודם כל, היכן הוא מעוניין להתחתן האם הוא מעוניין להתחתן בעיר גדולה בקפריסין כמו לרנקה, או שהוא מעוניין להתחתן בישוב כפרי ופסטורלי בקפריסין, בנוסף לכך על הזוג להחליט האם הוא מעוניין ללון במלון יוקרתי ומפואר או במלון פשוט שעלותו זולה יותר.

  עוד פרמטרים שצריך להחליט עליהם הוא האם הזוג מעוניין לערוך אחרי החתונה טיול בקפריסין או שהוא מעוניין אחרי החתונה לחגוג במסעדה טובה או אולי הוא מעוניין לערוך בקפריסין אירוע מצומצם עם בני המשפחה והקרובים שיטוסו גם הם לקפריסין כדי להיות נוכחים בטקס החתונה האזרחית.

  נישואים אזרחיים

  החוק במדינת ישראל מאפשר להתחתן בנישואים דתיים בלבד וככאלה הינם ניתנים לרישום ע"י נציג רשות אזרחית ולא על ידי נציג מוסד דתי.
  ובאותה נשימה, החוק בישראל מעניק הכרה בנישואים אזרחיים בין בני זוג ששניהם אזרחי המדינה שנערכו כחוק בחו"ל, וזאת במטרה לזכות במעמד מול רשויות השלטון לצורכי מיסוי, ביטוח לאומי, הטבות רפואיות ואחרים.
  גם במקרה בו החליט הזוג להינשא בנישואים אזרחיים בארץ, לא יוכל להירשם במשרד הפנים כנשואים מבלי לערוך חתונה אזרחית מחוץ לגבולות המדינה.

  עו"ד נוטריון אירנה פיין מתמחה בדיני משפחה ובהם דיני נישואים אזרחיים.
  משרדה מעניק שירותי ייעוץ וייצוג בתיקים משפטיים הדנים בדיני נישואים אזרחיים, בכל ערכאות המשפט, תוך הפגנת ידע ובקיאות בפרטים הקטנים של תחום מורכב זה, דאגה למיצוי הזכויות המשפטיות, מציאת פתרונות יצירתיים, במקצועיות, שקיפות ומהימנות ללא דופי.
  זוגות רבים בישראל מעדיפים להתחתן בנישואים אזרחיים, מסיבות שונות.
  בראש ובראשונה רצונם לנתק את תהליך מיסוד הקשר שלהם מהממסד הדתי הנוקשה, שדורש לקיים הלכות דתיות, אשר אינן עולות בקנה אחד עם אורח חייהם או האידיאולוגיה של הזוג.
  לעיתים מדובר בזוג אשר הינם פסולי חיתון כדוגמת כהן וגרושה וכיו"ב.
  בשעת גירושין בנשואים אזרחיים – מבחינת החוק בישראל (בית הדין הרבני) אלו אינם קיימים כלל ואז לא נדרש גט, או שנדרש גט לחומרה למען הסר ספק.

  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך

   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד