אתה שוקל להציע נישואין? 10 עצות לבחירת טבעות אירוסין

מעוניינים בחתונה ללא הרבנות? צלצלו אלינו לקבלת פרטים נוספים 051-5544300

 

הסכם ממון

 

גבר, הגעת לנקודה הזו בזמן שאתה סגור על עצמך, מוכן ומזומן לתת את עצמך עד הסוף לאהבה שלך, לכרוע ברך ולהתמסר. אל תשכח שמדובר כאן בשני אנשים, והרצון שלך לבד הוא לא מספיק – אתה רוצה לקבל "כן, אני מסכימה". אם יש משהו שיהפנט את האישה שלך ויהפוך את הרגע המשמעותי הזה לסיפור הצלחה לספר לנכדים שלכם, זה טבעת אירוסין יוצאת דופן. לתת טבעת לכלה העתידית שלך זה הצעד החשוב ביותר, יש אומרים יותר מהנישואים עצמם, שכן ברגע כריעת הברך וקבלת הטבעת היא כבר הסכימה, בגדול, ומשם הדרך לחופה היא אחרי הסכמה הדדית ורצון ברור ומשותף.
החלטנו לעזור לך, הגבר המאוהב, עם מספר עצות לבחירת טבעת אירוסין, כדי שתבחר נכון ותכבוש את ליבה של זוגתך על כל חלקיו ומורכבותו, כדי שתתחילו נכון את השלב הבא בחיים המשותפים שלכם.
עצות לבחירת טבעת אירוסין
1. אל תקנה מ"סתם חנות" – טבעת אירוסין יש לרכוש ממעצב שמתמחה בזה, כך תקבל את האיכות הגבוהה ביותר שאתה יכול להשיג.
2. קנה חכם – המנע מזיופים. לרכוש טבעות ותכשיטים מחבר של חבר או איזה פרסום בעיתון יכול לחסוך הרבה כסף, בוודאות, אבל מה אתה קונה בעצם? שוק היהלומים מוצף בזיופים, כמו כל שוק שיש בו הרבה כסף. אם אתה קונה בלי לבדוק אתה מסתכן בזיוף, אז תחשוב פעמיים.
3. אל תחסוך – טבעת אירוסין קונים פעם בחיים. אז נכון, לא צריך להוציא עשרות אלפי שקלים בהכרח, אבל אם אתה רוצה להמם, לך על זה עד הסוף – תבחר ביד-נדיבה וכך ברגע הנתינה אתה תשדר כוונה חזקה מאוד.
4. במילה אחת – יהלום! – טבעות משובצות יהלומים עושות את העבודה פעם אחר פעם. אם כבר טבעת אז קנה משהו עם קלאסה, משהו נצחי, סימבולי, משהו שישאיר אותה בפה פעור ובהכרת תודה על היותך הגבר שלה.
5. אל תמהר – את הטבעת תבחר בסבלנות, ותשתדל להבין את הטעם שלה. אנחנו, הגברים, לעיתים לא שמים לב לפרטים הקטנים. נשים שמות לב לכל דבר ודבר, ויש להן עולם שלם שאנחנו לעולם לא נבין. כשאתה בוחר תכשיט, בעיקר טבעת אירוסין, תנסה לקלוע לטעם שלה. תכיר את התכשיטים שלה, ותלך עם ההבנה שלך, לא עם ניחושים.
6. תיעזר בעצה מחברה טובה – אם יש מישהי, חברה משותפת, מישהי בסטייל דומה לארוסתך לעתיד, מישהי שאתה סומך עליה באמת – תיעזר בטעם שלה.
3 עצות אחרונות
7.. טבעת סוליטר – סטנדרט בתעשייה – אם אתה לא בטוח מה לקנות, אם אתה ממהר, או אם אתה פשוט רוצה ללכת על בטוח עם קלאסה בינלאומית – לך על הסוליטר. יפה, פשוט, וקלאסי.
8. תשקיע בקופסא – קופסא יפה ואיכותית לטבעת, כזו שמתאימה לה בול, כי בסופו של דבר הרבה פעמים הטבעת יכולה לבלות זמן רב בקופסא, בייחוד אחרי החתונה, ומן הראוי שתהיה קופסא יפה לטבעת יפה.
9. אל תפספס במידה – באלגנטיות, בזהירות ובעורמה מסוימת, תשיג טבעת שהיא עונדת ושהיא אוהבת, ומדוד. ככל הנראה אם היא אוהבת אותה מאוד, היא גם במידה שלה.
10. תלמד מעט על התחום – לא הכרחי, אבל יכול לתמוך ברכישה – אם תכיר את התחום מעט. ערך היהלום מוכרע לפי משקלו (קראט), צבעו, רמת הניקיון והחיתוך שלו. היכרות עם המושגים לא יכולה להזיק.

 

חתונה בקפריסין בקלות ובזול

ניתן להתחתן ביום אחד

החתונה מוכרת במשרד הפנים

רק 40 דקות טיסה

שיירות יעוץ חינם 

צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת פרטים

051-5544300

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך


  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך


   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד

   כתיבת תגובה