יום החתונה בפתח – טיפים לפלייליסט מנצח

מעוניינים בחתונה ללא הרבנות? צלצלו אלינו לקבלת פרטים נוספים 051-5544300

 

הסכם ממון

 

חתונה היא יום שמחה וככזה היא תמיד תערב מוסיקה ישראלית טובה וריקודים של קהל חברים אוהב עד שעות הבוקר המוקדמות. אם גם אתם עומדים בפני חתונה ומתלבטים לגבי רשימת ההשמעה של השירים המתאימים ביותר עבור החתונה שלכם, התחילו לקרוא מאמר זה.

מוזיקה ואוכל טוב – הבחירה הטובה ביותר

אם אתם מתכננים את החתונה שלכם ומתלבטים ארוכות באשר לרשימת לפלייליסט המנצחת בחתונה. בוודאי לא תהיו מאושרים מהעובדה שנכתוב כי אתם צודקים. יש שני דברים מרכזיים שמשפיעים על כל החתונות בישראל ובדרך כלל קהל המוזמנים הישראלי מדרג את החתונות על פיהם, אוכל ומוזיקה טובה. אין להתעלם מהעובדה שהחושים שלנו מעניקים לנו את האושר הגדול ביותר ובחתונות ואירועים משמחים אנשים ממתינים להתפרק ונותנים דרור לחושים החשובים ביותר, חוש הטעם, המישוש, השמיעה והריח. אז מה עושים? לוקחים דף A4 ומתחילים לעשות רשימה של הדברים הבאים:
פרופיל קהל מוזמנים- חשוב לאפיין את הקהל שמוזמן לחתונה שלכם. האם רוב המוזמנים מבוגרים או בגילכם. האם יש הרבה משפחות. מה ההעדפות של קהל המוזמנים בכל הקשור אל מוסיקה ישראלית. האם הם מעדיפים מוזיקה ים תיכונית, רוק ישראלי משובח, פופ וכן הלאה.

פרופיל המתחתנים- כיוון שאתם אלו שמתחתנים חשוב מאוד לעשות הפרדה ברורה בין 2 סוגי פרופילי המוזיקה של החתונה שלכם. הפרופיל הראשון יהיה למטרת הכניסה לחופה, קבלת הפנים, היציאה מהחופה והריקוד הראשון ביחד. הפרופיל השני יהיה פלייליסט לריקודים.

בשלב זה חשוב להגיע להחלטה האם שוכרים את שירותיו של מומחה שמקבל את כל המידע של הפרופילים המוסיקליים שרשמתם ובונה לכם את הפלייליסט הטוב ביותר לשני חלקי האירוע (דבר שיאפשר לכם להתרכז בשאר הסידורים לחתונה) או שמא אתם אלו שמעוניינים להיות אמונים על כל התהליך.

השילוב הנכון- חי וסאונד

יש מגוון אפשרויות של בניית פלייליסט מנצח שיצליח להקפיץ את כל הקהל במסיבת הריקודים ויגרום לאנשים להזיל דמעה בעת הכניסה לחופה ושבירת הכוס. בשנים האחרונות ניתן לראות שרבים בוחרים לשלב בחתונתם אלמנט חי של הופעת מוסיקה ישראלית איכותית או להקת טריו איכותית שמנגנת קטעי מוזיקה קלאסי והופכת את החתונה לאירוע בלתי נשכח ומצד שני לבנות פלייליסט מנצח למסיבת הריקודים הפרועה. כאן ניתן לשלב מוסיקה ישראלית עם סוגים שונים של מוזיקה:
שירה חיה אותנטית – יש אפשרות לשכור את שירותיה של להקות אותנטיות שמנגנות ושרות שירי חתונה בהתאם למוצאם העדתי של הכלה והחתן.

שירה מקורית- יש אפשרות לשכור את שירותיו של זמר מקצועי מוכר או זמר שישמח לשיר שיר שכתבתם והלחנתם לאהבה שלכם. אין יותר רומנטי מזה.
לסיכום, פלייליסט מנצח חשוב בכל חתונה. השירים יקפיצו את האורחים למסיבת הריקודים ויגרמו להם להתרגש בעת כניסתם לחופה וליהנות מהעובדה שהזמנתם אותם להיות שותפים שלכם לאחת השמחות החשובות ביותר בחייכם.

 

חתונה בקפריסין בקלות ובזול

ניתן להתחתן ביום אחד

החתונה מוכרת במשרד הפנים

רק 40 דקות טיסה

שיירות יעוץ חינם 

צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת פרטים

051-5544300

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך


  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך


   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד

   כתיבת תגובה