ארגון אפקטיבי של חתונה

מעוניינים בחתונה ללא הרבנות? צלצלו אלינו לקבלת פרטים נוספים 051-5544300

 

הסכם ממון

 

הטבעת המיוחלת על האצבע, רק צריך להחליף אותה עם טבעת נישואים קבל עם ועדה. כעת פונים למלאכת אירגון החתונה וכדי שלא ניכנס לכאוס רציני עלינו לתכנן ולהתנהל כמו בכל פרוייקט גדול ומסועף.
לפני שמתחילים בבחירת ספקים, בבדיקת כמות המוזמנים אבל כמובן שאחרי הודעה להורים לחברים ובטח שלאחר הרמת כוסיות לחיים יש להכין טופס אקסל מסודר ובו טבלאות מאורגנות המציינות את סוג ההוצאה וסכום ההוצאה. בעמודה הראשונה נפרט את רשימת הספקים וההוצאות המתוכננות ובעמודה השניה נפרט את ההוצאות הדרושות מכל ספק, שירות או מוצר.

פירוט עמודת הספקים, השירות והמוצרים מסייעת רבות לעשות "סדר" בראש.
לאחר שיש לנו רשימה כזו מוכנה, עלינו לתעדף אותה מבחינת סידרי עדיפויות לטיפול.
כדי להתכנס לתאריך מסויים ולקבוע את עונת החתונה עלינו לחפש גני אירועים או אולם אירועים בהם אנחנו רוצים לקיים את האירוע. את גני האירועים ניתן לחפש ראשית באמצעות האינטרנט, אך לאחר שסיננו אפשרויות, אין ברירה, אלא לכתת רגליים למקומות הנבחרים.

לאחר שסגרנו את המקום לאירוע ובחרנו תאריך, ניתן להתחיל ולקבוע עם ספקים. יש לתאם מראש את התקליטן, הקייטרינג, הצלם, לעיתים צלם הוידאו וצלם הסטילס הם לא אותו ספק, הפרדה ביניהם יכולה לגרום לעלויות נוספות. אלו הספקים המרכזיים אותם צריך לתאם מראש. מרגע ששירותים אלו נקבעים נותרו הפינוקים הנעימים של בחירת שמלת כלה, איפור , נעליים, ומעצב שיער . את אלו יש לבצע בכיף וכחלק מהחוויה, שהרי הדברים הגדולים כבר סגורים. לא מומלץ לקחת יותר מדי את הזמן היות וגם נותני שירות משוריינים מראש לתאריכים מסויימים.
את שמלת הכלה יש לתכנן מספיק זמן מראש, היות ולאחר החלטה על השמלה המיוחלת יש לבצע מדידות לשמלה מדי חודש ויש להתאים לשמלה נעליים כדי לקבוע את אורך השמלה.
במידה ורוצים עיצובים מיוחדים או פגישה עם אנשים המתמחים בתחום של גימיקים לאירועים זה בעצם הזמן לביצוע פינישים ולסגור את כל הפרטים הקטנים.

את כל ההוצאות הללו יש כמובן לרשום בטופס האקסל וכך לשקלל את המחיר המוערך לאדם המגיע לאירוע. יש לבדוק את טבלת ההוצאות לאורך כל הדרך על מנת לא לחרוג מהתקציב שהגדרנו לעצמנו.
חתונה יכולה להיות מאוד מהנה אם מתכננים נכון, מקפידים על התקציב ומקבלים מתנות יפות המכסות את הוצאות האירוע. תכננו את האירוע בקפידה, תהנו מהאירוע וזיכרו כי כל הטוב עוד לפניכם!

טיפים של בעלי מקצוע איך לעשות חתונה טובה

בדרך כלל, אומרים בעלי מקצוע, התפיסה הרווחת אומרת כי אם מזמינים 400 איש מצליחים לכסות את העלויות. מדובר בעלויות גבוהות מאד: העלויות דומות של ביצוע שיפוצים של דירה בבניין כמה עשרות אלפי שקלים. לפעמים אם ההפקה מגיעה לרמות איכות מאד גבוהות – יכולים להגיע למצב בו מדובר באירוע ענק, שעלותו היא בין עשרות אלפים רבים למאות אלפים. אם תזמינו הרבה אנשים, אומרים בעלי מקצוע, תפסידו רק הפסד קטן או שאולי אפילו תסיימו במאזן חיובי. המחשבה שאם תחלקו את ההוצאות במספר האנשים יקטנו ההוצאות, זה לא בדיוק נכון. לא כולם מביאים את אותו סכום הכסף. מי שמביא הכי הרבה כסף זה המשפחה הקרובה שזה לכל היותר מאה איש, והרי אמרנו שאנחנו מזמינים 400. הם יביאו 1000 שקלים לאדם לפחות – והם יכסו את הדברים היקרים שבכלל לא בטוח שאתם צריכים ואולי כדאי לחסוך את הכסף לשיפוצים. כל השאר יביאו כסף שיכסה את המנה שלהם. לצורך העניין אנשים מביאים כ-200 עד 400 שקלים וכלכלית כבר עדיף שלא יבואו בכלל. אבל זה לא עובד ככה: אנשים באים כי אתם רוצים לראות אותם, הם מספקים רווח רגשי והפסד כלכלי. יש גם הרבה אורחים, אלו בין מספר שלוש מאות ל-400 שאתם בכלל לא מכירים – ולא ברור למה מזמינים אותם, פרט לרצון לכסות עלויות. אין כאן שום רווח אלא הרבה מאוד מוזיקה רעשנית ומנות אולם שבחיים לא הייתם קונים במחיר של מאות שקלים.

חתונות – מתי ולמה?

מתי הכי יקר להפיק חתונות? בקיץ ובימי חמישי בערב. בעלי מקצוע בתחומי הפקת חתונות אומרים שבתאריכי הקיץ ובסופי השבוע המחירים קופצים כאילו מדובר בשיפוצים של בניין משרדים. חודש השיא הוא סוף אוגוסט וגם תחילת ספטמבר, וזה מכיון שאנשים אוהבים להתחתן בסוף הקיץ. אחרי המחירים של הקיץ יש את ל"ג בעומר – תאריך שאפשר להתחתן בו בספירת העומר ולכן הוא מאד יקר, ואח"כ יולי. האביב הוא יקר אחרי הקיץ וגם הוא אינו זול בכלל. מדובר על מרץ ועד תחילת ספירת העומר. מתי הכי זול להפיק חתונות? בחורף. בגלל שמדובר בערב חשוב מאד, הנה כמה עצות שכדאי לשים לב אליהן.

א) מקום האירוע הוא קריטי: למשל האם אתם הולכים לגרור את כל המשפחה הנתנייתית שלכם לרחובות רק כי יותר זול? האם אתם מביאים הסעות? כל המחירים בכל המקומות הם גמישים עד ב-10 אחוזים. אם מציעים לכם הנחה משמעותית – תחשבו שמדובר במשהו חשוד. הנחה נדיבה מדי = נוכלים או אנשים שיש להם קשיים כלכלים וזה אומר שהאירוע עלול להפגע.
ב) תבדקו תנאים סניטריים ותבדקו את האיכות של השירותים
ג) ודאו כי הקייטרינג איכותי וטעים לכם. אם אתם רוצים בופה, זה יעלה עוד כ-10 שקלים לאדם.

שירותי עיצוב חתונות

אחד הנושאים החמים ביותר בתחום הפקת חתונות, הוא תחום העיצוב. עיצוב חתונות או עיצוב אירועים בכלל, מתבצע על ידי אומנים המתמחים בביצוע עיצובים לאולם האירועים בו מתקיימות חתונות ובסגנונות שונים. השירות הינו רוחבי וכולל בד"כ טיפול בכל ההיבטים הקשורים לביצוע חתונה- משלב בחירת הקונספט, אולם אירועים עם רישיון עסק ,עבור דרך תפריט הקייטרינג ,הזמנות לחתונה וכלה בבחירת צבעי המפות שולחן. ניתן להשוות את סגנון החתונה לקייטרינג המוצע, ובכך להשיג חתונות בעלות אופי שונה וסגנון ייחודי ומקצועי.

עיצוב חתונות בסגנונות שונים

ובכן, החלטתם להשכיר את שרותיהם של מעצבי חתונות? עתה תצטרכו לבחור את הסגנון על פיו יבוצע עיצוב האירוע. ניתן לצורך הדוגמא, לבחור עיצוב חתונות בסגנון המזרח הרחוק אפשרות זו היא אפשרות מעולה לעיצוב חתונות שכן בקלות רבה ניתן יהיה למצוא ספקית קייטרינג אשר מבססת את מאכליה כולם על טהרת המאכלים מהמזרח הרחוק, האהובים על קהל יעד רחב במיוחד. עיצוב חתונות בסגנון זה יכלול אלמנטים שונים מהמזרח, ויעניקו לאירוע מראה אוריינטלי בלתי נשכח. חשוב לבחור מעצבי חתונות בעלי רישיון עסק (כאלו שעשו תהליך רישוי עסקים כחוק), בכדי להבטיח את מקצועיות הביצוע וביטחון האורחים.

 

 

חתונה בקפריסין בקלות ובזול

ניתן להתחתן ביום אחד

החתונה מוכרת במשרד הפנים

רק 40 דקות טיסה

שיירות יעוץ חינם 

צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת פרטים

051-5544300

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך


  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך


   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד

   כתיבת תגובה