תסרוקות או לא להיות – הכל על הטרנדים לתסרוקות כלה

מעוניינים בחתונה ללא הרבנות? צלצלו אלינו לקבלת פרטים נוספים 051-5544300

 

הסכם ממון

 

חתונה כשאת עומדת להתחתן, יש כל כך הרבה דברים שאת מרגישה שחשוב לתת להם את מלוא תשומת הלב שלך. את כמובן תרצי לבחור את השמלה המושלמת, את הנעליים היפות, וכמובן על הדרך צריכה גם למצוא את הבגד המתאים לחתן לעתיד. אולם, יש עוד נשוא אחד שחובה לשים לב אליו – והוא כמובן התסרוקת שלך. אנחנו מודעים לכך שלכל כלה, יש כמובן תסרוקת שונה באופן בסיסי וגם צורת פנים שונה, וידוע שלכל פנים יש גם תסרוקת שיכולה להתאים יותר או אחרת שתתאים פחות. למרות זאת, נציין בפניכם כמה טרנדים בולטים לאחרונה בתחום של תסרוקות כלה, כדי שתדעו מהן התסרוקות הטרנדיות ביותר, והדבר יקל עליכן מאד בתהליך הבחירה הסופי.

אז איזה טרנדים כדאי להכיר?

אחד הטרנדים הבולטים בקיץ האחרון, הוא השילוב של צמות קלועות בשיער. אם עד לפני מספר שנים הכלות היו צריכות לבחור בין הסגנון האסוף לגמרי לבין הסגנון הפזור, הרי שסגנון הצמות הקלועות מציע מעין דרך אמצע מעולה ויפה במיוחד. כמה צמות אפשר לקלוע? זה תלוי כמובן בבחירה שלכן – אפשר לבחור לקלוע צמה אחת, אפשר שתיים ואפשר אפילו יותר מכך. יש לציין שסגנון הצמות הקלועות יכול להתאים מאד לכלות עם שיער ארוך ועם פנים עגולות יחסית, וכך הצמה עוזרת ליצור את האיזון המתאים. היום אף קיים טרנד שבו משלבים צבע לשיער בתוך אחת מהצמות, וכך יוצרים מראה מושך במיוחד. סוג נוסף שנחשב לטרנדי, הוא הסגנון הקלאסי של השיער שאסוף בפקעת. נכון, זה נראה כמו סגנון שכלו תרבות בוחרות בו אבל לא יעזור – נראה שמדובר עדיין על אחת מהתסרוקות הטרנדיות ביותר. בין השאר, התסרוקת האסופה יכולה להתאים ללא מעט כלות – כולל כאלו עם פנים מאורכות יחסית או כל כאלה צוואר קצר, שעבורן השיער האוסף משתלב בצורה נהדרת. גם כאן אם רוצים, אפשר לשלב צבע לשיער באזור שייאסף לפקעת, אף כי אין בכך חובה ואפשר גם לשמור על הצבע הרגיל והטבעי של השיער, ובכל מקרה מדובר על תסרוקת נהדרת שמדגישה מאד את תווי הפנים של הכלה, ונותנת יותר מקום לאיפור. טרנד נוסף שכדאי להכיר, הוא זה של אביזרי השיער. לא מדבור כאן על תסרוקת ספציפית, אלא על שילוב יפה במיוחד של אביזרים בתסרוקות שונות. יש למשל כלות שחולמות לשלב אביזרים עם תחרה בשיער – הודבר בהחלט מקובל! אפשר לשלב זרי פרחים כמובן כדי לתת חיבור חזק לטבע, ואפשר כל אביזר אחר עולה בדעתכן.

מהי התסרוקת שתתאים לך יותר מכל?

סקרנו מספר טרנדים שונים ומספר תסרוקות אשר יכולים להתאים לכלות שונות. חשוב מאד לציין כמובן שמעבר לטרנדים, כדאי בכל מקרה לפנות למעצב שיער שאתן סומכות עליו, כדי להתנות במספר תסרוקות שונות, ולבחון אותן לעומק. הדבר יאפשר לכן לגבש את הדעה שלכן גם בהתאם לטרנדים -אבל גם בהתאם להעדפה האישית שלכן

 

חתונה בקפריסין בקלות ובזול

ניתן להתחתן ביום אחד

החתונה מוכרת במשרד הפנים

רק 40 דקות טיסה

שיירות יעוץ חינם 

צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת פרטים

051-5544300

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך


  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך


   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד

   כתיבת תגובה