יש מי שעושה עסקים בקפריסין , ויש מי שמגיע כדי לחגוג חתונה אזרחית בקפריסין

צלצלו אלינו לקבלת פרטים נוספים 051-5544300

 

הסכם ממון

במציאות הישראלית הכלכלית הנוכחית יש לא מעט ישראלים ששוקלים ברצינות את האפשרות של פתיחת עסק בקפריסין. קפריסין יש לה לא מעט יתרונות שיכולים לסייע לכל עסק המעוניין להתפתח, כך למשל בקפריסין יש נמלי ים ונמלי אוויר מודרניים, מערכת בנקאות הפועלת תחת רגולציה, תנאים נוחים לפתיחת חברות ועסקים,  רמת חיים גבוהה, אין כמובן בעיות ביטחוניות, אין אויבים מבחוץ וקסאמים, אין חובה לשירות מילואים, ועדיין יש קרבה גיאוגרפית מקסימאלית לכל קרובי המשפחה .

ואכן בשנים האחרונות אנו רואים לא מעט ישראלים שמחליטים על פתיחת חברות בקפריסין, ועקב הביקוש הרב וההתעניינות הרבה בנושא יש גם עליה באנשי מקצוע המתמחים בתחום הספציפי של פתיחת עסקים בקפריסין.

לצידם של אנשי עסקים ישראלים המגיעים לקפריסין מרצון, ומתוך שאיפה להגדיל את ממונם הכספי, יש לא מעט ישראלים שמגיעים לקפריסין לאחר שהרבנות דחתה אותם והודיעה להם כי אינה מוכנה לחתן אותם. זוגות אלו הם זוגות פסולי חיתון שסובלים מהגבלות קשות של הרבנות שמחתנת ע"פ דין תורה ואינה מאשרת נישואי זוגות מעורבים או נישואי כהן וגרושה. הזוגות הללו המפלט האחרון שלהם הוא חתונה אזרחית בחו"ל ורבים מהם מחליטים בסופו של דבר על חתונה אזרחית בקפריסין שהיא החתונה הזולה ביותר, הקרובה ביותר, שההליך הבירוקראטי שלה הוא פשוט ביותר.

חתונה אזרחית בקפריסין, יכולה להתבצע בדרכים רבות, יש כאלו  שיערכו חתונה אזרחית בקפריסין בעיר גדולה, ויש כאלו שיעשו זאת בעיר קטנה ושקטה, יש כאלו שלאחר חתונה אזרחית בקפריסין, ימשיכו לבלות ויהנו מנופש מפנק בקפריסין, ויש כאלו שבאותו יום שבו ערכו את החתונה כבר יחזרו לישראל, יש כאלו שיפליגו כדי לבצע חתונה אזרחית בקפריסין, ויש כאלו שיטוסו כדי לערוך חתונה אזרחית בקפריסין . יש זוגות שיחגגו חתונה לבדם ויש זוגות שיתלוו אליהם בני משפחה וחברים.

חתונה אזרחית בקפריסין מביאה ישראלים רבים לקפריסין, ומכניסה כסף רב לענף התיירות בקפריסין. במשרד התיירות הקפריסאי כבר מודעים לנושא ולכן מקלים בכל מה שקשור לתנאים עריכת החתונה, לניירת הקשורה לביצוע החתונה וכד'.

אז אם אתם שוקלים עריכת חתונה אזרחית בקפריסין, כדאי שתדעו שיש לא מעט ישראלים בקפריסין, יש כאלו שעובדים בקפריסין, יש כאלו שיש להם עסקים בקפריסין, ויש גם כאלו שבאים לערוך חתונה אזרחית בקפריסין.

לחגוג חתונה אזרחית בקפריסין

    הכנת המסמכים לחתונה בקפריסין

 • מחיר מוזל
 • תרגום תמציות רישום
 • חותמת נוטריון
 • חותמת אפוסטיל
 • משלוח מהיר
 • עלות מוזלת לגולשים באתר 
 • זוגי 868 ש"ח  
 • יחיד 568 ש"ח

לקבלת השרות יש למלא את הטופס


  שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  האימייל: (חובה)

  צילום תמצית רישום צד א(גם צילום מהטלפון זה מצוין)

  צילום תמצית רישום צד ב

  קובץ נוסף

  קובץ נוסף

  מספר טלפון לבירורים

  כתובת לשליחת מסמכים (לא ניתן לשלוח למקום העבודה) ובקשות מיוחדות


  תשלום לחבילת נוטריון:

  לאחר שליחת הטפסים יש לשלם על השרות.

  868 ש"ח תרגום זוגי –

  568 ש"ח תרגום יחיד –

  פוחדים לשלם כי אתם לא מכירים אותנו? אנחנו מבינים אותכם. אין לכם מה לדאוג יש לכם אחריות על השרות שלנו, בכל בעיה תוכלו לקבל את הכסף חזרה : הגנת הקונה של paypal

  בנוסף תוכלו לשלוח לנו רק את המסמכים ולאחר שניצור איתכם קשר תוכלו להשלים את התשלום. תמיד תוכלו ליצור איתנו קשר במייל 

  [email protected] בכל שאלה או בעיה.

  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך


   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד

   כתיבת תגובה