חתונה בקפריסין השוואת מחירים

צלצלו אלינו לקבלת פרטים נוספים 051-5544300

 

Galy Wolkowicz
Galy Wolkowicz
2023-05-01
Excellent service, efficient and fast!
ראימונדה קירשנר
ראימונדה קירשנר
2023-04-28
שירות יוצא דופן ביעילות ובמהירות ובעזרה בכל שאלה קטנה. עזרתם לנו המון. עשיתן את קליל וקצר.בדיוק כמו שצריך בנושא כזה מרגש,בלי הסתרבלויות מיותרות. ממליצה מאוד לעזרה בשירות,כי לבד זה מתיש והשירות חסך המון זמן וכאב ראש.
Dina Levin
Dina Levin
2023-04-23
פשוט כייף, שיש מישהו שמלווה אותך דרך משהו די מלחיץ, באופן רגוע מרגיע וקשוב
Evelyn Colman
Evelyn Colman
2023-03-10
כל הכבוד על הטיפול המהיר והמקצועי והמענה על כל השאלות. תודה רבה
Hadas Kaplan
Hadas Kaplan
2023-03-07
מקצועיים מאוד

קפריסין מהווה יעד מועדף עבור זוגות רבים שמחפשים אלטרנטיבה לנישואים דתיים בארץ. חלק מהזוגות פשוט לא רוצים לשתף את הרבנות ביום החשוב בחייהם, אחרים אינם יכולים אפילו אם הם היו רוצים. זוגות מעורבים, בהם בני הזוג משתייכים לבני דתות שונות, זוגות גאים בני אותו המין, זוגות שהרבנות אינה מכירה ביהדותו של אחד מבני הזוג או שניהם, ואפילו זוגות יהודיים לחלוטין שחוקים ארכאיים הופכים אותם למסורבי חיתון על ידי הרבנות, לדוגמה גרושה וכהן – חילוני ככל שיהיה.

חלק מהזוגות הללו בוחרים שלא להתחתן כלל. זוגות שכאלו נופלים בסופו של דבר לקטגוריית "ידועים בציבור". ניתן היום לחתום על הצהרת ידועים בציבור בביטוח לאומי ולקבל זכויות דומות לאלו של נשואים. זכויות דומות, אך לא זהות. אולי הפער הגדול ביותר נעוץ בכך שזוגות ידועים בציבור מוגדרים בתעודת הזהות כרווקים, סטאטוס שלאו דווקא מייצג אותם. צורך נוסף הוא להגדיר ולהוכיח, בכל פעם מחדש, את הזוגיות. במקרים בהם הזוגות נפרדים הדברים הופכים לסבוכים אף יותר כיוון שהחוק מגן בעיקר על הנשואים.

אפשרות אחרת היא להינשא בנישואים אזרחיים בחו"ל. ישראל היא המדינה הדמוקרטית היחידה שאינה מכירה בנישואים אזרחיים, אך היא מכירה בחוקים בינלאומיים. אחד החוקים הללו קובע כי אם בני זוג נישאו כחוק במדינה אחרת – על מדינת ישראל להכיר בהם כנשואים, גם אם אינם יכולים להתחתן על פי חוקי המדינה.

הארץ המועדפת על מרבית הזוגות הבוחרים באפשרות זו של נישואים אזרחיים בחו"ל היא קפריסין. אי נופש קטן הנמצא פחות משעת טיסה מישראל, שמכבד ומוציא תעודות רשמיות בשפה האנגלית ושמקל מאד על זוגות תיירים הבאים להתחתן דווקא בו. האוכלוסייה הגדולה היחידה שגם קפריסין אינה מהווה לה פתרון היא אוכלוסיית הזוגות הגאים שנאלצים לחפש מדינה רחוקה יותר כיוון שלמרות שברית אזרחית עבור זוגות גאים מוכרת בקפריסין, ברית זו אינה מוכרת כנישואים בארץ.

עלויות חתונה אזרחית בקפריסין

טווח מחירי חתונה אזרחית בקפריסין הוא רחב מאד. ישנם כאלו הנוסעים בבוקר, מתחתנים בג'ינס וטריקו וחוזרים בערב ארצה, כאשר עובד עירייה מצלם מספר תמונות עם הטלפון החכם שלהם. אחרים בוחרים לשלב ירח דבש עם החתונה ואילו אחרים מארגנים אירוע חתונה משמעותי ומממנים לא רק את עלויות החתונה ההכרחיות אלא גם עלויות טיסה ושהיה למספר מצומצם של אורחים, פעילויות לפני או אחרי החתונה, בגדי חתונה מפוארים, קבלת פנים – השמיים הם הגבול.

העלויות ההכרחיות כוללות את עלות הכנת המסמכים הנדרשים, הטבעות, עלות תשלום האגרה עבור הנישואים והוצאת תעודות הנישואין והחתמתם בחותמת אפוסטיל בקפריסין, טיסה והסעה משדה התעופה לעירייה וחזרה.

במסגרת הכנת המסמכים הנדרשים לנישואים יש להשיג מסמך המעיד על הסטאטוס המשפחתי של כל אחד מבני הזוג. המסמך הרלוונטי נקרא "תמצית רישום ממרשם האוכלוסין" וניתן להפיק אותו בחינם דרך האינטרנט או במכונות האוטומטיות במשרדו הפנים ומאשם האוכלוסין. אם הסטאטוס של אחד מבני הזוג אינו "רווק" או "רווקה" – יש להציג מסמך המעיד על סיום קשרים רשמיים קודמים. מסמכים אלו יכולים לכלול תעודת גירושין ("מעשה בית דין"), תעודת התרת ברית זוגיות או תעודת פטירה – בהתאם לסוג הקשר והדרך בה הקשר הסתיים.

כדאי להצטייד גם בתעודת לידה, אם כי במרבית המקומות בקפריסין היא אינה נדרשת. כדאי לשים לב כי אם אחד מבני הזוג הוא בן פחות מ-18 שנה הוא יזדקק גם למכתב הסכמה מהאפוטרופוסים שלו. נקודה נוספת שכדאי לשים אליה לב היא שינוי שם. במידה ואחד מבני הזוג שינה את שמו בנסיבות כלשהן בעבר – כולל שינוי שם בעקבות קשר קודם או סיומו – יש לבקש תמצית מרשם אוכלוסין מורחבת הכוללת את פרטי שינוי השם.

במידה ובני הזוג נולדו בארץ, וכל עברם המתועד הוא מהארץ, אפשר להשיג את כל התעודות הללו ללא תשלום כלל. במידה ולא זה המקרה, יהיה על בני הזוג להשיג את התעודות המקוריות מהארץ שבה הופקו. לרב, ניתן לעשות זאת דרך השגרירויות הרלוונטיות בארץ.

מסמך נוסף שתזדקקו לו הוא דרכון.

הכנת המסמכים לחתונה – דרכון

כיום, כל הדרכונים בארץ הם ביומטריים. כל חידוש או הוצאת דרכון דורשים קביעת פגישה במשרד הפנים והצאת דרכון חדש למעשה.

תשלום עבור הדרכון יכול להיעשות במשרד הפנים עצמו או דרך האינטרנט. השוואת מחירי הוצאת דרכון מגלה שתי עובדות מפתיעות:

 1. הוצאת דרכון זולה יותר אם התשלום מתבצע דרך האינטרנט
 2. התשלום עבור קבלת דרכון חדש או חידוש משתנה בהתאם לעונות השנה – בחורף הוצאת דרכון זולה בהרבה לעומת הוצאת דרכון בקיץ

הכנת המסמכים לחתונה – תרגום, אישור נוטריוני והחתמה בחותמת אפוסטיל

אם המסמכים כתובים במקור באנגלית (או יוונית) הרי שאין בעיה. מרבית התעודות במוצאות בארץ, יחד עם זאת, הן בעברית. קפריסאים לא מבינים עברית ולכן המסמכים דורשים תרגום לאנגלית.

תרגום ניתן לעשות לבד, או דרך מתרגם עצמאי מקצועי. הדבר אפשרי אך מסוכן כיוון התרגום נדרש לעבור אישור נוטריוני. נוטריונים רבים מסרבים לאשר תרגומים שלא נעשו על ידם, וגם אם הם מסכימים – הרי שישנה הקפדה יתרה על כל פסיק, פאן עיצובי של המסמך ועוד. ישנם פערי מחירים בין מתרגמים שונים ואם הולכים על אפשרות כזו – כדאי מאד לעשות השוואת מחירים קפדנית לפני הבחירה במתרגם, במיוחד אם התרגום נדרש עבור מספר רב של מסמכים ולא רק עבור תמצית הרישום הרגילה זו שאינה מורחבת.

אפשרות אחרת היא לבחור בנוטריון שיתרגם ויאשר את המסמכים. מחירי האישור הנוטריוני קבועים וזהים בין כל הנוטריונים, אך מחירי התרגום לא. גם כאן, כדאי לעשות השוואת מחירים קפדנית בין נוטריונים שונים המציעים שירותי תרגום ואישורי תרגום מסמכים לאנגלית.

עלות חותמת אפוסטיל היא 34 ₪ למסמך (כמובן שלזה יש להוסיף עלויות נסיעה לבית המשפט וחזרה). נוטריונים רבים מציעים שירות של החתמה בחותמת אפוסטיל שכדאי לבדוק.

אפשרות נוספת היא בחירה בתרגום קבוצתי המעניק הנחות. תרגום כזה מקנה חסכון בזמן, ושקט הנפשי – כל מה שנדרש הוא לצלם את המסמכים (אפילו דרך הסמארטפון), לשלוח אותם דרך האינטרנט, לשלם עם כרטיס אשראי ולקבל חזרה את התעודות המתורגמות, מאושרות ומוחתמות עם שליח עד הבית ימים בודדים לאחר הגשת המסמכים והגשת הבקשה.

חבילת נישואים לקפריסין חתונה בקפריסין השוואת מחירים

ישנן חברות נסיעה רבות המציעות שירותי חבילות נישואים לקפריסין. חבילות אלו יכולות להכיל פריטים שונים – החל מטיסה ומלון בלבד וכלה בליווי אישי צמוד, מתורגמן במידת הצורך, הסעות, ותכנון וליווי של כל פרטי הטקס וההכנות לקראת הנישואים ולאחריהם.

אם מתכננים טקס צנוע בבית העירייה ללא אורחים, אפשר לעשות את הכל לבד בעלויות זולות יותר. אפשר להשתמש במנועי חיפוש טיסה זולה כמו גוליבר או אליס כדי לרכוש את כרטיסי הטיסה ואתרים דוגמת בוקינג כדי להזמין מקום במלון. אתרים אלו מציעים למעשה השוואת מחירים מובנת באתר עצמו. ניתן להגדיר טווח מחירים רצוי ולבקש מהאתר להציג רק את אותן הצעות התואמות לטווח המחירים שהגדרתם. חברות המציעות חבילות גוזרות לעצמן קופון על הדרך, כך הדרך הזו זולה יותר.

זוגות המבקשים להתחתן באירוע מורכב הכולל עבודה מול ספקים שונים בקפריסין, בחירת מיקום, קייטרינג, פרחים, ספר ואיפור, מוזיקה, טיולים לפני או אחרי הטקס עצמו לכם ולאורחים או פריטים ייחודיים לחתונת החלומות שלכם לרב יעדיפו לעבוד מול חברה המתמחה בליווי צמוד של חתונות כאלו. חברות אלו יוכלו להציע לכם שירותים שקשה יהיה לכם להשיג בכוחות עצמכם כגון בדיקת הספקים האפשריים וניהול משא ומתן מולם. למרות שלא ניתן לבצע השוואת מחירים מול הספקים עצמם, אפשר לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות, השוואה שמאד כדאי לעשות: הרכיבו רשימה של הרכיבים שתרצו לכלול בחתונה כמו מספר האורחים הצפוי, מיקום רצוי (בית העירייה, חוף, מלון, טברנה, אתר ארכיאולוגי, גן וכדומה), האם נדרש קייטרינג או קוקטיילים לקבלת פנים בלבד, האם תזדקקו למתורגמן? ספר? מוסיקה? צלם? מה רמת המלון הרצויה? נסו לארגן רשימה של כל מה שנדרש ולבדוק עם מספר חברות לקבל הצעות מחיר ברות השוואה.

 

חתונה בקפריסין לא חייבת לרושש אתכם. לפעמים דווקא חתונה קטנה ואינטימית בקפריסין יכולה להתברר כזולה יכולה מחתונה גדולה בארץ, אפילו אם מכניסים בחשבון עלויות טיסה, כלכלה ומלון. כשעושים השוואת מחירים נכונה בין ההצעות השונות תוכלו להשיג בדיוק את החתונה שתרצו, במחיר שמתאים לכם.

חתונה בקפריסין השוואת מחירים

    הכנת המסמכים לחתונה אזרחית בקפריסין

       למה להתחתן דרכנו?

 • אנחנו משרד עורכי דין מוביל בתחום
 • תרגום תמציות רישום ניתנת ללא תשלום 
 • חותמת נוטריון לפי העלות הממשלתית
 • חותמת אפוסטיל – שירות שליחת ללא תשלום
 • משלוח מהיר לנקודות חלוקה דרך UPS
 • הכנת מסמכים לזוג רווקים ב927 ש"ח בלבד  

לקבלת השרות יש למלא את הטופס


  שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  האימייל: (חובה)

  צילום תמצית רישום צד א(גם צילום מהטלפון זה מצוין)

  צילום תמצית רישום צד ב

  קובץ נוסף

  קובץ נוסף

  מספר טלפון לבירורים

  כתובת לשליחת מסמכים (לא ניתן לשלוח למקום העבודה) ובקשות מיוחדות

  לאחר שליחת המסמכים הצוות המקצועי שלנו לחתונה בקפריסין יבדוק את המסמכים.
  ניצור איתכם קשר תוך זמן קצר לתחילת הליך מסודר.
  ההליך כולל הכנת המסמכים לקפריסין. תרגום תמציות הרישום + חותמת נוטריון ואפוסטיל.
  תשלום לחתימת מסמכים הוא לפי המחירון הממשלתי ללא פערי תיווך!
  תרגום מסמכים ושירות החותמת אפוסטיל ניתנים ללא תשלום
  שירות ללא תשלום למי שמבצע אצלנו את המסכים:
  הסבר מסודר על הרישום בעירייה
  מערכת לקביעת תורים ללא תשלום.
  הסבר מפורט של שלב אחר שלב ולווי מקצועי טלפוני
  הסבר ראשוני להסכם מוון לפני החתונה
  בכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון
  051-5544300
  או במייל

  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך

   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד

   כתיבת תגובה