הכנת המסמכים לחתונה אזרחית בקפריסין

       למה להתחתן דרכנו?

 • אנחנו משרד עורכי דין מוביל בתחום
 • תרגום תמציות רישום ניתנת ללא תשלום 
 • חותמת נוטריון לפי העלות הממשלתית
 • חותמת אפוסטיל – שירות שליחת ללא תשלום
 • משלוח מהיר לנקודות חלוקה דרך UPS
 • הכנת מסמכים לזוג רווקים ב927 ש"ח בלבד  

לקבלת השרות יש למלא את הטופס


  שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  האימייל: (חובה)

  צילום תמצית רישום צד א(גם צילום מהטלפון זה מצוין)

  צילום תמצית רישום צד ב

  קובץ נוסף

  קובץ נוסף

  מספר טלפון לבירורים

  כתובת לשליחת מסמכים (לא ניתן לשלוח למקום העבודה) ובקשות מיוחדות


  לאחר שליחת המסמכים הצוות המקצועי שלנו לחתונה בקפריסין יבדוק את המסמכים.
  ניצור איתכם קשר תוך זמן קצר לתחילת הליך מסודר.
  ההליך כולל הכנת המסמכים לקפריסין. תרגום תמציות הרישום + חותמת נוטריון ואפוסטיל.
  תשלום לחתימת מסמכים הוא לפי המחירון הממשלתי ללא פערי תיווך!
  תרגום מסמכים ושירות החותמת אפוסטיל ניתנים ללא תשלום
  שירות ללא תשלום למי שמבצע אצלנו את המסכים:
  הסבר מסודר על הרישום בעירייה
  מערכת לקביעת תורים ללא תשלום.
  הסבר מפורט של שלב אחר שלב ולווי מקצועי טלפוני
  הסבר ראשוני להסכם מוון לפני החתונה
  בכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון
  051-5544300
  או במייל

  חתונה אזרחית – מה כדאי לדעת

  מעונינים לבצע טקס חתונה בחו"ל צרו איתנו קשר עכשיו – 0515544300

  Nikita Khalimonenkov
  Nikita Khalimonenkov
  2023-09-08
  אלופים אלופים אלופים !!!! כל התהליך נעשה באופן סופר זריז ומקצועי !! תודה רבה !!!
  avital bard
  avital bard
  2023-08-27
  עזרו לנו לקבל את כל האישורים הנדרשים במהירות רבה! שירות מצויין תודה רבה לכם!
  זהר רוגל
  זהר רוגל
  2023-08-03
  עדיין בתהליך אבל עד עכשיו, וואו שירות נדיר והכי שטוב שקיבלתי ever בהערכה זוהר ר.

  מדינת ישראל שבה למוסדות הדת יש כוח רב, מחייבת את כל אזרחיה היהודים להתחתן ע”פ תורת ישראל. אולם יש מקרים שבהם שני בני הזוג לא יכולים להתחתן בנישואים דתיים והם נקראים פסולי חיתון כמו למשל כהן וגיורת או כהן וגרושה, או מקרים שבהם אחד מבני הזוג הוא רפורמי או שאחד מבני הזוג הוא חסר דת ומוסדות הרבנות לא מכירים בו, בכל המקרים הלו המפלט היחיד הוא עריכת חתונה אזרחית.

  במדינות רבות בעולם החובה היחידה המוטלת על שני בני הזוג היא לערוך חתונה אזרחית בפני מוסד אזרחי כלשהו כמו עיריה או משרד עו”ד, ורק לאחר מכן אם הזוג חפץ בכך הוא יכול לערוך טקס נישואין דתי, שמטרתו לאפשר לזוג לקבל הכרה של גורם דתי מוסמך בנישואין שלהם.

  מי הם האנשים שמעונינים בחתונה אזרחית

  כאמור יש סיבות שונות שבגללם אנשים מעוננים לערוך חתונה אזרחית ולא לערוך טקס נישואין דתי. לעתים זה יהיה משום שאדם בשם חיים כהן התאהב בגיורת והדבר אסור ע”פ היהדות ושניהם נחשבים לפסולי חיתון או שאדם יהודי התאהב בעולה חדשה שאמה היא חסרת דת, וגם הוא לא יוכל להתחתן ע”פ הרבנות, ולעתים זה יהיה משום שיש לא מעט חילונים שפשוט מאסו בממסד הדתי האורתודוקסי, או בגלל שיש זרמים שונים ביהדות כמו היהדות המתקדמת, או היהדות הרפורמית שמאמינים שהגיע הזמן להפריד בין דת ומדינה בישראל אשר עורכים חתונה רפורמית כלשהי שאינה מוכרת ע”י הרבנות בשילוב עם חתונה אזרחית.

  היכן ניתן לערוך טקס של חתונה אזרחית

  רוב הזוגות המעונינים בחתונה אזרחית יוצאים בסופו של דבר לחו”ל ועורכים חתונה אזרחית במדינות כמו קפריסין או צ’כיה, לאחר טקס הנישואין הזה נחשב הזוג לזוג נשוי ומשרד הפנים מחויב להכיר בו , זאת בהתאם להסכמים בינ”ל שמדינת ישראל חתמה עם המדינות הללו ובעקבות פסיקה משפטית של בית המשפט העליון שקבעה שיש לשנות את מעמדם של השניים הן במרשם האוכלוסין והן בתעודת הזהות שלהם.

  מה קורה בחתונה אזרחית

  חתונה אזרחית היא בעצם הליך קצר ורשמי שמותאם לחוקי המדינה שבה הוא מתבצע, חתונה אזרחית היא פרוצדורה יבשה ובירוקרטית שדומה לפרוצדורה שבה אנו רושמים את התינוק שלנו בתעודת הזהות שלנו כאשר הוא נולד במזל טוב.
  ואם כבר הגעתם עד הלום אנחנו מאוד מקווים שקניתם טבעת אירוסין המתאימה לאירוע רומנטי שכזה.
  במרבית המדינות בעולם זכותו של האדם המתחתן לקבוע כיצד תראה החתונה האזרחית שלו האם יהיו בה אורחים , האם זה יהיה טקס חגיגי או הליך רשמי וקצר, האם החתונה האזרחית תהיה נפרדת מהטקס הדתי או תהיה חלק מהטקס הדתי וכך הלאה והלאה.

  חתונה אזרחית בקפריסין

  זוגות ישראלים רבים עורכים היום חתונה אזרחית בקפריסין השכנה, או במקומות אחרים בחו”ל כמו פראג, איטליה בולגריה, ועוד.
  ניתן לחלק את הזוגות הללו לשני סוגים, סוג אחד של זוגות המחליטים על חתונה בקפריסין הוא זוגות שאינם מרגישים קשר חזק ליהדות האורתודוקסית ואינם ששים לערוך חתונה לפי הנהלים הנוקשים של הרבנות האורתודוקסית , זוגות אלו מעדיפים לערוך חתונה חילונית כלשהי או חתונה אלטרנטיבית מסוג כלשהו שהיא כמובן שאין לה שום תוקף ברבנות, והדרך היחידה שלהם תת לזוגיות שלהם תוקף חוקי כלשהוא ע”י עריכת חתונה אזרחית בחו”ל.
  הסוג השני של זוגות שנאלצים לערוך חתונה אזרחית בקפריסין הוא זוגות שממסד הרבנות אינו מכיר בהם ואינו מוכן להשיא אותם, מדובר בזוגות שבהם אחד מבני הזוג הוא יהודי רפורמי, או זוגות שבהם אחד מבני הזוג הוא חסר דת, או זוגות שבהם אחד מבני הזוג עבר גיור רפורמי שאין לו תוקף ע”פ הרבנות, וכך הלאה והלאה.
  חתונה אזרחית יכולה להתבצע כאמור במדינות שונות בעולם שלמדינת ישראל יש הסכמים בינ”ל איתן לפיהם מדינת ישראל מכירה בחתונות אזרחיות הנערכות במדינות הללו.

  קפריסין וצ’כיה נחשבות לשתי המדינות האטרקטיביות ביותר עבור זוגות ישראלים המחפשים היכן הכי כדאי לערוך חתונה אזרחית בחו”ל.

   

  יתרונות שיש לקפריסין ע”פ מדינות אחרות

   טיסה לקפריסין היא טיסה קצרה וזולה
   עלות השהייה בקפריסין נחשבת יחסית לזולה
   הנהלים והתקנים של שלטונות קפריסין בכל מה שקשור לעריכת חתונה אזרחית בשטחה הם נהלים גמישים ונוחים והם מאפשרים גם לזוג זרים להתחתן בשטח המדינה, ואין צורך להביא יותר מדי מסמכים בירוקרטים .
  כל היתרונות הללו הפכו כאמור את קפריסין לאתר אטרקטיבי ויש היום לא מעט סוכנויות נסיעות שיתפרו חבילות מיוחדות הנקראות “חבילות חתונות אזרחיות” לקפריסין הכוללות את כל השירותים הנדרשים לשם עריכת חתונה אזרחית בקפריסין.
  יש ישראלים שיצאו לקפריסין ליום אחד, יערכו את טקס החתונה האזרחית ויחזרו כבר באותו יום לישראל, ושי כאלו שיחליטו להישאר בקפריסין עוד כמה ימים שבהם הם ינפשו בבית מלון מפנק ויוקרתי, או שיערכו טיולים בנופים המרהיבים של קפריסין.

  מה שבטוח הוא שמספר הישראלים שיוצאים כל שנה לקפריסין כדי לערוך חתונה אזרחית בקפריסין צפוי רק לעלות.
  חתונה אזרחית

  לא מעט זוגות בישראל מעוניינים חתונה אזרחית. חלקם פשוט בגלל שנגזר עליהם, והיות והם לא יכולים להינשא מהרבנות. וחלק חושבים שזו דרך מצוינת להתחתן. נישואין אזרחיים נחשבים חוקיים במדינת ישראל כל עוד החתונה לא התקיים בארץ. משרד הפנים לא יכיר בנישואין ואין זיכוי לזכויות זוג נשוי.

  קפריסין הינה מבין היעדים הפופלרים לביצוע טקסיי חתונה אזרחית, וזאת בעקבות שקפריסין תומכת ותרומת המון לתהליך וכתוצאה מכך, בזוגות המעוניינים בטקס. יותר ויותר אנשים מבינים שהם צריכים להתחתן ברוגע, שלווה ואם קומץ חברים טובים. אלה שייבאו איתך לקפריסין הם בטוח מבין חברך הטובים.

  התופעה קיבלה תאוצה כאשר זוגות רבים במדינת ישראל, אשר רצו להתחתן ולהקים משפחה באופן חוקי, לא יכלו לקבל אישור מהרבנות, שכן יהדותם מוטלת בספק או כשמדובר בזוגות מעורבים מבחינה דתית. לכן, נישואים אזרחיים הוא פתרון מושלם בשביל השואפים למסד את הקשר בניהם.

  מעבר לחתונה, לקפריסין יש יתרונות נוספים. מרבית החתונות מתקיימות במהלך היום, אפשר לקיים טקס בהיר ורענן אל מול חופי איה נאפה. מרבית הזוגות רואים בחתונה שלהם כירח דבש, בלי הלחץ והחרדה. אחרי החתונה הזוג עושה חגיגה, גדולה או קטנה זה כבר תלוי בהם. ומיד עם תום המסיבה, מתחילה הרומנטיקה. אי אפשר שלא להיות מוקדם מן החולות הזהובים, המים התכולים והשלווה.

   

  זוגות חד מיניים

  עו"ד נוטריון אירנה פיין הינה מגשרת מוסמכת בעלת ותק ומקצועיות רבה בדיני הידועים בציבור ובהם דיני זוגות חד מיניים (הומואים ולסביות), יעוץ וייצוג משפטי בכל ערכאות המשפט, ליטיגציה מקצועית תוך דאגה למיצוי הזכויות המשפטיות, מציאת פתרונות יצירתיים, במקצועיות, שקיפות ויושרה מעל לכל.

  כאשר עסקינן בזוגות המשתייכים לקהילת הזוגות החד מיניים, דהיינו הומואים ולסביות, החוק במדינת ישראל הינו עדין מורכב וסבוך והדרך עוד ארוכה עד שנישואים בין זוגות חד מיניים יזכו להכרה, זאת למרות שבעשור האחרון מתפתח הדין בנושא בצעדים איטיים אך משמעותיים לקראת הכרה שוויונית בזוגות חד מיניים.

  זוגות חד מיניים ככל זוג המוכר בסטטוס ידועים בציבור הינם בני זוג המקיימים יחדיו מסגרת משפחתית חיי משפחה וניהול משק בית משותף.
  חשוב לציין ולהדגיש כי זוגות חד מינים מקיימים חיים משותפים המעניקים להם זכויות וחובות שוות ובכדי להמנע ממחלוקות עתידיות וסכסוכים מיותרים מומלץ לערוך הסכם לחיים משותפים, אשר יסכם כל הסוגיות וההבנות באורח החיים המשותף ובהם:

  · רכוש משותף ורכוש אישי
  רכוש וממון, כמו גם חובות שנצברו במהלך החיים המשותפים של זוגות חד מיניים עשויים להכלל כרכוש משותף לשני בני הזוג, ולהיפך, דהיינו , ניתן להחליט כי כל צד הינו בעליו של הרכוש אותו צבר בעצמו.
  פרידה בין זוגות חד מיניים
  מומלץ לכלול בהסכם בין זוגות חג מיניים מי יעזוב את המעון המשותף במקרה פרידה ולמה זכאי הצד העוזב
  מזונות בין זוגות חד מיניים

  מי יהא זכאי למזונות? מזונות שיקומיים?
  ילדים משותפים לזוגות חד מיניים
  האחריות לגידול הילדים, קבלת החלטות בכל הקשור לגידולם, חינוך ואורח חיים, כולל משמורת, הסדרי ראיה ומזונות בעת פרידה.

  חשוב לציין כי דיני המזונות בישראל אינם מבדילים בין ילדים לזוגות נישואים לבין ילדים לזוגות ידועים בציבור, אולם במקרה של זוגות חד מיניים, מחלוקת זאת מקבלת תפנית שכן רק הורה אחד הינו ההורה הביולוגי של הילד ו בן הזוג השני נטול כל זכות משפטית, אלא במקרה ובוצע הליך אימוץ חוקי. ועוד

  במציאות ימינו, בה עדיין לא ניתן תוקף חוקי לנישואין בין זוגות חד מיניים, האופציה היחידה העומדת בפני זוגות אלו הינה לערוך הסכם זוגיות מכל סוג (הסכם ממון, הסכם חיים משותפים, הסכם הורות וכיו"ב) אשר יבטיח לכל צד מימוש ומיצוי זכויותיו ויעיד על מחויבותם זה לזה בכל הקשור לניהול חיים משותפים, חיי משפחה ושותפות הדדית.
  הסכם בין זוגות חד מיניים הינו הסכם משפטי מחייב ככל הסכם שותפות אחר.
  בנוסף יש לזכור כי שותפות בין זוגות חד מיניים נכללת בהגדרת דיני הידועים בציבור אם וכאשר הינם עומדים בכל התנאים הכתובים בתקנות.

  עו"ד נוטריון אירנה פיין מעניקה שירותי משפט מקצועיים לזוגות חד מיניים המבקשים הכרה משפטית בזכויותיהם ומחויבותם זה לזה, ייעוץ מקצועי וליווי אישי בכל הסוגיות הכרוכות בניהול חייהם המשותפים, תוך גיוס מירב המשאבים למען הלקוח ברגישות ונחישות, לכל אורך הדרך, בזמינות גבוהה ומהימנות חסרת פשרות.

  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך


   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד