הכנת המסמכים לחתונה איה נאפה

 • מחיר מוזל
 • תרגום תמציות רישום
 • חותמת נוטריון
 • חותמת אפוסטיל
 • משלוח מהיר
 • עלות מוזלת לגולשים באתר 
 • הדרכה למתחתן ע"י הצוות שלנו ללא תשלום
 • קביעת תור באחת העיירוית בקפריסין ללא תשלום דרך המערכת שלנו
 • עלות זוגית 878 ש"ח  
 • עלות יחיד 578 ש"ח

לקבלת השרות יש למלא את הטופס


  שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  האימייל: (חובה)

  צילום תמצית רישום צד א(גם צילום מהטלפון זה מצוין)

  צילום תמצית רישום צד ב

  קובץ נוסף

  קובץ נוסף

  מספר טלפון לבירורים

  כתובת לשליחת מסמכים (לא ניתן לשלוח למקום העבודה) ובקשות מיוחדות

  תשלום לחבילת נוטריון:

  לאחר שליחת הטפסים יש לשלם על השרות.

  878 ש"ח תרגום זוגי

  578 ש"ח תרגום יחיד

  פוחדים לשלם כי אתם לא מכירים אותנו? אנחנו מבינים אותכם. אין לכם מה לדאוג יש לכם אחריות על השרות שלנו, בכל בעיה תוכלו לקבל את הכסף חזרה : הגנת הקונה של paypal

  בנוסף תוכלו לשלוח לנו רק את המסמכים ולאחר שניצור איתכם קשר תוכלו להשלים את התשלום. תמיד תוכלו ליצור איתנו קשר במייל 

  [email protected] בכל שאלה או בעיה.

  חתונה בקפריסין – מידע חשוב

  מעונינים לבצע טקס חתונה בחו"ל צרו איתנו קשר עכשיו – 0515544300

  כל שנה מצטרפים מאות זוגות ישראלים לרשימת הזוגות שערכו חתונה אזרחית בחו"ל, רבים מהם בוחרים לערוך חתונה אזרחית בקפריסין שהיא יעד קרוב ונוח, שהנהלים והתקנות השונות לעריכת חתונה אזרחית הם פשוטים ונוחים.
  הסיבות לעריכת חתונה אזרחית בחו"ל יכולות להיות רבות ומגוונות, יש כאלו שפשוט מרגישים מרוחקים ממוסדות הדת , ואינם מוכנים לערוך את חתונתם בהתאם לדרישות הרבנות, ויש כאלו שמעוניינים לחוות חווית נישואין אחרת שלא תהיה תחת כבלי הדת, ויש גם זוגות שאינם יכולים להתחתן חתונה תחת הרבנות משום שע"פ ההלכה היהודית הם אינם יכולים להתחתן, כך למשל חתונה של כהן וגרושה, או חתונה של יהודי עם מישהי שהיא גויה, וכך הלאה.

  אחד היעדים הפופולאריים שבהם זוגות רבים עורכים חתונה אזרחית הוא כאמור קפריסין. אל קפריסין מגיעים כל שנה מאות זוגות לא רק מישראל אלא מרחבי העולם כולו, אפשר לומר שמשרד התיירות הקפריסאי משתמש באלמנט של חתונה אזרחית בקפריסין כאמצעי לעידוד התיירות לאי.

  למי מכם שמעוניין לדעת כיצד מתכוננים לקראת חתונה אזרחית בקפריסין ומהם ההליכים שיש לבצע במהלך הפרוצדורה הנקראת חתונה אזרחית בקפריסין, אנו מציגים כאן סקירה של המידע החשוב אודות חתונה בקפריסין.

  איפה אפשר לערוך את החתונה האזרחית?

  את החתונה האזרחית בקפריסין תוכלו לערוך בעיריות השונות, מרבית הישראלים מעדיפים לערוך את חתונתם בעיריות של הערים הגדולות, לרנקה, לימסול, ופאפוס, אולם ניתן להתחתן גם בבתי עיריות של ערים קטנות יותר. חשוב לדעת שבימי שבת וראשון בתי העיריות לא עורכות חתונות אזרחיות.

  איזה מסמכים חייבים להביא לחתונה אזרחית

  יש לא מעט מסמכים שחשוב להביא לחתונה האזרחית כאשר החתונה היא בין רווקים אזי הרווקים יצטרכו להביא תמצית רישום ממשרד הפנים שמאשר שהם אכן רווקים , תמצית הרישום הנ"ל חייב להיות מתורגם לאנגלית ע"י נוטריון , אם וכאשר החתונה היא בין גרושים אזי הגרושים יצטרכו להביא תעודת גירושין המתורגמת לאנגלית ע"י נוטריון , וכאשר אחד מבני הזוג הוא אלמן/ה יש צורך להביא תעודת פטירה המתורגמת גם היא לאנגלית וחתומה ע"י הנוטריון. עוד לפני החתונה יש לשלוח העתקים של המסמכים הללו אל העיריה שבה צפויה להיערך החתונה האזרחית. ההעתקים צריכים להגיע לעיריה עד 15 יום לפני החתונה . וכאשר תערך החתונה האזרחית בפועל יש להביא את המסמכים המקוריים. בסיום טקס החתונה האזרחית תונפק תעודת נישואין והעתק שלה יישלח אל שגרירות ישראל בקפריסין.

  מה קורה במהלך הטקס האזרחי ולאחריו

  :טקס הנישואין הוא טקס רשמי בלבד שנועד למטרות רישום אזרחיות בלבד, במהלך הטקס נרשמים האזרחים כזוג נשוי, מי שרוצה יכול לדאוג לכמה תמונות שישארו מהטקס הקצר שאורך כרבע שעה, לאחר שמסתיים הטקס, הזוג משוחרר כזוג נשוי שהתחתן חתונה אזרחית בקפריסין, חשוב לזכור לחזור לעיריה כדי לקבל ממנה את תעודת הנישואין ולהחתים את משרד המשפטים בחותמת מיוחדת הנקראת APOSTILLE ואשר נותנת תוקף רשמי לתעודת הנישואין

  חתונה אזרחית בקפריסין יכולה להיות אירוע של ממש

  אם בעבר הרחוק כאשר ישראלים ערכו חתונה אזרחית בקפריסין, הם עשו זאת מבלי ליחצ"ן יותר מדי את החתונה, משום שאז זו הייתה בושה להתחתן בחתונה אזרחית בקפריסין או בפראג, ולרבנות היה עדיין מעמד של כבוד וסמכות.
  היום המצב שונה לחלוטין, היום גם יהודים כשרים לחלוטין שיכולים להתחתן ברבנות, סולדים מהרבנות, מהתנהלותה, ומהקשיים שהיא מערימה על הזוגות המעוניינים להתחתן. ולכן הם מעוניינים לנקוט בצעד של התרסה, ולהתחתן בחתונה אזרחית בחו"ל.

  יש מי שיתחתן בחתונה אזרחית בפראג, ויש מי שיעדיף חתונה אזרחית בקפריסין, או במקומות אחרים ברחבי הגלובוס. היום ידוע על אלפי זוגות ישראלים המתחתנים בחתונה אזרחית, חלקם עורכים חתונה אזרחית בארץ, וחלקם עורכים חתונה אזרחית בחו"ל.

  בשנים האחרונות ככל שיש יותר חתונות אזרחיות הנערכות בקפריסין, כך התפתחו להם חברות המתמחות בהפקת אירועים מכובדים וחגיגיים הנערכים לאחר חתונה אזרחית בקפריסין. זאת משום שהזוגות המתחתנים כבר אינם מסתפקים בטקס חתונה פורמאלי וזריז והם מעונינים באירוע חגיגי שייערך לאחר החתונה הפורמאלית. החברות הללו יש להן קשר עם לא מעט נותני שירותים בקפריסין, החל ממסעדות שבהן ניתן לערוך אירועים בקפריסין, וכלה בצלמים, או תקליטנים בקפריסין.
  לצידן יש גם את החברות המציעות חבילות נישואין בקפריסין, וגם הן החלו בפיתוח הקונספט של עריכת אירוע לאחר חתונה אזרחית בקפריסין, וגם הן מציעות חבילת שירותים לשם הפקת אירוע חתונה בקפריסין.

  הסיבה שבגללה יש לא מעט זוגות שמחליטים לסיים את החתונה האזרחית בקפריסין באירוע לכבוד החתונה, היא העובדה שהעלויות הכספיות של חתונה אזרחית בקפריסין הן נמוכות, וגם המרחק הגיאוגרפי הקצר יחסית בין ישראל לקפריסין, כל אלו הביאו לכך שבני משפחה וחברים קרובים מרשים לעצמם להצטרף לחתונה האזרחית בקפריסין, ואם החברים הקרובים ובני המשפחה הקרובים נוכחים בקפריסין אז מדוע שהזוג לא יערוך כבר אירוע לרגל החתונה שנערכה בקפריסין .

  למרות העלייה במספר הזוגות המתחתנים בקפריסין, אשר עורכים גם אירועים בקפריסין, יש עדיין לא מעט זוגות שמתחתנים בקפריסין, ולאחר מכן הם עורכים אירוע חגיגי בישראל לרגל הנישואים האזרחיים ביניהם.

  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך

   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד