הכנת המסמכים לחתונה אזרחית בקפריסין

       למה להתחתן דרכנו?

 • אנחנו משרד עורכי דין מוביל בתחום
 • תרגום תמציות רישום ניתנת ללא תשלום 
 • חותמת נוטריון לפי העלות הממשלתית
 • חותמת אפוסטיל – שירות שליחת ללא תשלום
 • משלוח מהיר לנקודות חלוקה דרך UPS
 • הכנת מסמכים לזוג רווקים ב927 ש"ח בלבד  

לקבלת השרות יש למלא את הטופס


  שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  האימייל: (חובה)

  צילום תמצית רישום צד א(גם צילום מהטלפון זה מצוין)

  צילום תמצית רישום צד ב

  קובץ נוסף

  קובץ נוסף

  מספר טלפון לבירורים

  כתובת לשליחת מסמכים (לא ניתן לשלוח למקום העבודה) ובקשות מיוחדות


  לאחר שליחת המסמכים הצוות המקצועי שלנו לחתונה בקפריסין יבדוק את המסמכים.
  ניצור איתכם קשר תוך זמן קצר לתחילת הליך מסודר.
  ההליך כולל הכנת המסמכים לקפריסין. תרגום תמציות הרישום + חותמת נוטריון ואפוסטיל.
  תשלום לחתימת מסמכים הוא לפי המחירון הממשלתי ללא פערי תיווך!
  תרגום מסמכים ושירות החותמת אפוסטיל ניתנים ללא תשלום
  שירות ללא תשלום למי שמבצע אצלנו את המסכים:
  הסבר מסודר על הרישום בעירייה
  מערכת לקביעת תורים ללא תשלום.
  הסבר מפורט של שלב אחר שלב ולווי מקצועי טלפוני
  הסבר ראשוני להסכם מוון לפני החתונה
  בכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון
  051-5544300
  או במייל

  חתונה אזרחית בקפריסין- האם יש השלכות לעתיד

  מעונינים לבצע טקס חתונה בחו"ל צרו איתנו קשר עכשיו – 0515544300

   

  Nikita Khalimonenkov
  Nikita Khalimonenkov
  2023-09-08
  אלופים אלופים אלופים !!!! כל התהליך נעשה באופן סופר זריז ומקצועי !! תודה רבה !!!
  avital bard
  avital bard
  2023-08-27
  עזרו לנו לקבל את כל האישורים הנדרשים במהירות רבה! שירות מצויין תודה רבה לכם!
  זהר רוגל
  זהר רוגל
  2023-08-03
  עדיין בתהליך אבל עד עכשיו, וואו שירות נדיר והכי שטוב שקיבלתי ever בהערכה זוהר ר.

  בני זוג שהחליטו כי הם מעונינים לערוך חתונה אזרחית בקפריסין, בין אם זה מתוך רצון להשתחרר מחבלי מוסד הרבנות, המחייב חתונה ע"פ דין תורה, ובין אם זה מתוך אילוץ לערוך חתונה אזרחית בחו"ל משום שהרבנות אינה מוכנה לחתן את שני בני הזוג הללו , צריכים לדעת האם יש השלכות כלשהן לעריכת חתונה אזרחית בקפריסין , מאמר זה עוסק בסקירה תמציתית של ההשלכות של חתונה אזרחית בקפריסין.

  ההשלכות של חתונה אזרחית בקפריסין

  חתונה בקפריסין שבה האם היא יהודיה אין לה השלכות לגבי עתיד הילדים, והיא אינה פוגעת במעמד החוקי של הילדים.

   חתונה אזרחית בקפריסין או בכל מקום אחר מעניקה לבני הזוג את אותם זכויות המגיעות לבני זוג שהתחתנו כדת משה וישראל, לכן זוגות שהתחתנו בחתונה אזרחית יוכלו לקבל זכות למשכנתא, ואת שאר הזכויות האזרחיות המגיעות להם בתור זוג.

   אמנם אפשר להתחתן חתונה אזרחית בקפריסין או בכל מקום אחר שבו הפרוצדורה הנ"ל קיימת, אבל, גירושין זה כבר עניין אחר, כי גירושין חייבים להתבצע רק ברבנות, מדינת ישראל לא מכירה בגירושין אזרחיים אלא רק בגירושין ברבנות.

  יש לציין כי קיימת פרוצדורה סבוכה וארוכה של גירושין אזרחיים בחו"ל אך היא אינה מתקבלת בקלות ע"י מוסדות המדינה בישראל. במקרה של גירושין בין שני בני זוג בעלי דתות שונות שערכו חתונה אזרחית בקפריסין או בכל מקום אחר, הם צריכים להתבצע ע"י פניה לנשיא בית המשפט העליון בבקשה להתרת נישואין.

   בני זוג רבים אשר עורכים חתונה אזרחית בקפריסין או בכל מקום אחר ומכירים בעובדה שיתכן ובעתיד יצוצו בעיות של אי הסכמות בין שני בני הזוג, חותמים כבר לפני החתונה על הסכם שתפקידו לקבוע מהן הזכויות של כל צד בכל הקשור לנושאי מזונות ורכוש.

  כפי שניתן לראות חתונה אזרחית אינה גורמת להשלכות חמורות על עתיד הילדים שיוולדו לבני הזוג, ואינה פוגעת בזכויות המגיעות לבני הזוג כחוק, הבעייתיות היחידה שיכולה להתפתח עקב חתונה אזרחית היא בנושא הגירושין, וזאת משום שמדינת ישראל אינה מכירה בגירושין שנערכו בחו"ל ומערימה קשיים על בני זוג שהתגרשו בחו"ל.

  חתונה אזרחית בקפריסין או בפרגוואי

  בשנים האחרונות יש יותר ויותר זוגות שמחליטים לערוך חתונה אזרחית בחו"ל, יש זוגות שמחליטים לערוך חתונה אזרחית בחו"ל משום שהם לא מעוניינים להיכנע לתכתיבים של הרבנות , ויש זוגות שהם פסולי חיתון שאין להם ברירה אלא לערוך חתונה אזרחית בחו"ל משום שהרבנות אינה מסכימה לחתן אותם.

  ניתן לערוך היום חתונה אזרחית בחו"ל בארצות כמו קפריסין, צ'כיה ארה"ב, פרגוואי, צרפת ועוד. זוגות המעונינים לערוך חתונה אזרחית בחו"ל צריכים להחליט באיזו מדינה הם מעדיפים לערוך את החתונה האזרחית שלהם, יש זוגות שירצו חתונה אזרחית בקפריסין משום שהעלויות של חתונה אזרחית בקפריסין הם נמוכות והמרחק בין ישראל לקפריסין הוא קצר, ויש זוגות שירצו לערוך את החתונה האזרחית שלהם בפרגוואי משום שכדי לערוך חתונה אזרחית בפרגוואי מספיקה נוכחות של רק אחד מבני הזוג.

  מאמר זה עוסק בהבדלים שבין חתונה אזרחית בקפריסין, לבין חתונה אזרחית בפרגוואי .
  חתונה אזרחית בפרגוואי- חתונה אזרחית בפרגוואי הייתה עד לפני כמה שנים אלטרנטיבה נוחה לבני זוג שלא יכלו להתחתן בארץ תחת חסות הרבנות, או לזוגות שהיו מעונינים להתחתן בחתונה אזרחית ולא היו מוכנים להתחתן בטקס חתונה אורתודוקסי בארץ . היתרון של חתונה אזרחית בפרגוואי הוא העובדה שלשם עריכת חתונה אזרחית בפרגוואי מספיקה נוכחות של בן זוג אחד, והחיסרון של חתונה אזרחית בפרגוואי היא העלות הגבוהה של הטיסה לפרגוואי.

  חתונה אזרחית בקפריסין- חתונה אזרחית בקפריסין הפכה בעשור האחרון לחתונה האזרחית המועדפת, והיום יש כל שנה מעל אלף זוגות הבוחרים להתחתן בטקס חתונה אזרחית בקפריסין. הסיבה לכך שזוגות רבים מחליטים לערוך חתונה אזרחית בקפריסין נובעת מכמה סיבות.

  חתונה בקפריסין יתרונות

   הטיסה לקפריסין אינה נחשבת לטיסה יקרה והיא גם לא נמשכת זמן רב.
   חתונה אזרחית בקפריסין היא הליך מהיר ופשוט שאינו דורש מבני הזוג להביא יותר מדי מסמכים וטפסים.
  זוגות המעונינים להתחתן בחתונה אזרחית בחו"ל, צריכים לבחון היטב את ההבדלים בין חתונות אזרחיות הנערכות בקפריסין, בפרגוואי, בצ'כיה או בארצות אחרות ברחבי הגלובוס, ועליהם להחליט היכן הם מעדיפים לערוך את החתונה האזרחית שלהם.

  חתונה אזרחית בקפריסין – כיצד זה מתבצע

  טקס חתונה אזרחית בקפריסין הינו חוקי ומוכר בכל העולם כולל על ידי הרשויות בישראל. זוג הנישא בקפריסין יכול להירשם כזוג נשוי בכל מדינה וכן במשרד הפנים בישראל כזוג נשוי לכל דבר.

  מכיוון שהטיסות לקפריסין הינן עמוסות בדרך כלל ברוב ימות השנה, מומלץ מאד לבצע את ההזמנה לטיסה מוקדם ככל האפשר.

  טקסי נישואים אזרחיים בקפריסין מתבצעים בכל ימות השבוע פרט לימים שבת וראשון. חבילות הבסיס הינן בדרך כלל לשני לילות, עם אפשרות לשהייה של מספר לילות נוסף.

  כל החבילות הינן בטיסות סדירות של סייפרוס איירוויס, חברת התעופה הלאומית של קפריסין. הטיסות יוצאות בשעה 07:05 בבוקר, חזרות תמיד בשעה 22:30 בערב.

  1. בשלב ראשון, אנא מלאו את טופס ההזמנה המקוון, וצרפו את המסמכים הנדרשים או שלחו בפקס במקביל. נציגנו יאשרו לכם את קבלת הטפסים במייל חוזר.

  2. במידה ולא קיים מקום בטיסות בתאריכים אותם ביקשתם, אנו נחזור אליכם עם תאריכים אלטרנטיביים לטיסות, ונבצעם באישורכם.

  3. כרטיסי טיסה, וואוצ'רים למלון, מסמכים מתורגמים, ימתינו לכם לאחר הכנתם במשרדנו אשר ברחוב בן-גוריון 22, הרצליה, בנין שער העיר 2. הודעה על כך תימסר לכם לפני מועד היציאה ובתיאום עימכם.

  4. יש להתייצב 3 שעות לפני מועד ההמראה של הטיסה בשדה התעופה בן גוריון. כל הטיסות יוצאות מטרמינל 3 החדש בשדה התעופה בן גוריון.

  5. אין צורך לוודא את קיום הטיסה ביציאה או בחזרה. במידה ויהיו שינויים, והם נדירים ביותר, אנו נדאג ליידע אתכם הן בארץ והן בחו"ל.

  6. זמן הטיסה לקפריסין הינו כ- 40 דק' בדרך כלל. לאחר הנחיתה בלרנקה, יש להגיע לבנין העירייה בלרנקה, הנמצא כ- 10 דק' נסיעה משדה התעופה. כתובת העירייה רשומה בוואוצ'ר המצורף שתקבלו עם הכרטיסים.

  7. ביציאה מהטרמינל בלרנקה, תמצאו תחנת מוניות. תעריף משוער לנסיעה לעירייה הינו כ- 6-7 לירות קפריסאיות.

  8. בהגיעכם לבניין העירייה, תקבל את פניכם הפקידה המטפלת בנישואים האזרחיים בקומה השלישית. תצטרכו להציג דרכונים, וכן את המסמכים הנדרשים. טקס הנישואים נערך בדרך כלל ע"י ראש העיר, או נציג מטעמו. טקס הנישואים אורך כעשרים דק', ובסיומו אתם מקבלים תעודת נישואים. "מזל טוב".

  9. על מנת שתעודת הנישואים תוכר בארץ, יש להחתימה בחותמת אפוסטיל Apostil ע"י משרד המשפטים בקפריסין. אנו מתחייבים להחתימה ולשלוח אותה אליכם בדואר עד חודש מיום החתונה. במידה ותרצו להחתימה במקום, ולחזור עם תעודה חתומה ומאושררת איתכם, נהג שלנו יקבל אותה מכם בתום הטקס, ותמורת סכום של 30 לירות קפריסאיות יחתים את התעודה עבורכם בניקוסיה. את התעודה תקבלו בעת חזרתכם, בדלפקי חברת התעופה בשדה התעופה בלרנקה.

  10. כל שנותר לכם לעשות הוא להגיע למלון בתחבורה ציבורית או במונית. תחנת מוניות וכן תחנת אוטובוס קיימת מתחת לבנין העירייה בלרנקה.

  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך


   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד