הכנת המסמכים לחתונה בלימסול 

 • מחיר מוזל
 • תרגום תמציות רישום
 • חותמת נוטריון
 • חותמת אפוסטיל
 • משלוח מהיר
 • עלות מוזלת לגולשים באתר 
 • זוגי 868 ש”ח  
 • יחיד 568 ש”ח

לקבלת השרות יש למלא את הטופס


  שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  האימייל: (חובה)

  צילום תמצית רישום צד א(גם צילום מהטלפון זה מצוין)

  צילום תמצית רישום צד ב

  קובץ נוסף

  קובץ נוסף

  מספר טלפון לבירורים

  כתובת לשליחת מסמכים (לא ניתן לשלוח למקום העבודה) ובקשות מיוחדות

  תשלום לחבילת נוטריון:

  לאחר שליחת הטפסים יש לשלם על השרות.

  868 ש”ח תרגום זוגי –

  568 ש”ח תרגום יחיד –

  פוחדים לשלם כי אתם לא מכירים אותנו? אנחנו מבינים אותכם. אין לכם מה לדאוג יש לכם אחריות על השרות שלנו, בכל בעיה תוכלו לקבל את הכסף חזרה : הגנת הקונה של paypal

  בנוסף תוכלו לשלוח לנו רק את המסמכים ולאחר שניצור איתכם קשר תוכלו להשלים את התשלום. תמיד תוכלו ליצור איתנו קשר במייל 

  free[email protected] בכל שאלה או בעיה.

  חתונה אזרחית בעיר לימסול בקפריסין

  מעונינים לבצע טקס חתונה בחו”ל צרו איתנו קשר עכשיו – 0515544300

  עיר חוף מושלמת לשילוב חתונה וירח דבש – מה התהליך ואיפה כדאי לבקר? 

   

  מחוז לימסול הוא המחוז הגדול ביותר בקפריסין, אחד היעדים המועדפים על זוגות המעוניינים להינשא בחתונה אזרחית. על פי חוקי המדינה, יהודים חייבים להינשא בארץ בחתונה דתית, דבר המותיר זוגות רבים ללא יכולת להינשא כיוון שהם מוגדרים על פי הרבנות כפסולי חיתון. בין אם לא ניתן לקיים חתונה בארץ או שאין רצון להתחתן דרך הרבנות – רבים מחפשים פתרון אלטרנטיבי. פתרון אפשרי הוא להינשא בחו”ל: בהתאם לקביעת בתי המשפט, על משרד הפנים לרשום זוגות שנישאו בחו”ל כנשואים. קפריסין היא אחד היעדים המועדפים על זוגות גם בגלל הקרבה לארץ וגם בגלל הפשטות היחסית של תהליך הנישואים שם.

  מה נדרש כדי להתחתן בלימסול?

  למדריך המלא לחתונה בקפריסין לחץ כאן 

  קפריסין מחייכת אל המעוניינים להינשא בה. כמות המסמכים הנדרשים היא מועטה, ניתן לקבל אישור על תקינות המסמכים עוד לפני ההגעה, אין צורך בשהייה קודמת ואפשר אפילו לקבל חותמת אישור בינלאומית במקום עריכת הטקס. כמות ההכנות הנדרשת איננה גדולה, אולם ההכנה נדרשת אחרת אתם עלולים להיתקל בסירוב.

  שלבי התהליך (על פי הסדר) הם –

  • אישורי רווקות – אזרחים תושבי ישראל ורווקים יכולים להשיג מסמכים אלו דרך האינטרנט: בקשה לתמצית מרשם האוכלוסין. כל אדם מעל לגיל 18 יכול להוציא על מידע הנוגע לעצמו ללא תשלום. בטופס הבקשה חשוב לציין מה היא סיבת הבקשה ומה המידע הדרוש. הטפסים נשלחים תוך כשבועיים לכתובת המופיעה במרשם האוכלוסין. תושבי חו”ל יכולים להגיש בקשה ולקבל מסמך זה באמצעות השגרירות. במידה ומדובר בגרושים או אלמנים – יש צורך להמציא גם תעודת גירושין או תעודת פטירה.
  • תרגום המסמכים – על כל מסמך שמוצג בקפריסין להיות מתורגם לשפה האנגלית ומאושר על ידי נוטריון. חוקי האישור הנוטריוני קפדניים ולכן יש לשלוח את המסמכים לתרגום של איש מקצועי שמכיר את חוקי המסמכים הללו. אין צורך בתרגום כל המסמך (תמצית הרישום יכולה להכיל מספר דפים) אלא רק את החלקים הכוללים פרטי זיהוי וסטאטוס מצב משפחתי.
  • קבלת אישור נוטריוני – על המסמכים להיות חתומים בחותמת נוטריון המעידה כי התרגום והמסמך המקורי זהים משפטית. כל נוטריון יכול לתת שירות זה. מחיר השירות קבוע לפי מספר המילים המאושרות.
  • החתמת המסמכים בחותמת אפוסטיל – החתימה מתבצעת בבית משפט השלום ומעידה על מקוריות ורשמיות המסמכים. ללא חותמת זו למסמכים אין מעמד בינלאומי. התשלום (35 ₪ למסמך) נעשה באמצעות כרטיס אשראי בלבד. ישנם נוטריונים המספקים גם חותמת זו בתשלום גבוה יותר.
  • בקשת אישור המסמכים מעיריית לימסול – כאשר כל המסמכים בידכם, אפשר לשלוח בקשה לעיריית לימסול בכתובת [email protected]. על הבקשה לכלול צילום כל המסמכים והחותמות, שמותיכם ואת התאריך המבוקש.
  • פרטים נוספים איתם יש להגיע – 2 טבעות נישואין, 2 תמונות פספורט
  • הזמנת טיסה, הסעה ומלון – ניתן לפצל או להזמין כחבילה אחת. ישנן גם חבילות המטפלות גם בצד הבירוקרטי של החתונה, כמובן בתשלום נוסף.
  • טקס החתונה – טקס החתונה מתקיים בבית העירייה. אל הטקס כדאי להגיע כחצי שעה לפני הזמן שנקבע כדי למלא טופס פרטים, להציג את המסמכים הדרושים ולשלם אגרה אצל פקיד הקבלה במזומן בלבד. העירייה מספקת עדים נדרש. הטקס עצמו קצר וכולל הקראת נדרים, החלפת טבעות, צילום תמונות וכמובן חיבוק ונשיקה – בין 10 דקות לרבע שעה. הטקס עצמו מתקיים בבית העירייה בכתובת:
   Kitiou Kyprianou 23, Limassol 3036
  • קבלת תעודות נישואין חתומים בחותמת אפוסטיל – מספר שעות לאחר הטקס, התעודות מונפקות בבית העיריה. ניתן לקבל תעודות והעתקים כשהם כבר חתומים בחותמת אפוסטיל. ללא חותמת זו, הנישואים לא יוכרו בארץ. כאשר מזמינים את התעודות וההעתקים יש לציין שיש להחתימם, כמובן תמורת אגרה נוספת.
  • רישום במשרד הפנים – לאחר החזרה לארץ יש להציג את הדרכונים, תעודת הנישואין המקורית (באנגלית) ותעודות זהות במשרד הפנים על מנת שהנישואין ירשמו במרשם התושבים ותוכרו כזוג נשוי לכל דבר. במידה ולא נדרש שינוי שם, הרישום אינו דורש תשלום נוסף.

  האם ניתן לערוך בקפריסין חתונה של זוגות חד מיניים?

  זוגות חד מיניים אינם יכולים להינשא בארץ כלל. הדבר הקרוב ביותר לנישואין שניתן להשיג הוא רישום במרשם האוכלוסין ובתעודת הזהות כנשואים, אך החוק אינו מכיר בנישואים אלו. זוג חד מיני המנהל משק בית משותף מקבל הכרה כ”ידועים בציבור” וזכויותיהם יקבעו על פי מעמד זה.

  קפריסין מכירה באיחוד בני זוג מאותו המין במסגרת “איחוד אזרחי” שמנוהל על ידי קציני המחוז ולא על ידי העיריות. תעודות איחוד אזרחי לא מוכרות בארץ ולא ניתן לשנות איתן את הסטאטוס בתעודות הזהות.

  עלות חתונה בלמיסול (ללא טיסה, לינה וכלכלה)

  העלויות העיקריות בתהליך: תרגום מסמכי תמצית מרשם האוכלוסין כ- 400 ₪, חתימה נוטריונית כ- 800 ₪, אגרת טקס החתונה כ- 1200 ₪ . עלויות נוספות כוללות חתימה אפוסטיל על המסמכים בארץ, הזמנת העתקים נוספים של תעודת הנישואים (כ-20 יורו להעתק) וחתימת אפוסטיל על תעודת הנישואין (כ-20 יורו נוספים לכל עותק).

  ניתן להוזיל עלויות אלו אם מקדימים ירח דבש לטקס. במידה ותשהו בקפריסין כעשרים ימים לפני הטקס, ניתן להגיש בקשה שם, ולשלם אגרה מופחתת בסך 128 יורו.

  הוצאות נוספות מלבד הוצאות הנסיעה עצמה כוללות בקשות חריגות כגון טקס שמתקיים לא באזור החתונות של בית העירייה או בימים שבת וראשון.

  בקפריסין ניתן להתחתן בכמה מקומות שונים ניתן לקרוא עוד על חתונה בעיריות: לימסול, איה נאפה, ניקוסיה, פאפוס ולרנקה 

  מה כדאי לעשות בלימסול?

  לימסול נמצאת  על קו החוף הדרומי בקפריסין, במרחק של כשעת נסיעה מנמלי התעופה שבלרנקה ובפפוס. היא העיר השנייה בגודלה לאחר ניקוסיה – מעט יותר גדולה מרמת גן. העיר העתיקה סובבת סביב מבצר לימסול והנמל הישן ובית העירייה קרוב לשניהם.

  בלימסול חופי ים מקסימים, טיילת המוארת גם לאחר שעות השקיעה, טברנות עליזות ואזורים עתיקים ושוקקי חיים גם בשעות הערב.  באזור, ישנה אפשרות לצאת לטיולים באזור ההררי של קפריסין בינות כפרים ציוריים שלווים, נופים מרהיבים ועתיקות רבות עניין.

  הטברנות המקומיות מציאות מבחר מאזטים עם או בלי מנות עיקריות. הליווי המקובל הוא של אחד מהיינות המקומיים המצוינים, בירה ולסיום קפה קפריסאי (חלילה לא טורקי). האזור שליד מבצר לימסול מהווה מרכז בילוי לילי – ומרכז קניות ובילוי במהלך היום.

  יש שני זמנים שכדאי לזכור בלימסול – ספטמבר, בו מתקיים פסטיבל היין ופברואר אז מתקיים הקרנבל של לימסול.

  תחבורה

  משדה התעופה קיים שאטל ללרנקה שעוצר ליד מלון גראנד ריזורט. ממלון זה ניתן לקחת אוטובוס מספר 30 העובר בין רב מלונות העיר.

  דרך נוספת להגיע ללימסול היא דרך הים: בקרוז העוגן בנמל העיר או בהפלגות קו אל העיר וממנה. ההפלגות בישראל יוצאות מהעיר חיפה.

  הדרכים העיקריות להתנייד בעיר כוללות אוטובוסים, מוניות, אופניים ורכב שכור. שימו לב כי הנהיגה בקפריסין מסוכנת גם כי המקומיים לא נוהגים להקפיד על חוקי התנועה במיוחד ובעיקר כי בניגוד לארץ – הנסיעה היא מצידו השמאלי של הכביש. מערך האוטובוסים בלימסול חודש בשנים האחרונות אך עדיין קיימת אפשרות לזמן ציפייה ארוך לאוטובוס. מוניות הן אחת הדרכים המקובלות להתניידות על ידי תיירים אך יש לשים לב לכך שלעתים קרובות הנהג אינו מפעיל מונה, ולאו דווקא מחייב בסכום שנקבע. כדאי גם לשים לב שהגעתם ליעד המבוקש ולא ליעד מתחרה הקשור עסקית עם נהג המונית. אופניים ניתן לשכור במלונות גדולים או ברחוב. יתרון ההשכרה בנקודות עיגון ברחוב לאופניים היא האפשרות להחזירם בכל נקודת עיגון אחרת.

  חבילת הכל כלול או הזמנה לחוד?

  אין תשובה של ממש לשאלה זו: בחבילת הכל כלול לעריכת חתונה אזרחית בקפריסין תשלמו יותר אבל תתרוצצו פחות. אם יש לכם כסף אבל אין לכם זמן אולי זו האופציה העדיפה עבורכם. אפשר גם לסדר הכל לבד, להזמין לבד טיסה ומלון, לארגן טיולים ומסמכים. האופציה הזו זולה יותר, גמישה ומותאמת בדיוק עבורכם (הרי אתם בחרתם כל פריט בה) אבל תדרוש זמן התעסקות.

  זכרו לבחור בטיסה שתגיע מספר שעות לפני הזמן שקבעתם לטקס החתונה. טיסות מאחרות, פקקים ויתר מרעין בישין עלולים לעכב בלא מעט. כיוון שעליכם לקבוע מראש את מועד הטקס, אל תתפתו לחפש דילים של הרגע האחרון. חיפוש של חודשיים ויותר מראש יאפשר לכם לבחור בטיסה שמתאימה בדיוק לכיס שלכם.

   

  לימסול היא עיר שוקקת שמציעה למתחתנים בה אפשרות לצאת לירח דבש של חופים, טברנות ופאבים בה וטיולים קסומים באזור. בין אם בחרתם בחבילת נופש או ביצעתם את כל הסידורים לבד – אל תשכחו להנות, ושיהיה במזל!

  חתונה אזרחית לימסול

  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך

   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד