הכנת המסמכים לחתונה אזרחית בקפריסין

       למה להתחתן דרכנו?

 • אנחנו משרד עורכי דין מוביל בתחום
 • תרגום תמציות רישום ניתנת ללא תשלום 
 • חותמת נוטריון לפי העלות הממשלתית
 • חותמת אפוסטיל – שירות שליחת ללא תשלום
 • משלוח מהיר לנקודות חלוקה דרך UPS
 • הכנת מסמכים לזוג רווקים ב927 ש"ח בלבד  

לקבלת השרות יש למלא את הטופס


  שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

  האימייל: (חובה)

  צילום תמצית רישום צד א(גם צילום מהטלפון זה מצוין)

  צילום תמצית רישום צד ב

  קובץ נוסף

  קובץ נוסף

  מספר טלפון לבירורים

  כתובת לשליחת מסמכים (לא ניתן לשלוח למקום העבודה) ובקשות מיוחדות


  לאחר שליחת המסמכים הצוות המקצועי שלנו לחתונה בקפריסין יבדוק את המסמכים.
  ניצור איתכם קשר תוך זמן קצר לתחילת הליך מסודר.
  ההליך כולל הכנת המסמכים לקפריסין. תרגום תמציות הרישום + חותמת נוטריון ואפוסטיל.
  תשלום לחתימת מסמכים הוא לפי המחירון הממשלתי ללא פערי תיווך!
  תרגום מסמכים ושירות החותמת אפוסטיל ניתנים ללא תשלום
  שירות ללא תשלום למי שמבצע אצלנו את המסכים:
  הסבר מסודר על הרישום בעירייה
  מערכת לקביעת תורים ללא תשלום.
  הסבר מפורט של שלב אחר שלב ולווי מקצועי טלפוני
  הסבר ראשוני להסכם מוון לפני החתונה
  בכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון
  051-5544300
  או במייל

  בית הדין הרבני

  מעונינים לבצע טקס חתונה בחו"ל צרו איתנו קשר עכשיו – 0515544300

  Nikita Khalimonenkov
  Nikita Khalimonenkov
  2023-09-08
  אלופים אלופים אלופים !!!! כל התהליך נעשה באופן סופר זריז ומקצועי !! תודה רבה !!!
  avital bard
  avital bard
  2023-08-27
  עזרו לנו לקבל את כל האישורים הנדרשים במהירות רבה! שירות מצויין תודה רבה לכם!
  זהר רוגל
  זהר רוגל
  2023-08-03
  עדיין בתהליך אבל עד עכשיו, וואו שירות נדיר והכי שטוב שקיבלתי ever בהערכה זוהר ר.

   

  בית הדין הרבני, ובית המשפט לענייני משפחה מהווים את הגורמים הפוסקים בישראל בענייני גירושין. בית הדין הרבני פוסק על-פי הדין העברי. בית הדין הרבני תל-אביב, כמו כל בית דין רבני אחר בישראל ייתן פסק דין המחייב בעל ליתן גט או אישה לקבל גיטה, בתנאי שהעילה לגירושין תקפה על פי הדין העברי. העדר אהבה או מריבות בין בני הזוג אינם מהווים בדרך כלל עילת גירושין מוכרת. הגשת תביעת גירושין עם עילה שאינה על פי הדין העברי, עלולה להידחות במקרה הטוב. במקרה הפחות טוב בית הדין יחייב אתכם בדמי הכתובה.

  עילות גירושין לאשה:

  • טענת מומים – בעל שאינו יכול לקיים יחסי אישות בגלל סיבות הקשורות בו.
  • בעל עקר.
  • בעל מורד – מסרב לקיים יחסי אישות עם אשתו.
  • בעל מתעלל: אלימות מילולית או פיזית. במקרים אלה יש להוכיח, שמדובר בהתנהגות רצופה ולא חד פעמית.
  • בעל נרקומן.

  עילת גירושין לבעל:

  • טענת מומים – אישה שאינה יכולה לקיים יחסי אישות בשל סיבות הקשורות בה עצמה.
  • עקרות.
  • אשה שגורמת לבעל ביודעין לעבור על דיני הדת: הכנת מזון לא כשר, מקללת, מעליבה, מכה, נוהגת בחוסר צניעות וכו´. גבר שסולח לאשתו וממשיך לחיות איתה לא יוכל לבקש גט.
  • מעשי כיעור – מעשים שבית הדין רואה בהם, כמצדיקים את החשד, שהאשה בגדה בבעלה, למרות שאין עדים לכך.
  • אישה שזנתה תחת בעלה – במקרה זה אסור לבעל להמשיך ולחיות עמה חיי אישות, והטענה שהוא סלח ומחל לה לא תעמוד לו.

  בית משפט לענייני משפחה

  בית הדין לענייני משפחה מאפשר להגיש תביעת גירושין גם מסיבות שאינן קשורות לדין העברי כמו חתונה אזרחית בקפריסין . הוא לא דן בעילה לגירושין, אלא בתהליך הגירושין ומכריע בחילוקי דעות בין בני הזוג. הדעה הרווחת היא שבית הדין הרבני מצדד בגברים, לעומת בית המשפט לענייני משפחה, שנוטה לצידה של האישה. הדברים אינם מדויקים וחד משמעיים. ההמלצה היא לפנות לייעוץ משפטי בטרם מחליטים מי הסמכות, שתדון בתביעה.

   

  הסכם גירושין

  לצורך אישור הסכם גירושין בבית הדין הרבני יש לפתוח תיק אישור הסכם. ניסוח ההסכם יכול להיות באופן עצמי, על-ידי טוען רבני או עורך דין. במידה והסכם הגירושין נעשה בבית המשפט לענייני משפחה, יש להביא אותו לבית לרבנות לצורך פתיחת תיק גירושין.

  כל הסכם גירושין דורש אישורה של ערכאה שיפוטית, בית דין רבני או בית משפט לענייני משפחה. אחרת אין יכולת לאכוף אותו.

  לאחר שניתן להסכם תוקף משפטי יש לפתוח תיק סידור גט ברבנות, לצורך קביעת מועד סידור הגט.

   

  גירושין ברבנות

  במידה וקיבלת המלצה לנהל את תהליך הגירושין ברבנות, עליך לפנות לבית הדין הרבני באזור המגורים המשותף ב- 6 החודשים, טרם הפרידה. הליך פתיחת תיק גירושין ברבנות כולל מילוי טופס תביעה: פרטים אישיים, פרטי הנתבע ופרטי עורכי הדין והטוענים הרבניים. בסעיף פרטי התביעה, יש לפרט מידע על הנישואים, הסיבות לפרידה, נישואין קודמים, במידה והיו, פרטי הילדים המשותפים, טיפול משפחתי, במידה והיה, תלונות במשטרה או תביעות קודמות.

  לעיתים השימוש בבית הדין הרבני נועד להשיג הישגים בתהליך הגירושין. לדוגמה, בקשה לשלום בית. בקשה כזו עולה לעיתים שלא מתוך כוונה אמיתית לשקם את חיי הנישואין, אלא במסגרת תהליכים טקטיים, להשגת נקודות זכות כאלה ואחרות בהסכם הגירושין.

  אם התביעה נדונה בבית המשפט לענייני משפחה או ברבנות, הגירושין עצמם ייעשו ברבנות, ויקבלו תוקף רק לאחר מתן הגט. גם בני זוג שנישאו בנישואין אזרחיים נחשבים לגרושים רק לאחר קבלת הגט ברבנות.כאשר ההליך המשפט מתבצע בבית המשפט, הסכם הגירושין או פסק הדין כוללים גם התייחסות למועד הפנייה לרבנות לצורך פתיחת תיק גירושין, וויתור האישה על כתובתה וטקס הגט.

   

  על-מנת לבצע סידור גט על כל אחד מבני הזוג להגיש לבית הדין הרבני מסמכים נדרשים, כמו הסכם גירושין, שקיבל תוקף של פסק דין, כתובה, תמונות, עותקים של תעודת זהות וכדומה. כמו-כן כל אחד מבני הזוג נדרש להופיע עם שני עדים, שמכירים אותו היטב, את שמות הוריו וכו'.  בסיום טקס סידור הגט, בני הזוג גרושים.

  חוב כתובה לעומת חובות אחרים

  האם חוב כתובה הינו במעמד נשייה גבוה יותר מחובות אחרים?
  פש"ר 2393-09
  בפסק הדין נקבע מעמדו של חוב הכתובה כחוב חוזי רגיל.
  דובר בבני זוג התגרשו בבית הדין הרבני, במסגרת הליכי הגירושין האישה פתחה כנגד בעלה לשעבר הליכי הוצאה לפועל לשם גביית המזונות והכתובה. הבעל הוכרז כפושט רגל ובתום הליכים אלה הוא קיבל הפטר מחובותיו. האישה ביקשה מבית המשפט המחוזי להפריד בין הכתובה ובין יתר החובות, וזאת בטענה כי מדובר בחוב שאיננו בר הפטר.

  הוראת ס' 69(א)(3) לפקודת פשיטת הרגל נותנת ביטוי להשקפת המחוקק לפיה יש להקנות מעמד מיוחד ומועדף לחוב מזונות ביחס לחובות אחרים. בעוד שחובות אחרים הם בני הפטר, לא כך הוא הדבר כאשר עסקינן בחוב מזונות. הוא הדין בהסדר נושים, שאין בכוחו להפקיע חבות בגין מזונות (ראה ס' 35(י) לפקודה). ראיה נוספת לעמדת המחוקק, המקנה עדיפות לחוב מזונות, ניתן למצוא בהוראת ס' 128 לפקודה, ממנה עולה שהמחוקק מכיר בצורך להקציב תשלום חודשי למי שזכאי למזונות, גם כשהדבר בא על חשבון הנושים האחרים.

  כמו כן, חוב מזונות נחשב חוב בדין קדימה (ראה ס' 78(3)(ד)). בכל הנוגע להפטר, מקבל חוב המזונות מעמד מיוחד, שלא ניתן לחובות אחרים גם כשמבחינת דין הקדימה הם קודמים לו.

  המחוקק ער היטב להבחנה בין חוב כתובה לחוב מזונות. תעיד על כך העובדה שבדברי חקיקה שונים הוא מתייחס לחוב כתובה. ראה למשל ס' 11(ג) וס' 104(3) לחוק הירושה. יתר על כן, בס' 104 לחוק הירושה מבחין המחוקק באופן מפורש בין חוב כתובה לחוב מזונות. גם בס' 17 לחוק יחסי ממון בין בני זוג יש אזכור לזכויות על פי הכתובה. לנוכח זאת, ומשום שחזקה על המחוקק שהוא מבחין היטב בין חוב כתובה לחוב מזונות, לא ניתן לייחס למחוקק, בכל הנוגע לפועלו של צו הפטר, כוונה להחיל על חוב כתובה דין זהה לחוב מזונות. גם מבחינה מהותית קיים שוני בין חוב כתובה לחוב מזונות.
  אמנם, בשני המקרים מדובר בחיובים שמקורם בדיני המעמד האישי, אלא שקיים שוני מהותי בין שני החיובים מבחינת התכלית אותה נועדו לשרת ומבחינת הזכאים על פיהם.

  הזכות למזונות נועדה לאפשר קיום למי שזכאי למזונות, ואילו הזכות לדמי כתובה נועדה להרתיע את האיש מפני הרצון לגרש את אשתו בלא עילה של ממש; לאחר הגירושין, הזכות למזונות עומדת לילדי החייב בלבד, בעוד שהזכות לדמי כתובה עומדת לגרושה בלבד, והיא באה לעולם רק בעקבות פקיעת הנישואין; שיעור המזונות נגזר לעולם מצרכי הזכאים למזונות וממעמדם, ואילו חוב הכתובה הוא חוב ידוע וקבוע מראש; חוב המזונות איננו נובע מעילה חוזית, אלא מהמעמד האישי של הזכאי למזונות, ואילו חוב הכתובה הוא לעולם חוב ע"פ חוזה.

  לכל אלה יש להוסיף את הצורך ליתן משקל לתכליתו של מוסד ההפטר ע"פ דיני פשיטת הרגל. כידוע, אחת המטרות העיקריות של הליך פשיטת הרגל היא לאפשר לחייב לשקם את חייו באמצעות מחיקת חובות. לפיכך, כל כרסום בפועלו של צו ההפטר, באמצעות הרחבת הרשימה הסגורה והמצומצמת של חובות שאינם בני הפטר, פוגעת פגיעה של ממש בתכליתו של הליך פשיטת הרגל, ואין לאפשרה אלא ע"פ הוראה מפורשת של המחוקק.

  לסיכום:
  חוב כתובה, נקבע בפסק הדין, הינה חוב כספי רגיל המבוסס על חוזה בין הגבר ואשתו.
  אמנם חוב כתובה זכה להתייחסות בחוק הירושה ובחוק יחסי ממון, אך סוג החוב הוא חוב חוזי רגיל ואינו במעמד גבוה מחובות אחרים.

  נשמור על קשר

  צור קשר חתונה בקפריסין

  יש לכם שאלות נוספות?

  עדכונים שצריך לעשות באתר

  נשמח לעזור במה שאפשר!

   השם שלך (חובה)

   האימייל שלך: (חובה)

   נושא

   ההודעה שלך


   הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד