הכנת המסמכים לחתונה איה נאפה

 • מחיר מוזל
 • תרגום תמציות רישום
 • חותמת נוטריון
 • חותמת אפוסטיל
 • משלוח מהיר
 • עלות מוזלת לגולשים באתר 
 • זוגי 850 ש"ח  
 • יחיד 550 ש"ח

לקבלת השרות יש למלא את הטופס


שם + משפחה של צד א באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

שם + משפחה של צד ב באנגלית כמו שרשום בדרכון (חובה)

האימייל: (חובה)

צילום תמצית רישום צד א(גם צילום מהטלפון זה מצוין)

צילום תמצית רישום צד ב

קובץ נוסף

קובץ נוסף

מספר טלפון לבירורים

כתובת לשליחת מסמכים ובקשות מיוחדות

תשלום לחבילת נוטריון:

לאחר שליחת הטפסים יש לשלם על השרות.

850 ש"ח תרגום זוגי –

550 ש"ח תרגום יחיד – 

פוחדים לשלם כי אתם לא מכירים אותנו? אנחנו מבינים אותכם. אין לכם מה לדאוג יש לכם אחריות על השרות שלנו, בכל בעיה תוכלו לקבל את הכסף חזרה : הגנת הקונה של paypal

בנוסף תוכלו לשלוח לנו רק את המסמכים ולאחר שניצור איתכם קשר תוכלו להשלים את התשלום. תמיד תוכלו ליצור איתנו קשר במייל 

[email protected] בכל שאלה או בעיה.

חתונה אזרחית בעיר איה נאפה בקפריסין

 

חיי לילה סוערים, חופים וקדושה –  מי צריך יותר מזה בשביל חתונה אזרחית בחו"ל?

 

איה נאפה שבמחוז פאמגוסטה בקפריסין מהווה מוקד משיכה לצעירים רבים בזכות חיי הלילה התוססים, המועדונים, הפאבים והדיסקוטקים הרבים בתחומה. החופים הקסומים מציעים מקום לבילוי יומי מרגיע אחרי לילות בילוי סוערים. לא רק צעירים ובליינים מגיעים לאיה נאפה, גם זוגות ישראלים המחפשים מקום נח לקיים בו חתונה אזרחית בחו"ל. בין אם אתם מסורבי חיתון יהודים, זוג מעורב או פשוט לא מעוניינים בקיום חתונה דתית – איה נאפה מהווה פתרון נח וזול.

מה נדרש כדי להתחתן בחתונה אזרחית באיה נאפה?

למדריך המלא לחתונה אזרחית בחו"ל לחץ כאן 

יש שני מסלולים עיקריים בהם ניתן לארגן חתונה באיה נאפה: להתארגן באופן עצמאי או לבחור חבילה המציעה לטפל לא רק בטיסות והמלון אלא גם בכל הסידורים הבירוקרטיים הנדרשים. מסלול בחירת החבילה הוא מעט יקר יותר אולם הוא חוסך את כאבי הראש הכרוכים בביצוע השלבים השונים הנדרשים.

גם אם תלכו על אופציית החבילה שימו לב שחבילות שונות מציעות הצעות שונות. חלק מההצעות מכסות עלויות של טיסה, מלון והעברות בלבד. חבילות שכאלו משאירות אתכם עם הצורך להתעסק בכל הנדרש לקיום החתונה בעצמכם. חבילות אחרות כוללות הכנת המסמכים (שתשיגו בכוחות עצמכם) לחתונה והגשת בקשה. לפעמים החבילות כוללות אספקת עדים לחתונה, צלם ואפילו מתורגמן. אם הלכתם על חבילה וודאו מראש מה מכל הדברים שנדרשים החבילה מספקת – ומה נשאר לכם לעשות בנוסף לחבילה.

אופציה נוספת היא קיום טקס החתונה בלרנקה ומשך המשך לירח הדבש באיה נאפה. בית העירייה בלרנקה קרוב מאד לשדה התעופה אבל אז כדאי לדאוג מראש להחלפת בגדים כבר במטוס, לפני הנחיתה.

המסמכים שתצרכו להשיג הם: אישור רווקות מרשם האוכלוסין (עדכני!, התוקף המוכר הוא לחצי שנה בלבד), תעודות לידה (לרב לא מקפידים על זה, אבל למה להסתבך?), דרכונים בתוקף, תעודות נוספות בהתאם לצורך (גירושין, פטירה, אישור שינוי שם או אישור מאפוטרופוס לבני 16-18). את כל המסמכים האלו צריך גם לצלם.

את המסמכים האלו צריך  לתרגם, לתת לנוטריון לאשר אותם ולהחתים בחותמת אפוסטיל בינלאומית. מרבית החבילות ידאגו לבצע שלבים אלו, אבל צריך לשים לב גם להגבלות שמוגדרות בחבילות – למשל תרגום רק משפות מסוימות. למרות שאפשר לבצע את כל השלבים האלו בנפרד, אופציה זולה יותר היא לבחור בשירות המציע שילוב שדואג לכל נושא הכנת המסמכים במרוכז.

כדי להתארגן באופן עצמאי לחתונה באיה נאפה יש לעקוב אחר השלבים הבאים  –

השגת אישורי רווקות  תמצית רישום

אזרחים רווקים ותושבי ישראל יכולים להשיג את האישור כאן: בקשה לתמצית מרשם האוכלוסין בחינם. הטופס מגיע לכתובת הרשומה במרשם האוכלוסין תוך כשבועיים. אישורי הרווקות צריכים להיות בני ששה חודשים לכל היותר.

תעודת גירושין, פטירה, אישור על שינוי שם והסכמת אפוטרופוס – במידת הנדרש.

תרגום, אישור נוטריוני וחותמת אפוסטיל

ניתן לקבל את השרות אצלנו באתר במחיר מוזל 

תרגום של מתורגמן מקצועי לכל המסכים הנדרשים. מתמצית הרישום אפשר לתרגם רק את החלקים של פרטי הזיהוי והמצב המשפחתי. כל נוטריון יכול לאשר את דיוק תרגום המסמכים. חתימת אפוסטיל אפשר לרכוש בבית משפט השלום. ללא חתימה זו למסמכים אין מעמד בינלאומי.

שריון תאריך חתונה איה נאפה

בקשה מעיריית איה נאפה לשריון תאריך חתונה. ניתן להוריד את הטופס שאותו יש למלא כאן, ולהחזיר בפקס 357 23723904+. בטופס כבר מפורטים מיקומים נוספים אפשריים לקיום הטקס בתשלום נוסף.

ניתן להירשם אונלין לעיריית איה נאפה בלינק הבא :  הרשמה אונליין לחתונה בקפריסין

רישום בבית העירייה

לפני הטקס עצמו, צריך להודיע לעירייה ולשריין תאריך, לפחות שבועיים לפני החתונה עצמה. אפשר להוריד את הטופס לשריון התאריך כאן, ולהחזיר בפקס  357 23723904+. בטופס כבר מפורטים מיקומים נוספים אפשריים לקיום הטקס בתשלום נוסף.

על שני בני הזוג להגיע לבית העירייה למילוי טפסים ותשלום אגרות. יש להגיע עם המסמכים המאושרים, שתי תמונות פספורט וצילום הפספורטים של העדים (מעל לגיל 18).

 

טקס החתונה האזרחית בחו"ל 

הטקס עצמו קצר ואורך 10-15 דקות. חובה להגיע כעשר דקות לפני המועד שנקבע. לאחר הטקס תינתן תעודת נישואין מאושרת. ניתן לרכוש העתקים מאושרים מראש ולבדוק אפשרות להחתים בחותמת אפוסטיל או להגיע לבית משפט לחתימת אפוסטיל.

בקפריסין ניתן להתחתן בכמה מקומות שונים ניתן לקרוא עוד על חתונה בעיריות: לימסולניקוסיה, פאפוס ולרנקה 

רישום במשרד הפנים לאחר חתונה בקפריסין

יש להגיע עם הדרכונים, תעודות זהות ותעודת הנישואין המקורית.

 

על מה מקפידים במיוחד באיה נאפה?

כשמגיעים לבית העירייה כדי למלא טפסים ולשלם אגרות חשוב במיוחד להקפיד על הכללים הבאים: הטפסים מלאים בשלמותם, כל המסמכים (המקוריים והתרגומים) מצולמים, צירוף של תמונות פספורט עדכניות לבקשה ואם מביאים עדים מהארץ – גם צילום של הפספורטים של העדים.

דגש מיוחד מושם באיה נאפה על נושא האיחורים: חובה להגיע כעשר דקות לפני המועד שנקבע לטקס, ולהגיע עם שתי טבעות נישואין. בלי הטבעות לא ניתן לקיים את הטקס.

פרטי קשר עיריית איה נאפה

 • כתובת – 25 Ayia Mavri Street
 • כתובת למשלוח דברי דואר – O. Box 30026, 5340 Ayia Napa, Cyprus
 • דוא"ל – [email protected]
 • מידע – Maria Tofini Tsantila, Anna Zakheou
  [email protected]
  +357 23816309, 23816327, 23816307
 • פקס – +357 23723904
 • אתר – http://www.ayianapa.org.cy/weddings.php
 • שעות עריכת הטקס: שני-שישי 11:00 – 16:00
  בתשלום נוסף: שני-שישי 17:00-18:30, שבת 11:00-14:00

איה נאפה – מקומות שכדאי לבקר לאחר החתונה

איה נאפה היא עיר נופש מהידועות בעולם. היא ממוקמת בקצה הדרום מזרחי של האי קפריסין וידועה בזכות חיי הלילה הסוערים, האוכל המשובח, ספורט ימי, חופים קסומים עם חולות זהובים וגם מקומות קדושים לנצרות היוונית האורתודוכסית.

 • חופים – החופים עם חולות זהובים, מים צלולים והרבה כיף. החופים המומלצים הם ניסי, חוף עץ התאנה ומקרוניסוס, אבל גם ליתר החופים, הידועים פחות, קסם משלהם
 • מנזר איה נאפה – עד למלחמה עם הטורקים, איה נאפה היה כפר דייגים שלו שבצדו מנזר. מאז הפכה איה נאפה לעיירת נופש שוקקת. המנזר, על חומותיו והמזרקה שבו, דווקא נותרו כשהיו.
 • פארק מים Water world park הוא מהגדולים באירופה ומציעה חווית מים אתגרית בסגנון מיתולוגי לכל הגילאים. בפארק סגור בין נובמבר למרץ.
 • חדר בריחה breakout למי שרוצה לברוח מחיי הלילה
 • קייפ גראקו ומפרץ קונוס – שמורת טבע סלעית
 • שיט חופים – הזדמנות להציף בנופים הקסומים של קו החוף מכיוון הים. חלק מהמשטים כוללים ארוחת צהריים, שחייה במפרץ קונוס, ספינות פיראטים או טיולים רגליים באזורים סמוכים. משך המשטים נע בין ארבע שעות ליום שלם.
 • טברנות ומסעדות – איה נאפה משופעת בהיצע קולינארי מרשים. מבין המסעדות המומלצות:
  • הפונדק של אייזיק – מסעדת דגים ופירות ים פתוחה מעשר בבוקר ועד אחת עשרה בערב. גם צמחונים וטבעונים ימצאו מה לאכול שם, ואפילו רגישים לגלוטן. האוכל טעים, האלכוהול זורם וה- Wifi בחינם.
  • Ocean Basket – רשת מסעדות דגים ופירות ים שמציעה מנות טעימות, מגוונות וגדולות בעלות סבירה. רצוי להזמין מקום מראש
  • גריל לבנטה – מסעדת סטייקים מומלצת עם אוכל טעים ומחירים סבירים
  • טברנת EnYevo – טברנה יוונית עם מאזטים של בשר או של דגים. אוירה ביתית, שירות מצוין ומוזיקה יוונית. פתוחה כל יום משעות הצהריים ועד שעות הלילה המאוחרות.
 • מועדונים – איה נאפה משופעת מועדונים, פאבים וברים הפתוחים משעות אחר הצהריים ועד לאור הבוקר. באפריל-אוקטובר המקומות צפופים יותר. מבין המומלצים: מועדון הטירה Castle club, ברקוד ייגרמייסטר וטיקי בר.
 • כפרים חקלאיים ומסורת – בקרבת איה נאפה ישנם כמה כפרים חקלאיים שמודעים היטב לתיירות סביבם. הצצה למסורות קפריסאיות חקלאיות וטבע. בין הידועים שבהם: סוטירה, פאראלימני ופוטאמוס.

תחבורה

מגיעים לאיה נאפה דרך נמל התעופה שבלרנקה ואז כשעת נסיעה מנמל התעופה. מונית לאיה נאפה מנמל התעופה תעלה כחמישים וחמישה יורו. ישנן מוניות שירות ושאטלים המופעלים על ידי בתי המלון בחינם. כדאי להזמין מקום מראש. אוטובוסים לאיה נאפה מנמל התעופה ואליו מסתיימים בשעה 17:30 כך שבמידה ואתם מגיעים עם ריינאייר שנוחתים מאוחר בערב – אי אפשר להסתמך עליהם.

האוטובוסים באיה נאפה יחסית זולים, אך תכיפות הנסיעות היא נמוכה. דרך נוספת להתנייד היא במוניות – חשוב להקפיד שהנהג מפעיל מונה או להסכים על המחיר לפני הנסיעה. אפשר גם לשכור אופניים, רכב או אפילו קטנוע אולם כדאי לזכור שהנסיעה בקפריסין מצד שמאל של הכביש, והנהגים בקפריסין נוטים להיות פרועים. תחנות הדלק ברובן סגורות מיום שבת אחה"צ ועד ליום שני. באמצע השבוע, מרבית תחנות הדלק פתוחות עד לשעה 18:00 בערב. כדי לשכור רכב באיה נאפה יש להצטייד ברישיון ישראלי תקף וגם ברישיון בינלאומי.

 

עיר הנופש איה נאפה פותחת בפני המתחתנים בה אפשרויות רבות: חבילות של יום, שלושה ויותר שכוללות גם טיפול בפן הבירוקרטי של הטקס, ארגון עצמי וחופשת בטן גב טעימה או גיחה מקפיצה למועדונים הכי שווים בסביבה. העיקר שיהיה במזל!

נשמור על קשר

צור קשר חתונה בקפריסין

יש לכם שאלות נוספות?

עדכונים שצריך לעשות באתר

נשמח לעזור במה שאפשר!

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

הכותב אינו נושא באחריות עבור שימוש ברעיונות, דוגמאות ומידע שבמדריך. השימוש הוא באחריות הקורא בלבד